Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za rok CopaAmerica o ile dobrze pamiętam, nie jest powiedziane że to ostatnia ZP Messiego
0
Pamiętam ten mecz jak sie ktoś tu na forum spianł, bo Fermin dostał czerwo i że sie nie nadaje xd
1
@TR3YWAY Właśnie on jest najbliżej jak poprawi skuteczność
0
@FCB_dimiC za Copa America dostanie
4
@Kapitan hawk pierwszy agent
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13745611#comment-13745687
0
@Jackazz chodzi o reakcje
1
Gavi nawet w EA FC jest piękny
https://streamable.com/hvok76
4
@Emhyr Nagroda z macki Pereza
1
@TR3YWAY Akurat ostatnio pisali, że dobrze zagrał i co mnie zdziwiło to go chwalili, ale te patusy wyzywają niektóre
0
@reloaded dlatego ja po tym meczu nie byłem nawet zly, samą grą dla mnie wygrali, gorzej ze punkty stracilismy
0
@VegetaPolska bo to Barca walczyla o kazda pilke a Real nie dlatego naszym nie starczylo sił. Przy odrobinie szczescia i wykorzystanych sytuacjach nie byloby czego zbierac z realu
10
@SelloutCrowd Przeciez ta pomoc ich nie istniala do 60 minuty, nasi padli i tamci zaczeli grac a tak to Gavi Gundo i Lopez ich zgasili
1
@Pedri16Future Tchumeni czyta la bambe
0
Komentarz usunięty
0
@Mroziu wolałbym żeby sie ogrywal bez presji w rezerwach, pojechal dla mudnial dla mlodziezy, dla mnie to jest chore z 16 latka robic czlonka pierwszego skladu
1
@Mroziu nigdy nie bylem za jego wprowadzaniem w wieku 16 lat. Za rok jak najbardziej
1
@Lionel_Messi10 Oczywiście, że fajnie by bylo jakby coś osiagneli ale po prostu w futbolu to rzadkie zjawisko i talent sie chyba nie dziedziczy
0
@Lionel_Messi10 Messi robil lepsze tricki mając 4 lata. Druga kwestia to taki dzieciak mający wszystko może nie mieć takiej motywacji i samozaparcia co taki Messi z biedackiego Rosario
1
@Lionel_Messi10 Ruchy podobne do ojca trzeba przyznać ale raczej by wymiatał jako mały kidos gdyby coś mialo z tego być
0
Nie wiem czy zdobywając 0 pkt na mecz można wygrać mistrzostwo
1
@Stinger_ To od Barcy zależy czy zdobędzie LM, to nie jest wydarzenie losowe jak to czy w kwietniu spadnie śnieg. Messi zasłużył, zagrał i wygrał, Barcelonie nikt nie zabrania tego osiągnąć
0
@Macio93 może tak być, po prostu o tym czytalem kupując swojego ale nie wiem czy tak jest
0
@draxidox z ciekawości sprawdzilem i Asus to Tajwan, Hp amerykanski, a mam go zresztą 3 lata i działa bardzo dobrze. Lenovo chyba też dobry ale gabarytowo wydaje sie większy
0
@Transu96 na tej karcie wygląda jak Gavi
0
@draxidox Asusy mają zła opinie, patrz też na markę
0
@draxidox HP Pavilon, specyfikacje już sobie dobierz ale w tej cenie wszystko będzie chodzić
0
Pisałem o tym czemu wczoraj nie dostal szansy zamiast Lewego, Yamala czy Raphinhi
2
@DonCarletto Żaden klub nie będzie wypozyczal pilkarza żeby go odbudowywać. Tacy piłkarze to są zapychacze jeśli nie ma opcji wykupu
0
@LaLigaPD przykład dlaczego żadnego piłkarza nie można skreślać. Chłop już był praktycznie na emeryturze
0
Szkoda, że nikt w Barcelonie nie spróbuje zrobic z De Jonga ŚPD, jakby ogarnął tą pozycje to bysmy mieli klopot z glowy a w ofensywie on za bardzo nie gra