Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bilon87 mam teorie, że na notatniku nie ma opcji perma, jest zbyt zaawansowana
0
@karci0 ok nie wiedziałem
0
@Emhyr nie gdy pędzi obok i zachaczy kierownicą o Twoja ręke, ale fakt rower bardziej słychać a te hulajnogi są jak ninja i zasuwają jak ferrari
0
@Emhyr Ja to samo, a kiedyś na chodniku mnie potrącił rower jak mialem z 9 lat i zrobilem fikolka
0
@Uukasz_93 w sumie to nie znam sie na tych kursach i kuponach ale ci komentujacy zauważyli że skad tam kurs 1300 i faktycznie moze to kros wyjasnic bo dodajcie te kursy to wychodzi coś okolo 30 chyba ze to sie inaczej liczy
0
@Borry pewnie ciśnie cały czas ale na konsoli
0
@Emhyr to co hulajnogi na ulicach? Żeby nie było nie chce ich na chodnikach i dla mnie te hulajnogi elektryczne powinni skasować i zakazać
3
@wojopancer 21 to oddzielna gra ale pierwsze słyszę, że cos tam jeszcze wychodzi, serwery mają zamknięte
1
@Firestone no właśnie zobaczyłem i nawet rzuciłem swoja propozycje dla jego ogromnych problemów zyciowych
9
@VegetaPolska chciała napisać gej? Ale popełniła literówkę
1
@Firestone jeden zrobił coming out a drugi? Nie siedziałem tu dzisiaj zbyt dużo
2
@adi7adi8 słyszałem różne historie że blokuja tych którym dobrze idzie
1
@adi7adi8 i bukmacherzy sie tym chwalą, nie zbankrutują?
0
@Emhyr Jak go zobaczylem to od razu lepiej sie go ogladalo niz np takiego Alarcona i to była kwestia czasu kiedy mu dadzą szanse
1
@Emhyr To prawda, pierwszy mecz to nawet nie wiedziałem, że on z Barcy a strzelił dwie bramki, to znaczy w trakcie meczu ktoś pisał ale na stronie nikt sie nie zachwycał. Widziałem go też w młodzieżówce LM z Yamalem ale wtedy przegrali
0
@Emhyr mówiło sie o nim i oglądało, ja oglądałem dla Yamala i już ten Guiu sie rzucał w oczy
0
@okiemtypera_lucaxx95 może o golden boya powalczy za rok
1
Fajna ta reakcja rodziny, ale tak to sie zaczyna a później zapominają co zrobil dla nich klub i żądają niebotycznych kontraktów
0
Do graczy PC EA FC działają wam filtry nvidii?
0
@MOLESTA ok dzięki
0
Orientuje sie ktos czy z zamkniętego konta bankowego można jakoś zdobyć potwierdzenia przelewów sprzed kilku lat?
2
@4drian0 Twr Stegen taki bez energii totalnie
0
@AlexDark00 Fakt bez Ter Stegen tam bylby bramkaz a na Martinezie sie nie skupiłem w sumie, ale ogólnie mecz słaby i nudny wiec oceniam jako słaby wystep piłkarzy
0
@brzucho na polsacie nie ma Canal + i nie będzie raczej nigdy
0
@AlexDark00 on też mógł wykorzystac podanie od Fermina i miałby gola, ale fakt wszyscy zagrali słabo nie tylko Ferran. Może jedynie Feliks dobrze
1
@MesQueUnClub_87 Również życzę powrotu do zdrowia, ja miałem cos podobnego 3 razy jako dzieciak, może nie naderwanie ale zwichniecie chociaz wtedy obylo sie bez lekarza jak pamiętam
0
@Seledynowy obiektywnie mówiąc to słabo, nie nie wniósł i zmarnowal sam na sam
1
@DonMatteo901 bo Lahoz na emeryturze
6
@Davvd Pedri to juz 21 za miesiąc
0
@Kamiloza91 Torre rok temu co gral to wyglądal dobrze a na pewno lepiej niz Kessie. Moze dlatego ze nie byl z la masii a oni sa