0

@BartqRKO no ale nie po to go ściągali i będzie hejt jak będzie tylko stał, bo samym chodzeniem może być juz mvp patrząc na ten poziom

0

@BartqRKO z drugiej strony nie można sobie dreptac za bardzo bo trochę wstyd

0

@Adran360 pierwszy raz ogladam mecz tej ligi wiec porównuje

0

@Orlik00 Jakby Alves nie byl w pace to by dołączył

1

@PatrychoO sam siebie sfaulował

0

Stwierdzam oglądając ten szit że la liga to nie jest słaby poziom, la liga to kosmiczny poziom xd

0

Dawać tych amigosów bo na to sie patrzeć nie da

1

Ten mecz przypomina kobiecy futbol, taktyka i to wszystko starsznie niski poziom

1

@macio_944 mi sie przypomina gra z pegasusa soccer cos tam jak to ogladam

1

@macio_944 jak on tam wejdzie to z 5 goli wpierodli xd

0

To jest taka wesoła pilka jak w presezonie w usa tylko duzo nizszy poziom, bardziej show niz sport

0

Oni robia tam reklamy w trakcie meczu? Dopiero wlaczylem a mialo byc chyba o 2

0

De Jong jeden z najbardziej bezjajecznych pilkarzy w tym klubie, Roberto to wiadomo że nie ma co komentowac. Z drugiej strony praktycznie nikogo lepszego nie ma, bo młody sklad

0

Ulubione filmy naszych piłkarzy


0

@Messibestplayerintheworld Realowcy sie śmieją z naszych rejestracji a wcale nie lepsi

0

@Gaz Ja go bym bardziej widział właśnie w środku, pod Lewym a nie na skrzydle. Zawsze do rotacji ktoś słaba forma to ława

1

Stwierdzam, że nie warto wklejać jakichkolwiek newsów na stronę żeby przypadkiem nie naruszyć regulaminu

0

@karolszymek będzie mu łatwiej gryźć przeciwników

0

@Tomasson81 no ale my na PS mamy Raphe, Yamala (rezerwa), Dembele, musial by ktorys odejsc poza Yamalem oczywiście

1

@karolszymek Nie lubi Kotletico

1

@MesQueUnClub96 Ale ty nudny jesteś xd żarty o Fatim juz nie działają.
Boisz sie konkurencji dla Lewusa

1

@MesQueUnClub96 za dwa drewna pilkarz z talentem

1

@bartas97 Arbeloa, Cristianu, Pepe

4

@krol211 wymiana bez dopłaty i może być taki deal

0

@Bartas7VeB dlaczego jako jedyny? on dostal najwiecej szans z całego grona ale jego gra jakaś wspaniala nie była

0

@RosjaninBut Trochę wtedy tlok w pomocy, Gavi, Pedri, De Jong, Gundo i jeszcze Silva? A każdy będzie chcial grac w pierwszym składzie

0

@prokofiew Na pewno chęci będzie mial większe niz Busi ktoremu już nie chcialo sie biegać

0

@mordini123 rok temu tez mialy byc

1

Lenglet mial nie leciec widac ile sa warci ci dziennikarze

0

@[Oli] nie zdziwie sie jak to tylko przed sezonem a potem wrócą do robienia pajacyków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?