5

Szkoda, ze Iniesta nie przeszedl bo z Visel Kobe pokazal ze gra jak geniusz nadal i by sie go poogladalo chętnie

0

@Bartula Albo juz dawno spadl poziomem a Xavi i inni w klubie tego nie chcieli widzieć, mial przeblyski co prawda

0

Ale Busquets na tle tych ogorkow nie blyszczy poza ta asystą

1

Chyba rekord goli pobije Messie w sezonie xd

0

@10LionelMessi10 taka typowa rozrywka malo ma to wspolnego z profesjonalnym sportem xd

0

Busquets powinien grać jako ŚPO przy Messim bo tam pozycja ŚPD nie istnieje i taktyka

0

Ta liga to jak fifa na amatorze, totalnie inna dyscyplina

0

Jak patrze na tego Busquetsa w Miami to on stracil jakiekolwiek atuty jakie jeszcze mial w Barcelonie, tak jakby go reszta w Barcy carrowała od jakiegos czasu..
Edit: zly moment xd

1

@10LionelMessi10 a no w sumie nie wiem bo nie ogladalem MLS ale robia show jak w NBA zamiast byc punktualnymi

1

@Bartula no jest a masz mecz? No nie masz xd

1

Czyli tak jak ostatnio mecz miał być wczesniej a chyba przez 15 min leciały reklamy, te USA jest gorsze niż polsat

0

@Emhyr Ale Abde tez potrzebuje rozpędu, dla mnie trochę wiecej gry kombinacyjnej w grze Balde jest potrzebne

0

@Culer_1906 Być może ale tak naprawde nie widzieliśmy Balde we współpracy ze skrzydlowymi bo tam gral Gavi, ktory byl bliżej środka i niewiadomo jak on wygląda w tym aspekcie w ogóle. Balde grywal sam na tej stronie a z dobrej wspolpracy bylo by więcej korzyści

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mam nadzieję, że w nowym sezonie współpraca Fatiego i Balde będzie wyglądała lepiej bo niby traktuja sie jak bracia a na boisku totalnie sie nie zgrywali. Fati o wiele lepiej sie rozumiał z Albą np.

1

Przywiązanie niczym bluszcz

1

@Paweltwa Tam gdzie wszystko

0

@MesQueUnClub96 zasięgi? Jakbys na tym zarabial jak jakiś patostreamer to jeszcze jakiś sens by to miało

0

@Barcanajlepszyteam Może nie jest to wzor do nasladowania ale jednak popularna i uznawana za celebrytke o to mi chodzilo

0

Ciekawe jakie osobistości sie dzisiaj pojawią w Miami, ostatnio Kardashian, kogo obstawiacie?

2

@macio_944 Ja bo będzie beka z nich no i ten Messi który tam nie pasuje xd

1

@MesQueUnClub96 Póki gra warto go oglądać. A zwłaszcza że Miami to śmieszny zespół do oglądania

1

@kaczucha1899 ciekawe czemu miałby oddawac, czym Mbappe sie przysluzyl? Messiemu mogl i nikomu innemu numer z urzędu sie nie należy

0

@JohnA Bylo nagranie jak idzie z obitym okiem, chyba ze kto inny dal mu w morde aby wrobić Valverde, bardzo prawdopodobne
Filmik


0

@MESSIah16 Ja popieram to co zrobił, ale kara w postaci zawieszenia się należała i ludzi frustruje że kolejna akcja Realu i nikt nie ponosi odpowiedzialności

1

@VegetaPolska czytalem ze fizycznie nie dojeżdża wedlug źródeł hiszpanskich

1

@EkspertzOrlikq no póki co jest szklanką

0

Pamiętam jak rok temu Mbappe był jechany przez 90% kibiców Realu mówili, że plują na niego i takie tam a teraz każdy zgodny że go chcą

0

@Barcabarca3562157 inna liga to zweryfikuje, najlepszy pilkarzy bez złotej piłki

0

@masq Jak nie posadzą to też nie pójdzie. PSG sie skończyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?