Farsyfan33
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy by to strzelił
0
Ulala za dobrze by miał XD
1
Francja obroni tytuł
0
A Ronaldo co tak jape po meczu w tunelu cieszył jak do szatni schodził XD
0
Czy następny mecz wielkiej Brazylii będzie również skomentowany przez Sz.P Szpakowskiego?
0
Ludzie piszą że to ostatni też mundial Neymara a on na następnym będzie miał 34 lata... A z drugiej strony chłopak już białe włosy ma jak gołąbek więc może dlatego xD
0
@Barwindg Haha ok
0
Dlaczego Szpakowski non stop komentuje mecze Brazylii?
0
W sumie na ojro 2008 dupe nam też ratował bramkarz Borubar tzw. tylko że z tego i tak nic nie wyszło
0
A w przypadku remisu teraz Japonii to kto wyjdzie?
0
Messi i te karne w meczach o stawke :P Co ja co ale może nasi zbytnio nic nie pokazują ale w świat wybronione karne poszły.
0
Hahahaha a potężny ronaldos na ławie pewnie wściekły hahaha
1
Jaki zawiedziony ojojoj
0
Ciekawe co by zrobił jakby się okazało że jednak musnął a tam spalony to wtedy by od razu paluszkiem do sędziego że nie było kontaktu łbem ????
1
Krysia skradła show :D niczym gol do pustej lub w finale z karniacza co tak zacieszył jakby z voleya w okienko pyknął xdd
0
To co Depay po mundialu 1 skład Lewus ława przez cały styczeń xd
1
Co ten bramkarz robił haha komary chyba łapał xd
2
Gdzie cenzura na ruską maskotkę
1
Co tam lewus brać avile w styczniu i na majstra
1
Jeszcze jakby białasy się potknęli 5o w ogóle byłoby zajebiście haha
0
Szkoda tylko że w lm tak nie było ale cóż dobre i takie meczyki w lidze vamos!!!
3
No to przed mundialo -1 niestety
1
@gorgota https://zapodaj.net/31dbf0731eee0.jpg.html Lewy TOP ????
0
Hahahah na zegarek która jest i do domu xd
0
Przypominam 60mln
1
Perez dzwonił się pytać jaki wynik tam mają xddd
0
Gra ktoś we FUTa?
9
To co z Valencią 3-0 i znowu wracamy :D
1
Dlaczego Niemcy płaczą?
0
I macie tutaj całe 60 baniek że aż piłka ucieka jak najdalej xdd