0

Oby Cezary Kulesza ogłosił nowym selekcjonerem reprezentacji Polski legendę Liverpoolu-Stevena Gerrarda.

2

@Persili To jest bardzo dobry pomysł,wreszcie Będziemy w czymś pionierami piłki nożnej!

6

17 dni roku minęło,a My wciąż nie mamy jako Polska piłka reprezentacyjna selekcjonera,może niech już tak zostanie na dobre?

0

Wszystko fajnie,wszystko się zgadza,lecz Wolałbym aby Nasi pokonali wyznawców Allaha-Arabów,piłkarze nożni ich pokonali,to może piłkarze ręczni również nie byliby gorsi i ich pokonali?

12

Blue Monday,a humor gitówa!

1

@avanes Lądują do śmietnika.

0

12:00 w samo Południe! Jestem zadowolony że Iga zamknęła spotkanie z Prusaczką w dwóch setach.

0

Zatem Stade Rennes,pokonuje PSG które grało w pełnym składzie 1:0.

2

@Deviler Bo Lubię być tu i tu :),bo nie mamy normalnej stronki Fc Porto :(

0

Real Madryt poza Klubowym mistrzostwem świata,możliwe że nic nie wygra w tym sezonie.

12

Gavi jest niesamowitą perełką La Masii,fajnie się go ogląda w akcji.Uważam że kiedyś wygra złotą piłkę.W tym roku zaś,to nie jest ostatnie trofeum wygrane przez Fc Barcelonę.

1

@Lionel_Messi10 Mówiłem że jak Fc Porto wygrywa,to koniecznie czteropakiem xd,po prostu,jak idzie to idzie,a jak nie ma prowadzenia to zaczynają się kłopoty,w szczególności na wyjeździe.

44

Czy wiesz że Carlo Ancelotti ostatni finał przegrał 15 stycznia 2023 roku?

1

Czyli już po meczu,troszkę szkoda że to nie Valencia gra w finale,bo taki troszkę jednostronny mecz :)

0

Jak na chwilkę obecną,widzę że to Fc Barcelona gra,a zapytam tylko tak,gdzie Real?

0

Dobra! Do 21:30 obejrzę sobie Al-Clasico.

0

Derby Lizbony na remis 2-2! Dwa gole Ramosa nie wystarczyły Benfice do zwycięstwa,jeśli po 21:30 Fc Porto wygra to będzie to dobry Lizboński remis,a tutaj widzę po wyniku że łatwo idzie Fc Barcelona.

3

8:2 Atalanta! 8:2! Brzmi znajomo :)

4

Koguty po raz pierwszy od 2014 roku,przegrywają u siebie derby z Arsenalem.Oby Kogutki w czwartek zrehabilitowały się kibicom i celowo urwały punkty z Manchesterem City.

0

W meczach Atalanty,wynik 0-0 nie obowiązuje.

0

Atalanta nie chce być wcale gorsza niż Monaco,4:1 po 40 minutach gry!

0

Nie ma Bale'a nie ma pucharów-proste!

1

@Kondziubarca Po co nam jego komentarz potrzebny? Niech da nagrodę Halvorowi Egnerowi i niech wraca do podpisywania!

1

As Monaco widzę że forma gigachad w 1 połowie!

1

@ElTomas Tylko tutaj,Halvor nie wygrał z 27 pozycji :)

0

Halvor Egner Granerud odnosi zatem kolejne zwycięstwo,w dość dziwnych okolicznościach.Póki co jest w wybitnej formie,kto ma go pokonać?

2

I znowu te 2 miejsce...

0

Chciałbym Stevena Gerrarda na fotelu selekcjonera,bo to jednak dość duże nazwisko i miałby autorytet w szatni,a nie był tylko kolejny Michniewiczo-Brzęczkiem,jego Glasgow Rangers grali niezwykle dominującą piłkę w Szkocji,Premier League to inna kwestia,więc oby Stevie G. tutaj dołączył.

0

Szkoda że Piotrek Żyła nie miał szczęścia do warunków,a mi przy końcowych dwóch skoczkach dekoder zaczął się resetować w najlepsze,na szczęście obejrzałem jeszcze skok Dawida"Kuby"Kubackiego,Laniska niestety nie :(

0

Przy uśmiechu Prezydenta Andrzeja Dudy,Dawid Kubacki w niekorzystnych warunkach odlatuje rywalom!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?