1

...i wtedy wchodzę cały Ja na biało! I mówię że Czerwone orzełki z Lizbońskiej Benficzki dostały 3:0 na pysk! i pierwszy raz w tym sezonie przegrały! Oby ich mundial wybił z rytmu jesiennego :)

1

@Kgorecki2500 Nie jest tak źle,bo Porto to wciąż ma niezłą paczkę.Liczyłem że Cristiano może się odbuduje jak Pepe w Porto,lecz jednak wyższa kwota wygrała.Nic dziwnego,bo to jednak 200 mln za sezon,co dla mnie jest wynikiem ciężkim do pobicia na lata.

0

Cristiano jednak nie zagra w Fc Porto :(

0

@Ziemny Proszę bardzo Panie Ziemny.

0

To był bardzo dobry rok dla mnie.Takie 7.5/10.To był głównie rok sportowy nakryty pewnym cieniem 24 lutego 2022.Ogólnie rok dobry.2023 zapowiada się niestety gorzej,bo to będzie rok żelaznej brudnej polityki...

2

@MesQueUnClub96 Ja przeważnie kibicuję przeciwnikom Czerwonych Orzełków z Lizbony :)

2

@MesQueUnClub96 Nieprawda! Bo Ja dziś kibicuję Sportingowi Braga w starciu z Benficzką!

1

Black Eyed...Pis.Wszystko się zgadza.

1

Postanowienie noworoczne-nie przeklinać!

3

I dobrze się stało że Robert jutro zagra.Wolę go oglądać na boisku a nie na jakichś wypoczynkach.

0

@Nano22 Wolę normalniejszą wersję.Taka sylwestrowa ta piosenka się wydaje :)

9

Tu na razie jest ściernisko,ale będzie San Francisco! A tam gdzie to kretowisko! Będzie stał Mój bank!

1

@Comentateiro Xavi do grudnia,ale jednak lider.

3

A więc to Pan Dawid Żak wygrał 134 edycję teleturnieju 1z10.Wygrał i wielki finał oraz za liczbę zdobytych punktów.Razem wygrał 50 tysięcy złotych.Mocny łeb ma facet :)

0

Ciekawe jak tam Halvor będzie skakał w 2023 roku.

0

No to ładnie musiał się zablokować konkurs przed skokiem Stocha...

0

Norwegowie na triumf w Turnieju czterech skoczni też już troszkę czekają.Bo od sezonu 2006/2007,kiedy jako ostatni Norweg triumfował Andres Jacobsen.Sam Jacobsen był blisko również w sezonie 2012/2013,lecz wtedy głównie w konkursach Austriackich przegrał z Gregorem Schlierenzauerem.

0

@VegetaPolska Dziwnie piszesz Michał Probierz.

0

Jak ten Sigurd Petersen mógł w 2003 polecieć te 143.5 metra...Długo już ten rekord stoi na tej skoczni.Ciekawe czy ktoś dzisiejszego wieczoru pobije to.Halvor był już bliski.Polacy w bardzo dobrej formie.

0

@barcelonaLM Ma.I doskonale o tym wiedziałem.Ale mam wrażenie że w porównaniu do Powstań Warszawskich,Listopadowych i Styczniowych.Te jest stosunkowo ciche.

1

@Lionel_Messi10 Mecze Porto z Lizboną zawsze obfitują w ogromną ilość kartek,prowokacji i innych różnorakich bójek.To są mecze podwyższonego ryzyka :)

2

Jak to jest z naszym krajem,że przegrane powstania to My celebrujemy jak oficjalne święto państwowe.Natomiast jedyne wygrane powstanie Wielkopolskie przeszło sobie po cichu...Czy My jako naród Lubimy być moralnymi zwycięzcami niż zwykłymi wygranymi?

1

@Lionel_Messi10 I to jakim.Bo łatwy hat-trick,i to bez żadnego karnego co się w jego przypadku rzadko zdarza,bo niestety jego ciemną stroną są symulki i próby wymuszenia karnych :(

1

@Emhyr Przyznam że fanatykiem nie Jestem.Ale kibicem już tak,i przynajmniej w trakcie meczu nie sprzedaję po pół składu.

0

@Emhyr A no dlatego że poszedłem sobie spać po wyniku 3:0 po 1 połowie.Bo wiedziałem że Porto nie wypuszcza takiego prowadzenia. @TheNekro94 Interesuje się,tylko mecze o 22:15 z takimi średniakami to przy takim prowadzeniu można sobie darować :)

0

Oo,Porto wygrało nawet 5:1 ze średniakiem z Arouci.Dobry koniec roku dla Mistrzów Portugalii!

1

@MesQueUnClub96 O nie nie.To ten co ma 22 tytuły wielkoszlemowe :)

1

@MesQueUnClub96 No jak nie ma co oglądać? Rafa Nadal będzie do oglądania!

4

Porto szybkie 2:0 po 20 minutach gry.Można spokojnie iść spać i szykować się jutro do pracy.Zawsze zwycięstwo,to jakaś forma presji na mecz Braga-Benfica.

0

@Encore Po części dobrze,że Michniewicza się pozbyli z kadry.Sorry ale słuchać Stanowskiego w temacie selekcjonera Czesława to była katorga...Może wróci Stanowski sprzed tej ery Czesławizmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?