1

@Bocheno1 Źle to napisałem, mam nadzieję że będą grać za forme a nie nazwisko

0

@Emhyr Co w tym dobrego skoro Fermin ława a gra bardzo dobrze

0

Na tym zdj to Bellingham wyglada na 30 a nie 20 xd
https://zapodaj.net/plik-enEKgQs022

0

@Emhyr Jeszcze kiedyś to było jakieś wydarzenia teraz to nuda

5

Może PL to najlepsza liga świata ale te ich klasyki nie umywają sie do hiszpańskiego

0

Iwański gada o kryteriach głosowania w ZP i jedno z nich "klasa i fairplay" no to Vinicius murowany zwycięzca za rok

2

@PatrychoO właśnie na wstępie klasycznie gadali ze Robercik okradziony

0

W tvp sport płaczą o ZP, polecam zobaczyć xd

1

@Kuba_1 chyba sam sie w łeb kopnął

1

Madryciaki chwalą Gaviego, oczywiście część pacanów wyzywa bo nic innego nie umie, ale widać ze go zaczynają coceniać normalni kibice

0

@karolup Nic dziwnego jest tylko wypożyczony nie będą w niego niewiadomo ile inwestować

0

@gumaz zgadza się ale chlopaki zarowno Fermin jak i Gavi przystopowali po kartkach a przynajmniej by glupio nie tracili jak Oriol. Ja zaluje ze nie wszedl taki Guiu za Yamala

0

@MesQueUnClub96 Już dawno obalony

1

@MesQueUnClub96 A mit wielkiego Lewego kiedy w końcu ujrzy prawdę?

4

@ToWinaSedziego Ja mam wrażenie że po zejsciu Felixa i Fermina całą ofensywa siadła, nie bylo szansy juz nic stworzyć

0

@MesQueUnClub96 Hurkacz

1

@Ostatnikrwawygang Z Araujo mam mieszane uczucia, gra dobrze ale po jego twarzy czasem widze strach akurat nie wczoraj

1

@Rewolucja123 no i ma racje, gdzie problem? Wpierdol co roku w lm i ta sama śpiewka. Gaviego można usprawiedliwić jedynie. Jeszcze większość kibiców tu na stronie usprawiedliwia to wszystko 1000 wymówek

3

@heniek1981 Bellingham jest ograny w top ligach, Fermin rozgrywa swoj pierwszy sezon, z czym do ludzi ile wykreowal wczoraj Cancelo i gowno z tego wyszlo

24

Szacunek dla niego, momentami mam wrażenie ze jedynie Gavi i teraz Fermin mają jaja w tym zespole i Gundo oczywiście o czym świadczy ta wypowiedź

0

@DonCarletto niezłe usprawiedliwianie dla tej propagandy

2

Oczywiście madryciaki nie zrobia artykułu o tym jak Vinicius prowokuje Gaviego, bo to sie nie zgadza z ich narracją, gorsi niz tvpis

0

@tbas właśnie dzieci zagraly dobrze, może poza Balde wiec do nich nie można miec pretensji

2

@KamQiX wczoraj dobry mecz, jeden z lepszych jakie zagrał dla nas

3

Messi


0

@VegetaPolska zbugowany komentarz xd

0

@degor102 na wiosne odrobisz

0

@michal26 wejdź na swój profil i sprawdź, bo pewnie masz tą sytuacje co ja

3

@michal26 A ja godzine temu napisałem i pisalo od razu, że napisalem go 59 minut temu

1

@Kessie zaginanie czasoprzestrzeni tak się kończy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?