1

@Bilon87 mam teorie, że na notatniku nie ma opcji perma, jest zbyt zaawansowana

0

@karci0 ok nie wiedziałem

0

@Emhyr nie gdy pędzi obok i zachaczy kierownicą o Twoja ręke, ale fakt rower bardziej słychać a te hulajnogi są jak ninja i zasuwają jak ferrari

0

@Emhyr Ja to samo, a kiedyś na chodniku mnie potrącił rower jak mialem z 9 lat i zrobilem fikolka

0

@Uukasz_93 w sumie to nie znam sie na tych kursach i kuponach ale ci komentujacy zauważyli że skad tam kurs 1300 i faktycznie moze to kros wyjasnic bo dodajcie te kursy to wychodzi coś okolo 30 chyba ze to sie inaczej liczy

0

@Borry pewnie ciśnie cały czas ale na konsoli

0

@Emhyr to co hulajnogi na ulicach? Żeby nie było nie chce ich na chodnikach i dla mnie te hulajnogi elektryczne powinni skasować i zakazać

3

@wojopancer 21 to oddzielna gra ale pierwsze słyszę, że cos tam jeszcze wychodzi, serwery mają zamknięte

1

@Firestone no właśnie zobaczyłem i nawet rzuciłem swoja propozycje dla jego ogromnych problemów zyciowych

9

@VegetaPolska chciała napisać gej? Ale popełniła literówkę

1

@Firestone jeden zrobił coming out a drugi? Nie siedziałem tu dzisiaj zbyt dużo

2

@adi7adi8 słyszałem różne historie że blokuja tych którym dobrze idzie

1

@adi7adi8 i bukmacherzy sie tym chwalą, nie zbankrutują?

0

@Emhyr Jak go zobaczylem to od razu lepiej sie go ogladalo niz np takiego Alarcona i to była kwestia czasu kiedy mu dadzą szanse

1

@Emhyr To prawda, pierwszy mecz to nawet nie wiedziałem, że on z Barcy a strzelił dwie bramki, to znaczy w trakcie meczu ktoś pisał ale na stronie nikt sie nie zachwycał. Widziałem go też w młodzieżówce LM z Yamalem ale wtedy przegrali

0

@Emhyr mówiło sie o nim i oglądało, ja oglądałem dla Yamala i już ten Guiu sie rzucał w oczy

0

@okiemtypera_lucaxx95 może o golden boya powalczy za rok

1

Fajna ta reakcja rodziny, ale tak to sie zaczyna a później zapominają co zrobil dla nich klub i żądają niebotycznych kontraktów

0

Do graczy PC EA FC działają wam filtry nvidii?

0

@MOLESTA ok dzięki

0

Orientuje sie ktos czy z zamkniętego konta bankowego można jakoś zdobyć potwierdzenia przelewów sprzed kilku lat?

2

@4drian0 Twr Stegen taki bez energii totalnie

0

@AlexDark00 Fakt bez Ter Stegen tam bylby bramkaz a na Martinezie sie nie skupiłem w sumie, ale ogólnie mecz słaby i nudny wiec oceniam jako słaby wystep piłkarzy

0

@brzucho na polsacie nie ma Canal + i nie będzie raczej nigdy

0

@AlexDark00 on też mógł wykorzystac podanie od Fermina i miałby gola, ale fakt wszyscy zagrali słabo nie tylko Ferran. Może jedynie Feliks dobrze

1

@MesQueUnClub_87 Również życzę powrotu do zdrowia, ja miałem cos podobnego 3 razy jako dzieciak, może nie naderwanie ale zwichniecie chociaz wtedy obylo sie bez lekarza jak pamiętam

0

@Seledynowy obiektywnie mówiąc to słabo, nie nie wniósł i zmarnowal sam na sam

1

@DonMatteo901 bo Lahoz na emeryturze

6

@Davvd Pedri to juz 21 za miesiąc

0

@Kamiloza91 Torre rok temu co gral to wyglądal dobrze a na pewno lepiej niz Kessie. Moze dlatego ze nie byl z la masii a oni sa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?