Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Szkoda, ze Iniesta nie przeszedl bo z Visel Kobe pokazal ze gra jak geniusz nadal i by sie go poogladalo chętnie
0
@Bartula Albo juz dawno spadl poziomem a Xavi i inni w klubie tego nie chcieli widzieć, mial przeblyski co prawda
0
Ale Busquets na tle tych ogorkow nie blyszczy poza ta asystą
1
Chyba rekord goli pobije Messie w sezonie xd
0
@10LionelMessi10 taka typowa rozrywka malo ma to wspolnego z profesjonalnym sportem xd
0
Busquets powinien grać jako ŚPO przy Messim bo tam pozycja ŚPD nie istnieje i taktyka
0
Ta liga to jak fifa na amatorze, totalnie inna dyscyplina
0
Jak patrze na tego Busquetsa w Miami to on stracil jakiekolwiek atuty jakie jeszcze mial w Barcelonie, tak jakby go reszta w Barcy carrowała od jakiegos czasu..
Edit: zly moment xd
1
@10LionelMessi10 a no w sumie nie wiem bo nie ogladalem MLS ale robia show jak w NBA zamiast byc punktualnymi
1
@Bartula no jest a masz mecz? No nie masz xd
1
Czyli tak jak ostatnio mecz miał być wczesniej a chyba przez 15 min leciały reklamy, te USA jest gorsze niż polsat
0
@Emhyr Ale Abde tez potrzebuje rozpędu, dla mnie trochę wiecej gry kombinacyjnej w grze Balde jest potrzebne
0
@Culer_1906 Być może ale tak naprawde nie widzieliśmy Balde we współpracy ze skrzydlowymi bo tam gral Gavi, ktory byl bliżej środka i niewiadomo jak on wygląda w tym aspekcie w ogóle. Balde grywal sam na tej stronie a z dobrej wspolpracy bylo by więcej korzyści
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mam nadzieję, że w nowym sezonie współpraca Fatiego i Balde będzie wyglądała lepiej bo niby traktuja sie jak bracia a na boisku totalnie sie nie zgrywali. Fati o wiele lepiej sie rozumiał z Albą np.
1
Przywiązanie niczym bluszcz
1
@Paweltwa Tam gdzie wszystko
0
@MesQueUnClub96 zasięgi? Jakbys na tym zarabial jak jakiś patostreamer to jeszcze jakiś sens by to miało
0
@Barcanajlepszyteam Może nie jest to wzor do nasladowania ale jednak popularna i uznawana za celebrytke o to mi chodzilo
0
Ciekawe jakie osobistości sie dzisiaj pojawią w Miami, ostatnio Kardashian, kogo obstawiacie?
2
@macio_944 Ja bo będzie beka z nich no i ten Messi który tam nie pasuje xd
1
@MesQueUnClub96 Póki gra warto go oglądać. A zwłaszcza że Miami to śmieszny zespół do oglądania
1
@kaczucha1899 ciekawe czemu miałby oddawac, czym Mbappe sie przysluzyl? Messiemu mogl i nikomu innemu numer z urzędu sie nie należy
0
@JohnA Bylo nagranie jak idzie z obitym okiem, chyba ze kto inny dal mu w morde aby wrobić Valverde, bardzo prawdopodobne
Filmik
0
@MESSIah16 Ja popieram to co zrobił, ale kara w postaci zawieszenia się należała i ludzi frustruje że kolejna akcja Realu i nikt nie ponosi odpowiedzialności
1
@VegetaPolska czytalem ze fizycznie nie dojeżdża wedlug źródeł hiszpanskich
1
@EkspertzOrlikq no póki co jest szklanką
0
Pamiętam jak rok temu Mbappe był jechany przez 90% kibiców Realu mówili, że plują na niego i takie tam a teraz każdy zgodny że go chcą
0
@Barcabarca3562157 inna liga to zweryfikuje, najlepszy pilkarzy bez złotej piłki
0
@masq Jak nie posadzą to też nie pójdzie. PSG sie skończyło