Farsyfan33
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Xavi teraz krzyczy chłopaki od nowego sezonu nowe dźwignie będą
0
@Lola120 100% racji
0
Roberto na ławie i tak siedzi obsrany jakby był na boisku xdd
0
Będzie 4 od jaja róbcie screeny
2
Nie ma złudzeń są korzenie w chmarzenie xd
0
Zaraz wejdzie generał i zrobi wrzutkę jak w finale lm na łeb lewusowi i zrobi telefon
0
Jeeest strzaaaał
0
Ale na bank jakby to nasi byli w takiej sytuacji co inter teraz to remis na 100%
0
Ciekawe czy Karim w tych oksach by jeszcze więcej szczelił Barcelonie
3
Jeszcze włosy byli dla jego w 98 XD
0
I jest wielki Karim z nagrodą za wbicie kolejnego gwoździa do trumny Barcelony
0
Potężna nagroda dla naszego orła
0
A to by było jakby pan piłkarz Robercik dziś wygrał hehe. Takie to pocieszenie chociaż
8
Ale szybko poszło w tym sezonie w sumie XD jeszcze niech nas pilzno pyknie w grupie i koniec złudzeń korzeń w chmarzeń
1
Teraz jeszcze do zera z bayernem i mozna sie rozejść i kończyc sezon
0
Panowie dopóki piłka w grze.. a nie czekaj
0
Ten mecz to jakaś totalna klapa
0
No i mamy swoją Barke
0
A ten miesza i miesza XD masakra
0
Szału nie ma chyba lm to jak na razie inna liga dla barcy
1
Ten Mbappe jaki sęp w ogóle cały czas
0
Ile trofeów na camp nou ;) hehehe
0
I tak powiem, że rewanż na camp nou będzie ciekawy
0
Lewy ewidentnie oszczędzony przed lm
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wielki Haaland zamknął wam usta
0
Boże jaki brutal
0
Brawo, brawo, brawo Jareczku brawo
0
@Farsyfan33 myślałem właśnie bardziej że sobie finał lm zrobili XD
0
W ogóle ktoś wie po co ten mecz w takim momencie jest rozgrywany? Jakiś zaległy czy coś..