0

@mordini123 rok temu tez mialy byc

1

Lenglet mial nie leciec widac ile sa warci ci dziennikarze

0

@[Oli] nie zdziwie sie jak to tylko przed sezonem a potem wrócą do robienia pajacyków

3

@Kessie Jakby miał grać tak jak na mundialu to za i za rozsądną cenę

0

@MamerTponad100 4 mln masz w artykule

3

Ja nie krytykuje póki nie zobacze go w akcji, jest od nas więc minimum szacunku sie należy

2

Szczerze za tą deklaracje bym go brał do Barcy. Na mundialu fajnie grał, w Chelsea juz mniej ale wiadomo, że to zlepek i ciężko komukolwiek tam sie odnaleźć. Oczywiście za zdrową kase a z Atleti o to będzie ciężko i o sklad by musiał walczyć, wypożyczenie wydaje sie ok. Najśmieszniejsze jest to, że przed pójściem do Chelsea jeszcze przedłużył kontrakt więc jakieś klopoty logiczne ma na pewno

4

@okiemtypera_lucaxx95 u mnie kiedyś bylo tak że kogo lubila kierowniczka ten miał 1 zmiany, na szczęście bylem lubiany. Tak to juz jest w tym kraju

0

@Bartek_VEB Kiedyś ludzie współczuli teraz mają pożywkę i pisza debilne komentarze. Dużo sie zmieniło

0

@Nefir transfer Neymara namieszal i ceny poszly w gore, teraz troche to sie poprawiło

5

@Lukikiki Jak sam zauważasz nie każdy kogoś takiego ma, wielu ludzi przechodzi obojętnie i mówi ogarnij sie albo coś w tym stylu

0

@Piernik Ta, no to szkoda chłopa

0

Ludzie psza o tych filmikach ze czlowiek zawsze wejdzie i potem żałuję. Ja w komentarzach wyczytalem ze to stary filmik. Myślicie ze jest szansa na fejk i jakiś wielki powrót, rozgłos ? Jeśli to legitne to sorry ale byl ostatnio taki przypadek z jakimś typem z warsaw shore czy kimś takim. Nie chce wiecej tych chorych filmikow oglądać dlatego pytam bo jednak typka kojarze z kiedyś

2

@TheNekro94 Oglądałem kiedyś, taki se

0

@Colon Za dużo zdecydowanie

0

Zastanawiam sie o co chodzi z tym Felixem i scorlluje la ramble i w końcu ukazuje sie artykul który wszystko wyjaśnia

1

A gdyby Torre poszedł rok temu na wypożyczenie to może by właśnie wracal jako gotowy pilkarz. Trochę w tym jego winy

0

@macio_944 Aha rozumiem że tylko w Polsce. Poczytaj sobie twitterka i zobaczysz to samo po każdym meczu

0

@macio_944 Jakby nie bylo powodów do narzekania to by nikt nie narzekał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 No bo w coli to ten gaz tuczy a nie składniki

0

@koziar Ansu to nie pomocnik ale skrzydlowy idealny

6

@kondzix2115 Idealnym to byl Iniesta czy Xavi, De Jong to nie ten poziom wiec nieidealny

24

@Gaz Mariano koniec kontraktu
Asensio koniec kontraktu.
Benzema sam chcial odejsc
Hazard wyplacili mu odszkodowanie co nas nie ratuje gdybyśmy tak zrobili.
No super umiejętności pozbywania sie pilkarzy

0

@Emhyr Trochę samolubny sie wydaje ale ciekawy pilkarz

0

@Emhyr wygryzie Dembele ze składu a Raphinhe tym bardziej

5

Fajnie wygląda na kompilacji może będzie jakimś nieoczywostym odkryciem. Ten wiek że mozna go próbowac w 1 ekipie. Z wad wygląda na bardzo samolubnego póki co

0

@pt9 mniej więcej, ogladam to często i nie widze rożnicy z poprzednim rokiem

0

@Emhyr a Xavi mu juz powiedzial ze na niego nie liczy czy jak

0

@Medium Pewnie czeka na Real ale wątpię że go kupia nie mają po co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?