1

Vitor by tak nie umial jak Lewy na pewno on tego nie ma

0

Piekna tiki taka, brawo Ferran, brawo Lewy za zgranie łbem

0

Pamiętam jak ludzie chcieli Balde na skrzydle haha bylby prawnozny Raphinha

1

Ale kłoda z tego Balde sie zrobila

0

@regatta52 oby ktos przyszedl nowy i to ogarnal do tego czasu

5

Po Roque widac ten wkurw na twarzy a reszta takie zbite psy i tyle albo mina wyjebongo

0

@pioz123 długo byles zaslepiony trzeba przyznać

1

Czuje ze Roque po przerwie zawita

0

@Pawel13sz raczej martwi go to co widzi, bo wiedzial juz jaka jest obecna Barca jak chcial dołączyć

2

@norbi77 można sobie nimi oczęta zasłonić

0

@Maltan ahahhaa

1

@MichalZZZ dostal podwyżkę cos tego nie widze że to zrobi

1

Dobra dawać teraz Inieste, gorzej nie bedzie a później kto tam w kolejce

1

Nie oglądałem kilku meczy i dla mnie to jest szok co dzisiaj ogladam, regres totalny

0

To jest taki chaos jak fifa na 200 pingu

0

@LioMessi10 w końcu sie uda, na pewno

1

Trzeba to zaorać i zaczac budowac od nowa, nie ma juz na co liczyć z Xavim niestety

0

Gra wygląda co raz gorzej. To jest Las Pamlas. Juz nawet nikt nie muruje xd

5

I pomyśleć ze te niebieskie kasztany dostaja za takie występy miliony hahaa

2

Ale jak Gundogan wygląda jak taki kiep to juz z tym klubem jest mocno nie tak

0

Mamy nowa taktyke na lage ale lepsze to niz klepanie w obronie 15 minut

2

Myślę że Xavi ma pomysły ale nie umie do nich dotrzec i ich tego nauczyć, innej opcji nie widze

0

De Jongowi zabieraja pilke spod nogi a ten wyjebane xdd

0

Laleczki mają pretensje a grac nie potrafią

0

Ale sie zdrewnil ten Gundi, wszyscy sa tacy ociężali

0

Nie ogladalem 3 ostatnich meczy ale widze ze nic sie nie zmienilo..

0

Balde i te jego wrzutki

0

Wpuść juz tego Roque

0

@ArterkHD taka moda, kiedys rurki teraz to

2

@michaleu a na alimenty żałował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?