FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Cudownie.Po prostu cudownie...Piłkarze,trenerzy i wszyscy związani z Polską piłką reprezentacyjną robią u mnie przeświadczenie że mogli pod cholerę odpaść w fazie grupowej,bo zachowują się jakby grali te mecze za karę...
0
Leo Messi do Fc Porto-Gigachad 2023!
0
Mam nadzieję że to nie był ostatni półfinał wielkoszlemowy Magdaleny Linette :(
0
Trzy piłki meczowe obronione przez Magdę przy swoim serwisie.Pora odrobić stratą 2-5 i dwa przełamania xd.
0
No! Pora na jedno z odłamań Magda!
0
Australian Open to przeklęty turniej dla Polskich zawodników...finał jest nieosiągalny :(
0
I przełamanie niestety dla Białouskiej krzykaczki.
0
@Emhyr Długo nad tym Myślałeś xd?
0
@FCB24 Jak nie trafią na Warriorsów w 2 rundzie,to może chociaż do finałów konferencji się przebiją.
0
Kluczem będzie utrzymanie podania w tym drugim secie.
0
Aryna Sabalenka wciąż bez straty w setach na tym turnieju.
1
@fart Tylko że Oni jak trafiają na Warriorsów,to nagle w końcówkach 4 kwarty zapominają jak się gra ;(
1
Pora w 1 secie na tiebreak.
1
@fart Ja na tych skurczybyków z Memphis postawiłem na mistrzostwo :(
0
Magda! Magda! Magda! Lets goo! Magda!
1
@Kidd Zostałem wyjaśniony.Jestem dziadem.
0
@Emhyr Z Kazachstanu.
0
I złota Rybka z Kazachstanu w 2 finale wielkoszlemowym.
0
Dawaj złota rybko z tą krzykaczką Białoruską numer 2!
1
@escarabajo Dokładnie tak było,nie zmyślam.
1
@Emhyr Wreszcie wyszła z tej "strefy komfortu" o której kiedyś opowiadał redaktor Maciej Synówka.
5
@Ptasior Kogo obchodzi zdanie Moskwy? Przecież to Oni wywołali tę wojnę,nikt ich do tego nie zmuszał...
9
Oby jutro Piękna Bestia z Poznania ograła tą Białoruską krzykaczkę.
0
@escarabajo Nie muszę,bo Rusek został ograny na zero,a tym bardziej nie będę robił zakładów na usunięcie konta.
0
Finał to będzie Djokovic-Tsitsipas.
0
@kiper09 Przecież zdrowie jest,więc szlem będzie na 100%.
1
@Colon W Melbourne jest dopiero 21:51...
2
@barcelonaLM Andriej Rublev odpowiada "Sam się pakuj".
0
Przydałoby się,aby Andrey przełamał Novaka aby ten mecz zaraz się nie zakończył.
0
@ranger3120 Podkusił Ciebie sam Andrzej Rublow,który powiedział Tobie że wygra chociaż jednego seta.