Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro nie pisze aby oddac za 70 mln ale jak będzie chcial isc to co zrobisz? Od momentu tej plotki gra jak drewno
1
@Coutinho007 i od Kasztana z Deutchland
A typo z Leeds to mam nadzieję, ze zostanie sprzedany
1
@Coutinho007 właśnie mi przypomniales, ze śniło mi sie ze Griez wrócił do Barcy xd
1
@Prorokk i tak kwota chora, tak samo za tego najemnika z PSG, w ogóle kwoty powyzej 100 mln za grajka powinny byc zakazane albo kluby mądrzejsze i tyle za nikogo nie płacić
@hayek duzo jest takich w naszym klubie ale juz nie bede wymieniał nazwisk, grac cos tam umieja ale charakteru za grosz
1
Interes życia. Wtedy kazdy go chcial ale kwota i tak absurdalna..
0
Jak ktoś nie chce grać dla Barcy to niech idzie jak dla mnie. Nasza obrona i tak jest dziurawa z Araujo czy bez
2
Tak szczerze ten Roque to mi sie wydawal taki byk jak go oglądałem w Athletico a jak zagrał dla Barcy to widać, że taki młokos jeszcze
1
@LS zawsze myślałem że nosi sie parami, tyle lat w błędzie
3
@WiernyKibic111 trochę śmieszne sa te opisy redakcji "najbardziej wartościowy użytkownik albo "najlepszy użytkownik" a w gronie nominowanych np troll, spamer, albo stały bywalec banów. Gdyby nie te cringowe opisy to niewazne ale tak to beka.. wystarczy napisac najbardziej popularny/lubiany i tyle
0
Jest Roque w ea fc 24 czy nie zrobia go do nowej części?
1
@Rust_Cohle Zdąrzyłem juz zapomnieć co kto i dlaczego ale Jon, Arya, Sersei, Jamie, Denerys
0
@mmaciass dokladnie sa tez takie osoby, ale sa tez takie ktore udzielaly sie dużo i nagle zamilkly i o to chodzi autorowi
0
Głosy oddane i nie napisze na kogo, bo nie mam potrzeby sie podlizywać xd
0
@MESSIah16 niektórzy pewnie przestali kibicowac, ja np mialem przerwe od tej strony z rok, dwa, z braku czasu, potem wróciłem
0
@tadzik447 nie wystarczy a śmieszki taak myślą
0
Kto dostał najwięcej banów, stawiacie użytkownikom wyzwanie czy jak?
0
@TR3YWAY widać że takie trolle nie maja o niczym pojęcia najpierw to musi sie nażreć hormonow i ustalic płeć w sądzie. Wiecej wyda na psychiatrow i psychologow niz zyska z tej emerytury
0
@Transu96 myślałem ze to obrady polskiego sejmu
0
@Gaz tak samo o Neymarze ludzie pisali, wiadomo ze to inny styl pilkarza ale pamietam jak przychodzil z Brazylii i bylo to samo xd
Brazole z Realu tez dały rade
4
@Rastafarnianin w tym klubie każdy gra dramat
1
Musimy sprowadzać takich mlodych zdolnych i agresywnych byczków a nie tych emerytów pokroju Lewy, Gundogan i oczywiście stawiac na swoich ze szkolki i jakoś to będzie, może
27
I tak juz uwielbiam tego Roqe ma ta sportowa zlosc, bedzie z niego pociecha
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ktos gadal ze Roque wolny jak on dynamika zjada caly ten sklad
0
@!34RC3!_0N4 wlasnie przed chwila pokazal strata i wraca spacerkiem
0
De Jong jest taki przereklamowany taki najbardziej bezjajeczny zawodnik
0
U nas ta pomoc to po co gra, wszystkie pilki ida od stoperow
0
@Roobo kompromituje sie
1
Balde jest taki bezuzyteczny że to hit
0
De jong kopie tak jak odbiera piłkę