Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mordini123 rok temu tez mialy byc
1
Lenglet mial nie leciec widac ile sa warci ci dziennikarze
0
@[Oli] nie zdziwie sie jak to tylko przed sezonem a potem wrócą do robienia pajacyków
3
@Kessie Jakby miał grać tak jak na mundialu to za i za rozsądną cenę
0
@MamerTponad100 4 mln masz w artykule
3
Ja nie krytykuje póki nie zobacze go w akcji, jest od nas więc minimum szacunku sie należy
2
Szczerze za tą deklaracje bym go brał do Barcy. Na mundialu fajnie grał, w Chelsea juz mniej ale wiadomo, że to zlepek i ciężko komukolwiek tam sie odnaleźć. Oczywiście za zdrową kase a z Atleti o to będzie ciężko i o sklad by musiał walczyć, wypożyczenie wydaje sie ok. Najśmieszniejsze jest to, że przed pójściem do Chelsea jeszcze przedłużył kontrakt więc jakieś klopoty logiczne ma na pewno
4
@okiemtypera_lucaxx95 u mnie kiedyś bylo tak że kogo lubila kierowniczka ten miał 1 zmiany, na szczęście bylem lubiany. Tak to juz jest w tym kraju
0
@Bartek_VEB Kiedyś ludzie współczuli teraz mają pożywkę i pisza debilne komentarze. Dużo sie zmieniło
0
@Nefir transfer Neymara namieszal i ceny poszly w gore, teraz troche to sie poprawiło
5
@Lukikiki Jak sam zauważasz nie każdy kogoś takiego ma, wielu ludzi przechodzi obojętnie i mówi ogarnij sie albo coś w tym stylu
0
@Piernik Ta, no to szkoda chłopa
0
Ludzie psza o tych filmikach ze czlowiek zawsze wejdzie i potem żałuję. Ja w komentarzach wyczytalem ze to stary filmik. Myślicie ze jest szansa na fejk i jakiś wielki powrót, rozgłos ? Jeśli to legitne to sorry ale byl ostatnio taki przypadek z jakimś typem z warsaw shore czy kimś takim. Nie chce wiecej tych chorych filmikow oglądać dlatego pytam bo jednak typka kojarze z kiedyś
2
@TheNekro94 Oglądałem kiedyś, taki se
0
@Colon Za dużo zdecydowanie
0
Zastanawiam sie o co chodzi z tym Felixem i scorlluje la ramble i w końcu ukazuje sie artykul który wszystko wyjaśnia
1
A gdyby Torre poszedł rok temu na wypożyczenie to może by właśnie wracal jako gotowy pilkarz. Trochę w tym jego winy
0
@macio_944 Aha rozumiem że tylko w Polsce. Poczytaj sobie twitterka i zobaczysz to samo po każdym meczu
0
@macio_944 Jakby nie bylo powodów do narzekania to by nikt nie narzekał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 No bo w coli to ten gaz tuczy a nie składniki
0
@koziar Ansu to nie pomocnik ale skrzydlowy idealny
6
@kondzix2115 Idealnym to byl Iniesta czy Xavi, De Jong to nie ten poziom wiec nieidealny
24
@Gaz Mariano koniec kontraktu
Asensio koniec kontraktu.
Benzema sam chcial odejsc
Hazard wyplacili mu odszkodowanie co nas nie ratuje gdybyśmy tak zrobili.
No super umiejętności pozbywania sie pilkarzy
0
@Emhyr Trochę samolubny sie wydaje ale ciekawy pilkarz
0
@Emhyr wygryzie Dembele ze składu a Raphinhe tym bardziej
5
Fajnie wygląda na kompilacji może będzie jakimś nieoczywostym odkryciem. Ten wiek że mozna go próbowac w 1 ekipie. Z wad wygląda na bardzo samolubnego póki co
0
@pt9 mniej więcej, ogladam to często i nie widze rożnicy z poprzednim rokiem
0
@Emhyr a Xavi mu juz powiedzial ze na niego nie liczy czy jak
0
@Medium Pewnie czeka na Real ale wątpię że go kupia nie mają po co