0

Jakie macie zdanie o Ukraińcach w swoich zakladach pracy? Dopóki nie miałem z nimi styczności na tym polu to mi powiewali ale teraz mnie irytują, jak sie panoszą i w ogóle całokształt

0

@Rewolucja123 Lamin to dziecko i powinien być w Barcy B

10

Chyba tylko dla Femrina to obejrze xd

0

@Fabik87 bydlo tvpowskie, bardzo dobrze

0

@Krzysztof1987 bylo nie płodzić dzieci

0

Wszedłem i czytam o krychowiaku w Barcelonie, co hahaha

0

@Nazio_87 nie taki wieczór bo o 16 grali

0

@barteq ja nie jestem pewien, o Laporcie krążyły różne legendy i byl postrzegany jako zbawca, teraz ogarnął finanse i to na plus ale ma na sumieniu np sprawe z Messim i sportowo to słabo wygląda, mistrz w poprzednim roku go jeszcze ratuje

0

Kiedy następne wybory na prezydenta Barcy? Ciekawe czy Laporta utrzyma stołek

1

@Rl9k1nG rzadko, mało seriali mi sie podoba kilka zacząłem i nie dokonczylem. Tylko te najbardziej popularne z topu obejrzalem z chęcią

0

@mrboom czy to osoba z la bamby? xd

0

@antytalent niby tak ale to kolejny artykul taki

0

Ta plaga wiązadeł to na pewno przeciążenia, chyba że koincydencja nagle wszyscy maja więzadła z papieru..

1

Trochę clickbajtowe tytuly dajecie, zawsze to bylo podawane w nagłówku

0

Napoli Barcelone ci spier... (oby nie)

8

w tym sezonie obiektywnie to my na majstra nie zasługujemy. Mam nadzieję ze Girona zrobi niespodzianke

0

@Chucky używany s 20 fe

0

Pablo Torre tez chcial

0

@DonCarletto no losowej osobie chyba to powiedzial z ktora sie nie spotyka na żadne randki

22

@MesQueUnClub96 podstawowy błąd mówić cos takiego komus z kim nie iestes w związku xd

0

@Dalhi właśnie wole ps5 ale bardziej mi pasuje pad od xboxa więc nie wiem
@kuz 4k jednak lepsze

0

@Blantozaur czyli lepiej w ps 5 inwestować chyba

0

Ile teraz kosztuje taki porządny pc co obsluguje 4k, ultra grafike etc, wiadomo ps5 na pewno tańsze

1

o więcej lat? Fajna składnia

0

@Coutinho007 taki Valverde czy Setien go nie mieli a tez byla tragedia

0

@Coutinho007 trzeba robić test IQ przed zatrudnieniem trenera

2

@Crashynski nie bronie brazoli ale przecież Aguero z nimi nie grał to skąd wie

1

@Barcasub Dembele wracal i gral dobrze albo piach jak zawsze on

0

@Messibestplayerintheworld miesiące bez gry w piłkę to jak ma wyglądać

0

What, jaki dobry mecz, te odskakwieanie piłki na 5 metrów to nasz pomysł na gre?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?