Farsyfan33
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda że Messi tak nie pyka u nas z Lewym to byłoby dopiero coś
0
Lewy typowy fox in the box
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To Lewus ma te asyste czy nie? :D
1
Neymar co gra w tym roku ;0
0
Myślicie, że zagra cały? ;p
0
Lewy dobrze kryty... jak nigdy
0
Uff... Teraz to dopiero chłopaki rozwiną skrzydła
2
@GeneralXavi Najlepiej ta stronka chodzi po wylewie Barcy :D
0
Zna się ktoś tutaj na pc i lapkach gamingowych? :p
1
Czyli Panowie dla majstra musimy najlepiej wygrać swoje ostatnie 3 mecze a Atleti musi przegrać, a biali remisik?
2
Panownie spokojnie przecież ta 1 połowa to tylko zasłona dymna Koemana w drugiej Atleti wygra tylko 2-0
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wypluł jak w Fifie ????
1
Barca dziś klepała, meczu nie wygrała tralala
0
Lol xd hahahaha
0
Setien mina jakby grali sparing o Puchar Gampera :3 haha
1
Trzeci rok z rzędu... Aż się 7-0 przypomina
1
Wy się cieszycie na city a Barca na rewanż kadrowo leży...
0
Valverde aż musiał opić podpisanie nowej umowy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
69
Valverde tam na kolanie podpisywał nową umowe z barcą na 5 lat xd
0
Trochę się pogubili panowie z dortmundu :D
1
Ahhh te wyjazdyyy
0
Najważniejsze że Messi dziugnął brameczke ????????????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trzeba grać do końca i walczyć. A nie myśleć że samo się wygra. Ewidentnie zbyt mała motywacja trenera EW...
0
Którego jest finał PK?
0
Serio myślicie że Barca ma jakąś blokadę na wyjazdach. Czy po prostu to rywal który gra u siebie i wie że ma do odrobienia bramki gryzie murawę?
0
Dawajcie do nas lewego to strzeli nam karete z takimi ogórkami jak lyon :D