1

Szkoda że Messi tak nie pyka u nas z Lewym to byłoby dopiero coś

0

Lewy typowy fox in the box

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To Lewus ma te asyste czy nie? :D

1

Neymar co gra w tym roku ;0

0

Myślicie, że zagra cały? ;p

0

Lewy dobrze kryty... jak nigdy

0

Uff... Teraz to dopiero chłopaki rozwiną skrzydła

2

@GeneralXavi Najlepiej ta stronka chodzi po wylewie Barcy :D

0

Zna się ktoś tutaj na pc i lapkach gamingowych? :p

1

Czyli Panowie dla majstra musimy najlepiej wygrać swoje ostatnie 3 mecze a Atleti musi przegrać, a biali remisik?

2

Panownie spokojnie przecież ta 1 połowa to tylko zasłona dymna Koemana w drugiej Atleti wygra tylko 2-0

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wypluł jak w Fifie ????

1

Barca dziś klepała, meczu nie wygrała tralala

0

Lol xd hahahaha

0

Setien mina jakby grali sparing o Puchar Gampera :3 haha

1

Trzeci rok z rzędu... Aż się 7-0 przypomina

1

Wy się cieszycie na city a Barca na rewanż kadrowo leży...

0

Valverde aż musiał opić podpisanie nowej umowy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

69

Valverde tam na kolanie podpisywał nową umowe z barcą na 5 lat xd

0

Trochę się pogubili panowie z dortmundu :D

1

Ahhh te wyjazdyyy

0

Najważniejsze że Messi dziugnął brameczke ????????????

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trzeba grać do końca i walczyć. A nie myśleć że samo się wygra. Ewidentnie zbyt mała motywacja trenera EW...

0

Którego jest finał PK?

0

Serio myślicie że Barca ma jakąś blokadę na wyjazdach. Czy po prostu to rywal który gra u siebie i wie że ma do odrobienia bramki gryzie murawę?

0

Dawajcie do nas lewego to strzeli nam karete z takimi ogórkami jak lyon :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?