1

@HighestInTheRoom Gra w tych drużynach jakiś Polak?

1

@Yoohoo Gra w Team Heretics,drużynie z LEC,i grali w systemie Bo3 z jedną z najlepszych drużyn LEC-Team Vitality.

2

Oo,przecież Moussa Marega z Al-Hilal to były zawodnik Fc Porto.Fajnie że mógł sobie strzelić brameczkę przeciwko najlepszemu klubowi w historii,będzie miał co wnukom opowiadać.

0

@HighestInTheRoom A co w Csie jest grane?

0

Co ten Jankos odwala w tej trzeciej gierce...

1

@Comfortable_ System Bo3 służy Europie,szkoda że Team Heretics w tych clutch gierkach lubi przegrywać :(

0

@Sulimo No raczej,bo jeśli na ekstraklasę obrona Lecha jest tak niepewna,to co dopiero będzie w lidze konferencji?

0

@Sulimo Niepokojące to jest,w szczególności że w czwartek Zimny Lech jedzie do jeszcze zimniejszej Norwegii,Salamon źle rozpoczął ten rok.

1

Ważne że Dawidek Kubacki,wreszcie wyżej od Graneruda,oby tak częściej i sukcesywnie zmniejszał tę stratę do Norwega.Co do Graneruda,to dzisiaj skakał niespecjalnie,może zmiana strefy czasowej na to troszkę wpłynęła?

1

@MesQueUnClub96 Przepraszam Pana Premiera-Towarzysza-Sekretarza za szydzenie z Potężnego Andiego Wellingera,wychodzi na to że Jestem tylko zawistnym dzbanem a nie ekspertem!

0

I takie PSG lubię oglądać.

0

@takisobiektos Co Ty masz z tym Antypolakiem? Co On takiego Antypolskiego robi?

0

@wasacz Nie wiem,ale wiem że Hubert powraca już od poniedziałku po średnim turnieju wielkoszlemowym,i powraca z myślą zwycięstwa w Rotterdamie!

1

@MesQueUnClub96 Co Pan Premier-towarzysz-sekretarz poleca do oglądania w Bayernlidze?

0

@MesQueUnClub96 Brać to On może co najwyżej narkotyki,daj chwilę Halvorowi Egnerowi i On zaraz wyjaśni resztę.

0

@ChampionLW Czyli var jest do wymiany,bo pewnie popsuty.

1

Dlaczego nie użył varu przy tym potencjalnym karnym? Var się zlagował? Wyłączył się?

0

@Kinginiesta We Wrocku niestety od kiedy ekipa nie gra w pucharach klimat na piłkę nożną spadł.Gdy ten stadion był otwierany i Śląsk walczył o mistrzostwo,to regularnie tam przychodziło powyżej 30K ludzi.

1

@Lanosss Nie ma znaczenia,remis dla nich to i tak jak porażka.

2

@Comentateiro Polska ma akurat top bramkarzy.

0

Maszyna ruszyła,i to tak ruszyła że walnęła w drzewo...biedna Chelsea...tutaj potrzebne są wzmocnienia!

0

Tomasz Pilch oddał całkiem przyjemny skok w kwalifikacjach,oby oddał podobny skok w konkursie a będzie jeszcze przyjemniej.

0

Ciekawe czy dzisiaj w meczach Boskiej ekstraklasy padną jakieś bramki,po wczoraj był Wielki Post od strzelania bramek.

2

@Przemek2323 Jeszcze Paryska Wieża Eiffla się odgryzie hejterzy!

0

@Rust_Cohle Jego ostatnia szansa w tym sezonie,albo będzie bohaterem albo...flopem sezonu.

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie,zaraz się rozkręci,to tylko kwalifikacje :)

1

@MesQueUnClub96 Cóż tym razem?

0

@takisobiektos Już nie prowadzi,maszyna została zatrzymana przez kontrolę poli...znaczy młotów.

4

@Pawel13sz Oby częściej był na meczach jeśli może,bo wiem że ta liga nie jest zbyt atrakcyjna do oglądania+pogoda lutowo-marcowa nie jest zbyt sprzyjająca.

1

Wisła Kraków gooool,skład jak na 1 ligę dość międzynarodowy.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?