4

Co za baba podła

0

@bartas97 to sobie zobacz jak u was na stronie pisai o tym meczu "letni klasyk" takie byly nagłówki

1

@Theodore_Bagwell nie rozumiem

3

@LaLigaPD To że klasyk to klasyk sparing czy nie to zawsze był i będzie klasyk a madryckie media wypierają fakty

0

@abram3k Potwierdzam jestem tym golem którego strzeli

6

@bartas97 Myślę że jakbyście wygrali to by nie bylo tego pytania, ale przegrany to sie nie liczy

2

Czytam wywiad z Bellinghamem u białych i tam takie pytanie "Pierwszy klasyk?" Chyba zapomnieli jak nasz skład po zbiorowej sraczce sie po nich przejechał w USA xddd

0

@speed1 Przed kontuzją grał lepiej niz w poprzednim sezonie, wiec niech wraca. Yamal jest piękny ale dla mnie on ten rok powinien grać w rezerwach i jest za wcześnie

0

@ObiwanKenobi Ale mięśnie są narażone jeśli są przetrenowane/przemęczone. Plaga zerwanych więzadeł w Realu to pokazała po akcji Pintusa

1

@fcbarcafan19 Ostatnio płakali o brak drugiego żółtka dla Gaviego a dzien wcześniej Beli nie dostał za poskrobanie kolana rywala

0

@szkutnik91 Balde na skrzydle który nie ma strzału ani ostatniego podania?
Raz tam zagral i byla katastrofa

6

Nie wiem jak u Was ale u mnie Fermin wskoczył chyba do top1 ulubionych wychowanków w Barcy, przede wszystkim to jak gra a poza tym taka normalność od niego bije i skromność jak od Iniesty, gdzie każdy go szanował a nawet sami madryle

0

@TR3YWAY Najlepszy pilkarz meczu z Shaktarem ma nie zagrać? To raczej pewne że zagra

2

@karci0 No dziad stary, emeryt

0

@bartas97 chory kraj i ludzie

7

Cudowny pilkarzy, konkretny i nie boi sie grać swojego, a nie tylko to klepanie w poprzek i brak odpowiedzialności za nic

0

Lopez jest wspanialy , chociaz spalony ale i tak

0

@Emhyr Gral w 3 lidze rok temu a wcześniej moze tak nie blyszczał?

0

@vangoor Technicznie to on Gaviego zjada

7

Ciekawe co se taki Pedri myśli oglądając tego Lopeza

3

Fermin to w końcu konkret pomocnik a nie klepacz jakiego nie bylo od lat

0

Jest Fermin. Who needs Pedri

0

@Messiah10 Ansu akurat strzelac umie gorzej z reszta

3

Piękna akcja całej trojki, Gundo, Fermin, Ferran

1

Fermin jak sie podszkoli to będzie piękny

0

Alonso ma lepsze podania i wrzutki niz Balde

0

@ef Ferran jest na 9, a Yamal na skrzydle dopiero zrobil jednak akcje przed chwila. Mamy to wygrac czy patrzec kto bedzie zadowolony ze gra?

0

Dałbym jednak Guiu za Yamala, młody dzisiaj nic nie wnosi, zaraz bedą hejty ale takie sa fakty ze to jeszcze dzieciak i ma swoj czas, Guiu ma prawie 18

0

Fermin co ty robisz

2

@Deviler czego Ty oczekujesz od polsatu, bo chyba nie profesjonalizmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?