0

@kojuiuguy raczej lansiary z instagrama niz fanki

1

@michal26 wczoraj pierwszy raz od dawna wyłączyłem mecz w 76 i miałem gdzieś co sie stanie

1

@qbuteq wątpię że tak na święta, pewnie dopiero w styczniu

1

@Coutinho007 Deco, to sie zgadza albo po innych używkach raczej xd

0

Minute nie ogladalem a tu już 1:1 nawet sie nie zdziwilem xd

1

@Compadre ani oglądać

0

strzelilismy fajnie, ale zobaczmy ta gre i potem taki Pique sie dziwi, ze młodzież nie chce ogladac piłki 90 min czy jakoś tak. Problemem nie są tik toki, porblemem jest jakość tych meczy, kiedys to bylo o wiele atrakcyjniejsze

0

Gorzej jak Xavi im tak wypral mózgi ze sa wspaniali i cudowni, że nawet jak go zwolnia to ci piłkarze dalej we łbie beda mieli zalodowaną tą bezjajeczność. Nie wiem czy tu ktokolwiek poza Guardiola pomoze, tu trzeba całkowicie zmienić myślenie tych pilkarzy

0

Czy Raphinha aka Neymar bylby jakością dodatnia w polskiej reprze?

3

Jak Xavi wyleci w tym miesiącu to Xavi do grudnia sie uprawomocni xd
@Comentateiro

8

Każdy ucieka z nogami i odpuszcza piłki byle nie oberwać, to jest właśnie ta mentalnosc barcelońska

2

To nie jest zespół, każdy robi co akurat wymyslil i zero schematów

5

Każdy kontakt z piłką to przyjęcie, poprawka, zero gry z pierwszej

0

Ja pierdole co ten Raphinha, oni są impotentami technicznymi ale pisalem o tym w zeszlym sezonie to bylem jechany ze wymyslam..

1

Taka filozofia kopnąć piłkę w bramke, za 10 mln netto to oni tam powinni pietnastu przedryblowac i wsadzic piłkę i tyle

1

najlepszy pilkarzy w kadrze to byl Gavi i takie sa fakty, on jakoś ta gre trzymał

1

Patologia jak jednym podaniem sobie tworza sytuacje bramkowe

1

FCB women by ogralo Barce man, fakty

1

Przed chwila byla akcja jak de Jong blokował pilke przed polem karnym i owszem obronil ale jak sie do tego zabieral jakby sie bał pileczki hahahhaha

0

Barcelona dziś na biało gra?

0

@Popitek12 zakaz grania w tył

1

@rayqi Vinicius to tylko piłkę wypuszcza nic więcej

1

@kuz teraz ten psi patrol modny dla dzieciaków na pewno

2

Endrick mrugnij dwa razy jeśli Perez wziął cie w niewole


1

@ChampionLW jakiej pracy dziś sobota, w końcu mam to szczęście i wolne weekendy xd

1

@kubix05 Po meczu mamy wymówkę


0

@Rl9k1nG ja juz ze dwa lata, a kiedys tez jedno na wieczór

0

@VegetaPolska jak oni sobie trzepia co wieczor do tego mbappe

6

9

@Essos Aguero to toksyk, jeszcze oni sa z jednej repry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?