0

Lewy by to strzelił

0

Ulala za dobrze by miał XD

1

Francja obroni tytuł

0

A Ronaldo co tak jape po meczu w tunelu cieszył jak do szatni schodził XD

0

Czy następny mecz wielkiej Brazylii będzie również skomentowany przez Sz.P Szpakowskiego?

0

Ludzie piszą że to ostatni też mundial Neymara a on na następnym będzie miał 34 lata... A z drugiej strony chłopak już białe włosy ma jak gołąbek więc może dlatego xD

0

@Barwindg Haha ok

0

Dlaczego Szpakowski non stop komentuje mecze Brazylii?

0

W sumie na ojro 2008 dupe nam też ratował bramkarz Borubar tzw. tylko że z tego i tak nic nie wyszło

0

A w przypadku remisu teraz Japonii to kto wyjdzie?

0

Messi i te karne w meczach o stawke :P Co ja co ale może nasi zbytnio nic nie pokazują ale w świat wybronione karne poszły.

0

Hahahaha a potężny ronaldos na ławie pewnie wściekły hahaha

1

Jaki zawiedziony ojojoj

0

Ciekawe co by zrobił jakby się okazało że jednak musnął a tam spalony to wtedy by od razu paluszkiem do sędziego że nie było kontaktu łbem ????

1

Krysia skradła show :D niczym gol do pustej lub w finale z karniacza co tak zacieszył jakby z voleya w okienko pyknął xdd

0

To co Depay po mundialu 1 skład Lewus ława przez cały styczeń xd

1

Co ten bramkarz robił haha komary chyba łapał xd

2

Gdzie cenzura na ruską maskotkę

1

Co tam lewus brać avile w styczniu i na majstra

1

Jeszcze jakby białasy się potknęli 5o w ogóle byłoby zajebiście haha

0

Szkoda tylko że w lm tak nie było ale cóż dobre i takie meczyki w lidze vamos!!!

3

No to przed mundialo -1 niestety

1

0

Hahahah na zegarek która jest i do domu xd

0

Przypominam 60mln

1

Perez dzwonił się pytać jaki wynik tam mają xddd

0

Gra ktoś we FUTa?

9

To co z Valencią 3-0 i znowu wracamy :D

1

Dlaczego Niemcy płaczą?

0

I macie tutaj całe 60 baniek że aż piłka ucieka jak najdalej xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?