Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bocheno1 Źle to napisałem, mam nadzieję że będą grać za forme a nie nazwisko
0
@Emhyr Co w tym dobrego skoro Fermin ława a gra bardzo dobrze
0
Na tym zdj to Bellingham wyglada na 30 a nie 20 xd
https://zapodaj.net/plik-enEKgQs022
0
@Emhyr Jeszcze kiedyś to było jakieś wydarzenia teraz to nuda
5
Może PL to najlepsza liga świata ale te ich klasyki nie umywają sie do hiszpańskiego
0
Iwański gada o kryteriach głosowania w ZP i jedno z nich "klasa i fairplay" no to Vinicius murowany zwycięzca za rok
2
@PatrychoO właśnie na wstępie klasycznie gadali ze Robercik okradziony
0
W tvp sport płaczą o ZP, polecam zobaczyć xd
1
@Kuba_1 chyba sam sie w łeb kopnął
1
Madryciaki chwalą Gaviego, oczywiście część pacanów wyzywa bo nic innego nie umie, ale widać ze go zaczynają coceniać normalni kibice
0
@karolup Nic dziwnego jest tylko wypożyczony nie będą w niego niewiadomo ile inwestować
0
@gumaz zgadza się ale chlopaki zarowno Fermin jak i Gavi przystopowali po kartkach a przynajmniej by glupio nie tracili jak Oriol. Ja zaluje ze nie wszedl taki Guiu za Yamala
0
@MesQueUnClub96 Już dawno obalony
1
@MesQueUnClub96 A mit wielkiego Lewego kiedy w końcu ujrzy prawdę?
4
@ToWinaSedziego Ja mam wrażenie że po zejsciu Felixa i Fermina całą ofensywa siadła, nie bylo szansy juz nic stworzyć
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz
1
@Ostatnikrwawygang Z Araujo mam mieszane uczucia, gra dobrze ale po jego twarzy czasem widze strach akurat nie wczoraj
1
@Rewolucja123 no i ma racje, gdzie problem? Wpierdol co roku w lm i ta sama śpiewka. Gaviego można usprawiedliwić jedynie. Jeszcze większość kibiców tu na stronie usprawiedliwia to wszystko 1000 wymówek
3
@heniek1981 Bellingham jest ograny w top ligach, Fermin rozgrywa swoj pierwszy sezon, z czym do ludzi ile wykreowal wczoraj Cancelo i gowno z tego wyszlo
24
Szacunek dla niego, momentami mam wrażenie ze jedynie Gavi i teraz Fermin mają jaja w tym zespole i Gundo oczywiście o czym świadczy ta wypowiedź
0
@DonCarletto niezłe usprawiedliwianie dla tej propagandy
2
Oczywiście madryciaki nie zrobia artykułu o tym jak Vinicius prowokuje Gaviego, bo to sie nie zgadza z ich narracją, gorsi niz tvpis
0
@tbas właśnie dzieci zagraly dobrze, może poza Balde wiec do nich nie można miec pretensji
2
@KamQiX wczoraj dobry mecz, jeden z lepszych jakie zagrał dla nas
3
Messi
0
@VegetaPolska zbugowany komentarz xd
0
@degor102 na wiosne odrobisz
0
@michal26 wejdź na swój profil i sprawdź, bo pewnie masz tą sytuacje co ja
3
@michal26 A ja godzine temu napisałem i pisalo od razu, że napisalem go 59 minut temu
1
@Kessie zaginanie czasoprzestrzeni tak się kończy