Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co za baba podła
0
@bartas97 to sobie zobacz jak u was na stronie pisai o tym meczu "letni klasyk" takie byly nagłówki
1
@Theodore_Bagwell nie rozumiem
3
@LaLigaPD To że klasyk to klasyk sparing czy nie to zawsze był i będzie klasyk a madryckie media wypierają fakty
0
@abram3k Potwierdzam jestem tym golem którego strzeli
6
@bartas97 Myślę że jakbyście wygrali to by nie bylo tego pytania, ale przegrany to sie nie liczy
2
Czytam wywiad z Bellinghamem u białych i tam takie pytanie "Pierwszy klasyk?" Chyba zapomnieli jak nasz skład po zbiorowej sraczce sie po nich przejechał w USA xddd
0
@speed1 Przed kontuzją grał lepiej niz w poprzednim sezonie, wiec niech wraca. Yamal jest piękny ale dla mnie on ten rok powinien grać w rezerwach i jest za wcześnie
0
@ObiwanKenobi Ale mięśnie są narażone jeśli są przetrenowane/przemęczone. Plaga zerwanych więzadeł w Realu to pokazała po akcji Pintusa
1
@fcbarcafan19 Ostatnio płakali o brak drugiego żółtka dla Gaviego a dzien wcześniej Beli nie dostał za poskrobanie kolana rywala
0
@szkutnik91 Balde na skrzydle który nie ma strzału ani ostatniego podania?
Raz tam zagral i byla katastrofa
6
Nie wiem jak u Was ale u mnie Fermin wskoczył chyba do top1 ulubionych wychowanków w Barcy, przede wszystkim to jak gra a poza tym taka normalność od niego bije i skromność jak od Iniesty, gdzie każdy go szanował a nawet sami madryle
0
@TR3YWAY Najlepszy pilkarz meczu z Shaktarem ma nie zagrać? To raczej pewne że zagra
2
@karci0 No dziad stary, emeryt
0
@bartas97 chory kraj i ludzie
7
Cudowny pilkarzy, konkretny i nie boi sie grać swojego, a nie tylko to klepanie w poprzek i brak odpowiedzialności za nic
0
Lopez jest wspanialy , chociaz spalony ale i tak
0
@Emhyr Gral w 3 lidze rok temu a wcześniej moze tak nie blyszczał?
0
@vangoor Technicznie to on Gaviego zjada
7
Ciekawe co se taki Pedri myśli oglądając tego Lopeza
3
Fermin to w końcu konkret pomocnik a nie klepacz jakiego nie bylo od lat
0
Jest Fermin. Who needs Pedri
0
@Messiah10 Ansu akurat strzelac umie gorzej z reszta
3
Piękna akcja całej trojki, Gundo, Fermin, Ferran
1
Fermin jak sie podszkoli to będzie piękny
0
Alonso ma lepsze podania i wrzutki niz Balde
0
@ef Ferran jest na 9, a Yamal na skrzydle dopiero zrobil jednak akcje przed chwila. Mamy to wygrac czy patrzec kto bedzie zadowolony ze gra?
0
Dałbym jednak Guiu za Yamala, młody dzisiaj nic nie wnosi, zaraz bedą hejty ale takie sa fakty ze to jeszcze dzieciak i ma swoj czas, Guiu ma prawie 18
0
Fermin co ty robisz
2
@Deviler czego Ty oczekujesz od polsatu, bo chyba nie profesjonalizmu