Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vitor by tak nie umial jak Lewy na pewno on tego nie ma
0
Piekna tiki taka, brawo Ferran, brawo Lewy za zgranie łbem
0
Pamiętam jak ludzie chcieli Balde na skrzydle haha bylby prawnozny Raphinha
1
Ale kłoda z tego Balde sie zrobila
0
@regatta52 oby ktos przyszedl nowy i to ogarnal do tego czasu
5
Po Roque widac ten wkurw na twarzy a reszta takie zbite psy i tyle albo mina wyjebongo
0
@pioz123 długo byles zaslepiony trzeba przyznać
1
Czuje ze Roque po przerwie zawita
0
@Pawel13sz raczej martwi go to co widzi, bo wiedzial juz jaka jest obecna Barca jak chcial dołączyć
2
@norbi77 można sobie nimi oczęta zasłonić
0
@Maltan ahahhaa
1
@MichalZZZ dostal podwyżkę cos tego nie widze że to zrobi
1
Dobra dawać teraz Inieste, gorzej nie bedzie a później kto tam w kolejce
1
Nie oglądałem kilku meczy i dla mnie to jest szok co dzisiaj ogladam, regres totalny
0
To jest taki chaos jak fifa na 200 pingu
0
@LioMessi10 w końcu sie uda, na pewno
1
Trzeba to zaorać i zaczac budowac od nowa, nie ma juz na co liczyć z Xavim niestety
0
Gra wygląda co raz gorzej. To jest Las Pamlas. Juz nawet nikt nie muruje xd
5
I pomyśleć ze te niebieskie kasztany dostaja za takie występy miliony hahaa
2
Ale jak Gundogan wygląda jak taki kiep to juz z tym klubem jest mocno nie tak
0
Mamy nowa taktyke na lage ale lepsze to niz klepanie w obronie 15 minut
2
Myślę że Xavi ma pomysły ale nie umie do nich dotrzec i ich tego nauczyć, innej opcji nie widze
0
De Jongowi zabieraja pilke spod nogi a ten wyjebane xdd
0
Laleczki mają pretensje a grac nie potrafią
0
Ale sie zdrewnil ten Gundi, wszyscy sa tacy ociężali
0
Nie ogladalem 3 ostatnich meczy ale widze ze nic sie nie zmienilo..
0
Balde i te jego wrzutki
0
Wpuść juz tego Roque
0
@ArterkHD taka moda, kiedys rurki teraz to
2
@michaleu a na alimenty żałował