1

Za rok CopaAmerica o ile dobrze pamiętam, nie jest powiedziane że to ostatnia ZP Messiego

0

Pamiętam ten mecz jak sie ktoś tu na forum spianł, bo Fermin dostał czerwo i że sie nie nadaje xd

1

@TR3YWAY Właśnie on jest najbliżej jak poprawi skuteczność

0

@FCB_dimiC za Copa America dostanie

0

@Jackazz chodzi o reakcje

1

Gavi nawet w EA FC jest piękny
https://streamable.com/hvok76

4

@Emhyr Nagroda z macki Pereza

1

@TR3YWAY Akurat ostatnio pisali, że dobrze zagrał i co mnie zdziwiło to go chwalili, ale te patusy wyzywają niektóre

0

@reloaded dlatego ja po tym meczu nie byłem nawet zly, samą grą dla mnie wygrali, gorzej ze punkty stracilismy

0

@VegetaPolska bo to Barca walczyla o kazda pilke a Real nie dlatego naszym nie starczylo sił. Przy odrobinie szczescia i wykorzystanych sytuacjach nie byloby czego zbierac z realu

10

@SelloutCrowd Przeciez ta pomoc ich nie istniala do 60 minuty, nasi padli i tamci zaczeli grac a tak to Gavi Gundo i Lopez ich zgasili

1

@Pedri16Future Tchumeni czyta la bambe

0

Komentarz usunięty

0

@Mroziu wolałbym żeby sie ogrywal bez presji w rezerwach, pojechal dla mudnial dla mlodziezy, dla mnie to jest chore z 16 latka robic czlonka pierwszego skladu

1

@Mroziu nigdy nie bylem za jego wprowadzaniem w wieku 16 lat. Za rok jak najbardziej

1

@Lionel_Messi10 Oczywiście, że fajnie by bylo jakby coś osiagneli ale po prostu w futbolu to rzadkie zjawisko i talent sie chyba nie dziedziczy

0

@Lionel_Messi10 Messi robil lepsze tricki mając 4 lata. Druga kwestia to taki dzieciak mający wszystko może nie mieć takiej motywacji i samozaparcia co taki Messi z biedackiego Rosario

1

@Lionel_Messi10 Ruchy podobne do ojca trzeba przyznać ale raczej by wymiatał jako mały kidos gdyby coś mialo z tego być

0

Nie wiem czy zdobywając 0 pkt na mecz można wygrać mistrzostwo

1

@Stinger_ To od Barcy zależy czy zdobędzie LM, to nie jest wydarzenie losowe jak to czy w kwietniu spadnie śnieg. Messi zasłużył, zagrał i wygrał, Barcelonie nikt nie zabrania tego osiągnąć

0

@Macio93 może tak być, po prostu o tym czytalem kupując swojego ale nie wiem czy tak jest

0

@draxidox z ciekawości sprawdzilem i Asus to Tajwan, Hp amerykanski, a mam go zresztą 3 lata i działa bardzo dobrze. Lenovo chyba też dobry ale gabarytowo wydaje sie większy

0

@Transu96 na tej karcie wygląda jak Gavi

0

@draxidox Asusy mają zła opinie, patrz też na markę

0

@draxidox HP Pavilon, specyfikacje już sobie dobierz ale w tej cenie wszystko będzie chodzić

0

Pisałem o tym czemu wczoraj nie dostal szansy zamiast Lewego, Yamala czy Raphinhi

2

@DonCarletto Żaden klub nie będzie wypozyczal pilkarza żeby go odbudowywać. Tacy piłkarze to są zapychacze jeśli nie ma opcji wykupu

0

@LaLigaPD przykład dlaczego żadnego piłkarza nie można skreślać. Chłop już był praktycznie na emeryturze

0

Szkoda, że nikt w Barcelonie nie spróbuje zrobic z De Jonga ŚPD, jakby ogarnął tą pozycje to bysmy mieli klopot z glowy a w ofensywie on za bardzo nie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?