2

@escarabajo Proszę bardzo,nie głosowałem na nikogo,może i Ciebie nie kojarzę ale patrzę na Twoje artykuły i to jest fajne do poczytania.Escarabajo Top!

0

Przed sezonem w Serie A,typowałem Juventus na nowych mistrzów,może jednak aż tak bardzo się nie pomylę?

0

Juventus czeka na kolejną złotą bramkę Arkadiusza Milika.

2

@MesQueUnClub96 Za rok na Ciebie zagłosują Panie Premierze!

1

@Comentateiro Twoja marka ze względu na awatar i charakterystyczne "Xavi do grudnia" już jest ogromna!

2

@Comentateiro Pewnie Miałeś powiedzieć że Xavi do grudnia,i dziękuję za uwagę...a najdalej to Xavi do lutego :)

0

@maroon Skoro Villareal pokonał Real 2:1,a Lech Poznań ograł Villareal dwa miesiące temu 3:0,to Lech Poznań jest Debeściakiem-dyskusja zamknięta.

1

@Kgorecki2500 To przynajmniej nie Moja drużyna przegra Ci kupon :)

0

Real Madryt sezonu 2022/2023 przypomina Real sezonu 2014/2015,a to oznaczało że nie zdobyli wtedy nic.Zwykle u drużyn Ancelottiego jesień jest wybitna,ale zima i początek roku jest fatalny,dopiero po wiosennej przerwie na kadrę drużyny Carletto się odbudowują.Real chyba wszedł w ten słabszy okres roku dla siebie.

0

Pora na rewanżowy rzut karny dla Żółtego Realu,i na gola 2-1!

0

Nawet tym prowadzeniem VillaReal nie nacieszył się kwadransu...bo biały Real wraca do gry.

2

No to VillaReal 1:0!

3

Jak prezentują się w tym meczu Hiszpanie w barwach Realu Madryt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Quique Setien zmartwychwstał!

0

@Kengo Prawdziwa wspinaczka piłkarska czeka Real,jeszcze na początku lutego mają Klubowe mistrzostwa świata :)

1

@Kgorecki2500 Jak Porto zawiedzie,to będę musiał przeprosić,ponieważ to 1 mecz w 2023 roku i to z zespołem który potrafi faworytom wyrywać punkty i akurat tego meczu troszkę się boję,bo Porto musi wygrać aby nie spaść na 3 miejsce.

1

@P33ck Masz fajny awatar.

1

@jakub1906 Ale meczów nowych mistrzów Polski z Częstochowy-Rakowa to już nie pokażą...nowych,w sensie z sezonu 2022/2023.

0

@AmigoBlancos Liczysz jako kibic Realu tylko na remis?

0

@Xxxbarca4ever Stefan Horngacher najwyraźniej kłamał w żywe oczy. @Destroyer_of_Worlds Dla Polski to dobry turniej sąsiadów.

2

5 Austriaków,3 Polaków i po jednym Norwegu i Słoweniec w czołowej dziesiątce Turnieju 4 skoczni,największe rozczarowanie? Zdecydowanie Prusy/Niemcy.

1

@MesQueUnClub96 Co tym razem musi się stać Panie Premierze,aby Halvor nie wygrał zawodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Po prostu miażdżące zwycięstwo nowego króla Turnieju 4 Skoczni.Mało brakowało,a wygrałby wszystkie cztery skocznie,gdyby nie Drugi Król Dawid Kubacki.

1

To już tylko luźny kombinezon albo nieprzepisowe buty,mogą przeszkodzić Halvorowi w wygranej.

0

Dlaczego przy skoku zwycięzcy Turnieju 4 Skoczni 2022/2023-Halvora Egnera Graneruda,puścili piosenkę z Titanica?

5

@wasacz Naomi Osaka zmaga się od 2021 z depresją,i w sumie to nic dziwnego,bo życia pod nieustanną presją nie wszyscy wytrzymują.Nie sądzę żeby to był dobry pomysł,na siłę Ją namawiać na grę w Melbourne.

0

@wasacz Iga jutro przyleci do Polski odebrać nagrodę sportowca roku?

3

@bartas97 Ja naprawdę nie wiem,czemu ludzie mają taki optymizm odnośnie tych funduszy PZPN,przecież Oni nie zatrudnią takich trenerów,bo zwyczajnie się boją a nasze środowisko piłkarskie jest raczej odstraszające niż przyciągające.

0

@Crystal37 Grę pasywną.

1

@Ghostface Już nie będę przeprawiał,zostawię tak jak jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?