FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
...i wtedy wchodzę cały Ja na biało! I mówię że Czerwone orzełki z Lizbońskiej Benficzki dostały 3:0 na pysk! i pierwszy raz w tym sezonie przegrały! Oby ich mundial wybił z rytmu jesiennego :)
1
@Kgorecki2500 Nie jest tak źle,bo Porto to wciąż ma niezłą paczkę.Liczyłem że Cristiano może się odbuduje jak Pepe w Porto,lecz jednak wyższa kwota wygrała.Nic dziwnego,bo to jednak 200 mln za sezon,co dla mnie jest wynikiem ciężkim do pobicia na lata.
0
Cristiano jednak nie zagra w Fc Porto :(
0
@Ziemny Proszę bardzo Panie Ziemny.
0
To był bardzo dobry rok dla mnie.Takie 7.5/10.To był głównie rok sportowy nakryty pewnym cieniem 24 lutego 2022.Ogólnie rok dobry.2023 zapowiada się niestety gorzej,bo to będzie rok żelaznej brudnej polityki...
2
@MesQueUnClub96 Ja przeważnie kibicuję przeciwnikom Czerwonych Orzełków z Lizbony :)
2
@MesQueUnClub96 Nieprawda! Bo Ja dziś kibicuję Sportingowi Braga w starciu z Benficzką!
1
Black Eyed...Pis.Wszystko się zgadza.
1
Postanowienie noworoczne-nie przeklinać!
3
I dobrze się stało że Robert jutro zagra.Wolę go oglądać na boisku a nie na jakichś wypoczynkach.
0
@Nano22 Wolę normalniejszą wersję.Taka sylwestrowa ta piosenka się wydaje :)
9
Tu na razie jest ściernisko,ale będzie San Francisco! A tam gdzie to kretowisko! Będzie stał Mój bank!
1
@Comentateiro Xavi do grudnia,ale jednak lider.
3
A więc to Pan Dawid Żak wygrał 134 edycję teleturnieju 1z10.Wygrał i wielki finał oraz za liczbę zdobytych punktów.Razem wygrał 50 tysięcy złotych.Mocny łeb ma facet :)
0
Ciekawe jak tam Halvor będzie skakał w 2023 roku.
0
No to ładnie musiał się zablokować konkurs przed skokiem Stocha...
0
Norwegowie na triumf w Turnieju czterech skoczni też już troszkę czekają.Bo od sezonu 2006/2007,kiedy jako ostatni Norweg triumfował Andres Jacobsen.Sam Jacobsen był blisko również w sezonie 2012/2013,lecz wtedy głównie w konkursach Austriackich przegrał z Gregorem Schlierenzauerem.
0
@VegetaPolska Dziwnie piszesz Michał Probierz.
0
Jak ten Sigurd Petersen mógł w 2003 polecieć te 143.5 metra...Długo już ten rekord stoi na tej skoczni.Ciekawe czy ktoś dzisiejszego wieczoru pobije to.Halvor był już bliski.Polacy w bardzo dobrej formie.
0
@barcelonaLM Ma.I doskonale o tym wiedziałem.Ale mam wrażenie że w porównaniu do Powstań Warszawskich,Listopadowych i Styczniowych.Te jest stosunkowo ciche.
1
@Lionel_Messi10 Mecze Porto z Lizboną zawsze obfitują w ogromną ilość kartek,prowokacji i innych różnorakich bójek.To są mecze podwyższonego ryzyka :)
2
Jak to jest z naszym krajem,że przegrane powstania to My celebrujemy jak oficjalne święto państwowe.Natomiast jedyne wygrane powstanie Wielkopolskie przeszło sobie po cichu...Czy My jako naród Lubimy być moralnymi zwycięzcami niż zwykłymi wygranymi?
1
@Lionel_Messi10 I to jakim.Bo łatwy hat-trick,i to bez żadnego karnego co się w jego przypadku rzadko zdarza,bo niestety jego ciemną stroną są symulki i próby wymuszenia karnych :(
1
@Emhyr Przyznam że fanatykiem nie Jestem.Ale kibicem już tak,i przynajmniej w trakcie meczu nie sprzedaję po pół składu.
0
@Emhyr A no dlatego że poszedłem sobie spać po wyniku 3:0 po 1 połowie.Bo wiedziałem że Porto nie wypuszcza takiego prowadzenia. @TheNekro94 Interesuje się,tylko mecze o 22:15 z takimi średniakami to przy takim prowadzeniu można sobie darować :)
0
Oo,Porto wygrało nawet 5:1 ze średniakiem z Arouci.Dobry koniec roku dla Mistrzów Portugalii!
1
@MesQueUnClub96 O nie nie.To ten co ma 22 tytuły wielkoszlemowe :)
1
@MesQueUnClub96 No jak nie ma co oglądać? Rafa Nadal będzie do oglądania!
4
Porto szybkie 2:0 po 20 minutach gry.Można spokojnie iść spać i szykować się jutro do pracy.Zawsze zwycięstwo,to jakaś forma presji na mecz Braga-Benfica.
0
@Encore Po części dobrze,że Michniewicza się pozbyli z kadry.Sorry ale słuchać Stanowskiego w temacie selekcjonera Czesława to była katorga...Może wróci Stanowski sprzed tej ery Czesławizmo.