5

Xavi teraz krzyczy chłopaki od nowego sezonu nowe dźwignie będą

0

@Lola120 100% racji

0

Roberto na ławie i tak siedzi obsrany jakby był na boisku xdd

0

Będzie 4 od jaja róbcie screeny

2

Nie ma złudzeń są korzenie w chmarzenie xd

0

Zaraz wejdzie generał i zrobi wrzutkę jak w finale lm na łeb lewusowi i zrobi telefon

0

Jeeest strzaaaał

0

Ale na bank jakby to nasi byli w takiej sytuacji co inter teraz to remis na 100%

0

Ciekawe czy Karim w tych oksach by jeszcze więcej szczelił Barcelonie

3

Jeszcze włosy byli dla jego w 98 XD

0

I jest wielki Karim z nagrodą za wbicie kolejnego gwoździa do trumny Barcelony

0

Potężna nagroda dla naszego orła

0

A to by było jakby pan piłkarz Robercik dziś wygrał hehe. Takie to pocieszenie chociaż

8

Ale szybko poszło w tym sezonie w sumie XD jeszcze niech nas pilzno pyknie w grupie i koniec złudzeń korzeń w chmarzeń

1

Teraz jeszcze do zera z bayernem i mozna sie rozejść i kończyc sezon

0

Panowie dopóki piłka w grze.. a nie czekaj

0

Ten mecz to jakaś totalna klapa

0

No i mamy swoją Barke

0

A ten miesza i miesza XD masakra

0

Szału nie ma chyba lm to jak na razie inna liga dla barcy

1

Ten Mbappe jaki sęp w ogóle cały czas

0

Ile trofeów na camp nou ;) hehehe

0

I tak powiem, że rewanż na camp nou będzie ciekawy

0

Lewy ewidentnie oszczędzony przed lm

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wielki Haaland zamknął wam usta

0

Boże jaki brutal

0

Brawo, brawo, brawo Jareczku brawo

0

@Farsyfan33 myślałem właśnie bardziej że sobie finał lm zrobili XD

0

W ogóle ktoś wie po co ten mecz w takim momencie jest rozgrywany? Jakiś zaległy czy coś..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?