Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@John_Doe Będą robić za przykład, nie mają jeszcze 18 i już siano we łbie, myślisz że z kogoś takiego bedzie sportowiec na wysokim poziomie?
4
@John_Doe Bardzo dobrze zrobili, chlać sobie mogą w weekend z kolegami a nie na zgrupowaniu
1
@insp1re To prawda, dlatego ja już nie oceniam i nie wchodze w te artykuly, z wyjatkami
2
@KamQiX Nie no, aż tak dobry nie był
0
@KrychaFCB Fede mu podpowiedział jak sie to robi
0
Vinicius jak żółw bieg haha
4
Camavinga bije po mordzie i bez kartki
8
Wczoraj madryciaki tak sie podniecali że my gówno gramy a dzisiaj grają taką samą kupe z 3 klasy gorszym rywalem
6
@Katalończyk 99 Ja sie wybieram, na strumyk
1
@Sysia11 nie zazdroszcze bo ciesze sie z wychowanków i zawsze wyżej ich cenie ale to zawsze wzmocnienie Realu
3
@MesQueUnClub96 czyli już wiemy że bedzie kotem
0
Dziś ma Guler zadebiutować, boje sie że bedzie drugi Bellingham, ale po tej kontuzji co miał raczej nie prędko
0
Nie umiemy kontrolować meczów z szybkim, agresywnym przeciwnikiem. Jest panika w tym momencie, oni sa przyzwyczajeni do powolnego klepania i rozrgywania od bramkarza
0
@Emhyr To jest dziwne że trener nie umie czegoś przekazac pilkarzom i pisze kartki
0
@Axoon to dziwne, bo u mnie od początku byly prawidlowe sklady ale ja na pc
0
@michal26 ja na operze korzystam bez reklam i nie mam żadnych problemów ze stroną
0
@partymaker Gavi by to trafil gdyby nie oddychał rękawami
0
@Axoon fifa to chyba 23
0
@maciar Ta jedna literka zmienila cały odbiór posta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maciar Ok, myslalem ze prowo madryciaka, wierze Ci
0
@maciar i wyzywasz swój klub?
0
@maciar W tym syfie nie chce mi sie grzebać
4
@maciar ból dupy uzewnętrzniaj u siebie na stronie
1
Gundo mowil o mentalu i sie dzisiaj wybronil wygral nam mecz z Araujo inaczej bylby pojazd
1
Jest, piekni są hahaha kijowy mecz ale piekna koncowka
2
Ale Pedri irytuje z tymi pretensjami xdd
6
Przynajmniej odpocznie
0
Pedriemu nic nie idzie i tylko pretensje do sędziego
0
@Kondziubarca prawda ale on zasuwa najwiecej a reszta weszla i drepta