3

@Kondziubarca Kim jest Mateusz Majak?

0

@Luciano99 Kiedyś tam chyba mówił,że jego nie boli jak na niego ktoś mówi hipokryta,więc On tam sam wie :)

1

@ptrx Jak coś,to po godzinie 13:00.

0

@Luciano99 Ludzie lubili go słuchać w Kanale Sportowym przed Michniewiczem,a teraz widzę że go nienawidzą...a przecież On kibicuje Fc Barcelona...

1

@ptrx Kanał Sportowy.

0

@Kidd Teraz,będzie mógł już bez hamulców krytykować lub chwalić nowego selekcjonera.

0

@Emhyr Szkoda że nie ma Tomka Smokowskiego,lubię słuchać jego opinii.

1

Sporym plusem będzie możliwość usłyszenia obiektywnej opinii Krzysztofa Stanowskiego przy selekcjonerze Fernando w przeciwieństwie do tego co było i jest z jego przyjacielem Czesławem Michniewiczem.

1

@Barca1992 I ewentualnie na youtubie-Kanał Sportowy.

1

Ostatnia godzina wakatu na funkcji selekcjonera reprezentacji Polski się rozpoczęła.

0

@wasacz Ja tam uważam,że Ona już była przetestowana przez Świątek i Ostapenko,na początku 2 seta,gdzie dość łatwo odrobiła straty przełamania.Jest bardzo mocna.

0

@Janiama Pesymistyczny jakiś Jesteś.

0

Kiedyś,w latach 90 przed moimi narodzinami był trenerem Fc Porto i zdobywał z nimi sukcesy w postaci Mistrzostwa,pucharu i superpucharu,jutro przejmie naszą kadrę.Życzę mu z całego serca sukcesów! Oby Santos poprowadził naszych na Euro minimum do ćwierćfinału,bo mamy na to potencjał!

1

@Deviler Bardzo dobry wybór reprezentacji Holandii.

0

@Janiama Moim zdaniem,ten selekcjoner się nie będzie pierdzielił w tańcu z gwiazdami tej kadry,bo skoro ujarzmił CR7 w Portugalii,to bardzo nikt mu nie podskoczy jak u Brzęczka i Michniewicza skakali w wywiadach...

0

@Janiama Czemu nie osiągnie? Czemu na dzień dobry go skreślasz? Nasza reprezentacja nie jest zbyt kuszącym miejscem do pracy dla selekcjonerów.

2

@BorzyKrzys Radosław Sikorski jest co najmniej dziwny,że On był ministrem spraw zagranicznych...to jest przykład czemu Polskiej polityki należy się obawiać.

0

@Emhyr To byłby bardzo dobry pomysł,oby Santos oprócz swoich ludzi,wziął przede wszystkim Piszczka który zna temat repry.

2

Przede wszystkim,trzeba życzyć powodzenia Fernando"Dziadkowi"Santosowi cierpliwości w walce z Polskim środowiskiem medialnym,bo to nic prostego.

0

Obrigado będzie top!

1

@Emhyr U nas takie nagrania są zwykle pod koniec grudnia robione,także pewnie 28 grudnia 2023 :)

0

@Kondziubarca To teraz My wygramy Euro 2024 w finale z gospodarzami! Hurra!

0

Ja to widzę w ten sposób.Awansujemy na Euro 2024 bez problemu,na Euro wyjdziemy z grupy z trzeciego miejsca.W 1/8 finału pokonamy po dogrywce Chorwację,w ćwierćfinale pokonamy po rzutach karnych Danię,w półfinale pokonamy jakąś zmęczoną turniejem Grecję,a w finale pokonujemy gospodarzy Niemców/Prusy.W międzyczasie Lewy jest królem strzelców Euro,niestety w finale w okolicach 31 minuty doznaje kontuzji przez którą musi zejść zapłakany z boiska,w 109 minucie finału na 1:0 strzałem z dystansu zdobywa brameczkę Kuba Kiwior i Jesteśmy mistrzami Europy-Wiem,bo widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

XDDDDDDD! To ci odmiana w stosunku do Czesławizmo :)

0

Czyżby to Pan Piotr Koźmiński,jako jedyny dobrze trafił z wyborem selekcjonera?

1

I to Ja lubię w corocznym Polskim konklawe selekcjonerskim,nigdy nie wiesz kogo wybiorą! To na pewno ciekawsze niż wybory polityczne,i na papieża.

0

@mekston Wydaję mi się,że Novak w przypadku gry również w Nowym Jorku,to będzie w stanie dojechać do 24-25 szlemów przy takiej formie.

0

@mekston Wydaję mi się,że Novak będzie wiedział kiedy wybrać właściwy moment na zakończenie kariery,coś jak jego idol Pete Sampras na Us Open 2002,tak tutaj mam przeczucie że Novak również zechce zakończyć karierę z tytułem wielkoszlemowym.

0

@Gwyn Bo ten jest zainteresowany podobno przejęciem klubu z Ligue 1-OGC Nice.

2

@escarabajo Galatasaray odzyska mistrzostwo Turcji po wielu latach.Fenerbahce lubi gubić punkty na byle kim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?