Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO no ale nie po to go ściągali i będzie hejt jak będzie tylko stał, bo samym chodzeniem może być juz mvp patrząc na ten poziom
0
@BartqRKO z drugiej strony nie można sobie dreptac za bardzo bo trochę wstyd
0
@Adran360 pierwszy raz ogladam mecz tej ligi wiec porównuje
0
@Orlik00 Jakby Alves nie byl w pace to by dołączył
1
@PatrychoO sam siebie sfaulował
0
Stwierdzam oglądając ten szit że la liga to nie jest słaby poziom, la liga to kosmiczny poziom xd
0
Dawać tych amigosów bo na to sie patrzeć nie da
1
Ten mecz przypomina kobiecy futbol, taktyka i to wszystko starsznie niski poziom
1
@macio_944 mi sie przypomina gra z pegasusa soccer cos tam jak to ogladam
1
@macio_944 jak on tam wejdzie to z 5 goli wpierodli xd
0
To jest taka wesoła pilka jak w presezonie w usa tylko duzo nizszy poziom, bardziej show niz sport
0
Oni robia tam reklamy w trakcie meczu? Dopiero wlaczylem a mialo byc chyba o 2
0
De Jong jeden z najbardziej bezjajecznych pilkarzy w tym klubie, Roberto to wiadomo że nie ma co komentowac. Z drugiej strony praktycznie nikogo lepszego nie ma, bo młody sklad
0
Ulubione filmy naszych piłkarzy
0
@Messibestplayerintheworld Realowcy sie śmieją z naszych rejestracji a wcale nie lepsi
0
@Gaz Ja go bym bardziej widział właśnie w środku, pod Lewym a nie na skrzydle. Zawsze do rotacji ktoś słaba forma to ława
1
Stwierdzam, że nie warto wklejać jakichkolwiek newsów na stronę żeby przypadkiem nie naruszyć regulaminu
0
@karolszymek będzie mu łatwiej gryźć przeciwników
0
@Tomasson81 no ale my na PS mamy Raphe, Yamala (rezerwa), Dembele, musial by ktorys odejsc poza Yamalem oczywiście
1
@karolszymek Nie lubi Kotletico
1
@MesQueUnClub96 Ale ty nudny jesteś xd żarty o Fatim juz nie działają.
Boisz sie konkurencji dla Lewusa
1
@MesQueUnClub96 za dwa drewna pilkarz z talentem
1
@bartas97 Arbeloa, Cristianu, Pepe
4
@krol211 wymiana bez dopłaty i może być taki deal
0
@Bartas7VeB dlaczego jako jedyny? on dostal najwiecej szans z całego grona ale jego gra jakaś wspaniala nie była
0
@RosjaninBut Trochę wtedy tlok w pomocy, Gavi, Pedri, De Jong, Gundo i jeszcze Silva? A każdy będzie chcial grac w pierwszym składzie
0
@prokofiew Na pewno chęci będzie mial większe niz Busi ktoremu już nie chcialo sie biegać
0
@mordini123 rok temu tez mialy byc
1
Lenglet mial nie leciec widac ile sa warci ci dziennikarze
0
@[Oli] nie zdziwie sie jak to tylko przed sezonem a potem wrócą do robienia pajacyków