0

@cules100pro nie pisze aby oddac za 70 mln ale jak będzie chcial isc to co zrobisz? Od momentu tej plotki gra jak drewno

1

@Coutinho007 i od Kasztana z Deutchland
A typo z Leeds to mam nadzieję, ze zostanie sprzedany

1

@Coutinho007 właśnie mi przypomniales, ze śniło mi sie ze Griez wrócił do Barcy xd

1

@Prorokk i tak kwota chora, tak samo za tego najemnika z PSG, w ogóle kwoty powyzej 100 mln za grajka powinny byc zakazane albo kluby mądrzejsze i tyle za nikogo nie płacić
@hayek duzo jest takich w naszym klubie ale juz nie bede wymieniał nazwisk, grac cos tam umieja ale charakteru za grosz

1

Interes życia. Wtedy kazdy go chcial ale kwota i tak absurdalna..


0

Jak ktoś nie chce grać dla Barcy to niech idzie jak dla mnie. Nasza obrona i tak jest dziurawa z Araujo czy bez

2

Tak szczerze ten Roque to mi sie wydawal taki byk jak go oglądałem w Athletico a jak zagrał dla Barcy to widać, że taki młokos jeszcze

1

@LS zawsze myślałem że nosi sie parami, tyle lat w błędzie

3

@WiernyKibic111 trochę śmieszne sa te opisy redakcji "najbardziej wartościowy użytkownik albo "najlepszy użytkownik" a w gronie nominowanych np troll, spamer, albo stały bywalec banów. Gdyby nie te cringowe opisy to niewazne ale tak to beka.. wystarczy napisac najbardziej popularny/lubiany i tyle

0

Jest Roque w ea fc 24 czy nie zrobia go do nowej części?

1

@Rust_Cohle Zdąrzyłem juz zapomnieć co kto i dlaczego ale Jon, Arya, Sersei, Jamie, Denerys

0

@mmaciass dokladnie sa tez takie osoby, ale sa tez takie ktore udzielaly sie dużo i nagle zamilkly i o to chodzi autorowi

0

Głosy oddane i nie napisze na kogo, bo nie mam potrzeby sie podlizywać xd

0

@MESSIah16 niektórzy pewnie przestali kibicowac, ja np mialem przerwe od tej strony z rok, dwa, z braku czasu, potem wróciłem

0

@tadzik447 nie wystarczy a śmieszki taak myślą

0

Kto dostał najwięcej banów, stawiacie użytkownikom wyzwanie czy jak?

0

@TR3YWAY widać że takie trolle nie maja o niczym pojęcia najpierw to musi sie nażreć hormonow i ustalic płeć w sądzie. Wiecej wyda na psychiatrow i psychologow niz zyska z tej emerytury

0

@Transu96 myślałem ze to obrady polskiego sejmu

0

@Gaz tak samo o Neymarze ludzie pisali, wiadomo ze to inny styl pilkarza ale pamietam jak przychodzil z Brazylii i bylo to samo xd
Brazole z Realu tez dały rade

4

@Rastafarnianin w tym klubie każdy gra dramat

1

Musimy sprowadzać takich mlodych zdolnych i agresywnych byczków a nie tych emerytów pokroju Lewy, Gundogan i oczywiście stawiac na swoich ze szkolki i jakoś to będzie, może

27

I tak juz uwielbiam tego Roqe ma ta sportowa zlosc, bedzie z niego pociecha

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ktos gadal ze Roque wolny jak on dynamika zjada caly ten sklad

0

@!34RC3!_0N4 wlasnie przed chwila pokazal strata i wraca spacerkiem

0

De Jong jest taki przereklamowany taki najbardziej bezjajeczny zawodnik

0

U nas ta pomoc to po co gra, wszystkie pilki ida od stoperow

0

@Roobo kompromituje sie

1

Balde jest taki bezuzyteczny że to hit

0

De jong kopie tak jak odbiera piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?