Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kojuiuguy raczej lansiary z instagrama niz fanki
1
@michal26 wczoraj pierwszy raz od dawna wyłączyłem mecz w 76 i miałem gdzieś co sie stanie
1
@qbuteq wątpię że tak na święta, pewnie dopiero w styczniu
1
@Coutinho007 Deco, to sie zgadza albo po innych używkach raczej xd
0
Minute nie ogladalem a tu już 1:1 nawet sie nie zdziwilem xd
1
@Compadre ani oglądać
0
strzelilismy fajnie, ale zobaczmy ta gre i potem taki Pique sie dziwi, ze młodzież nie chce ogladac piłki 90 min czy jakoś tak. Problemem nie są tik toki, porblemem jest jakość tych meczy, kiedys to bylo o wiele atrakcyjniejsze
0
Gorzej jak Xavi im tak wypral mózgi ze sa wspaniali i cudowni, że nawet jak go zwolnia to ci piłkarze dalej we łbie beda mieli zalodowaną tą bezjajeczność. Nie wiem czy tu ktokolwiek poza Guardiola pomoze, tu trzeba całkowicie zmienić myślenie tych pilkarzy
0
Czy Raphinha aka Neymar bylby jakością dodatnia w polskiej reprze?
3
Jak Xavi wyleci w tym miesiącu to Xavi do grudnia sie uprawomocni xd
@Comentateiro
8
Każdy ucieka z nogami i odpuszcza piłki byle nie oberwać, to jest właśnie ta mentalnosc barcelońska
2
To nie jest zespół, każdy robi co akurat wymyslil i zero schematów
5
Każdy kontakt z piłką to przyjęcie, poprawka, zero gry z pierwszej
0
Ja pierdole co ten Raphinha, oni są impotentami technicznymi ale pisalem o tym w zeszlym sezonie to bylem jechany ze wymyslam..
1
Taka filozofia kopnąć piłkę w bramke, za 10 mln netto to oni tam powinni pietnastu przedryblowac i wsadzic piłkę i tyle
1
najlepszy pilkarzy w kadrze to byl Gavi i takie sa fakty, on jakoś ta gre trzymał
1
Patologia jak jednym podaniem sobie tworza sytuacje bramkowe
1
FCB women by ogralo Barce man, fakty
1
Przed chwila byla akcja jak de Jong blokował pilke przed polem karnym i owszem obronil ale jak sie do tego zabieral jakby sie bał pileczki hahahhaha
0
Barcelona dziś na biało gra?
0
@Popitek12 zakaz grania w tył
1
@rayqi Vinicius to tylko piłkę wypuszcza nic więcej
1
@kuz teraz ten psi patrol modny dla dzieciaków na pewno
2
Endrick mrugnij dwa razy jeśli Perez wziął cie w niewole
1
@ChampionLW jakiej pracy dziś sobota, w końcu mam to szczęście i wolne weekendy xd
1
@kubix05 Po meczu mamy wymówkę
0
@Rl9k1nG ja juz ze dwa lata, a kiedys tez jedno na wieczór
0
@VegetaPolska jak oni sobie trzepia co wieczor do tego mbappe
6
@Kengo słabo, myślałem ze zobacze to
https://carsio.pl/wp-content/uploads/2022/04/1024px-FSM_Syrena_105L_in_Krakow.jpg
9
@Essos Aguero to toksyk, jeszcze oni sa z jednej repry