0

@kulek22 Również jutro po 16:00,ale jak wiemy wszyscy wolą srebrny medal i porażkę w finale!

2

Jutro po 16:00,mecz o 2 miejsce i srebrny medal dla finalisty mistrzostw świata!

2

Dawid"Kubuś"Kubacki wreszcie zakończył w Engelbergu konkurs na podium.W dodatku Piotrek Żyła zajął 3 miejsce,wygrał bardzo mocny w tym sezonie Anze Lanisek,ale Dawid niejako odczarował tę skocznię.

0

@Chaoss W sumie też malutki kraj,niemniej jednak Chorwaci potrafili zdobyć na dwóch kolejnych mundialach,Ja wiem że Urugwajczycy zdobyli mistrza świata w piłce starożytnej 1950 roku ale uważam osiągnięcie Chorwatów za porównywalne,a nawet lepsze.

0

@against_modern_football Nie ma obecnie szans,aby jakakolwiek drużyna z Afryki powtórzyła osiągnięcie Maroko z tego mundialu na graniu zawodnikami z własnej ligi.

13

Docenię Chorwację,bo jest za co.Dwa medale na dwóch mundialach z rzędu,przy czteromilionowym kraju to jest coś nieporównywalnego w całej historii mistrzostw świata.Od 1930 nie było nigdy tak malutkiego kraju z takimi sukcesami.

0

@barcelonaLM Ja stawiam na jakiś 2054 rok :)

2

Maroko pomimo zajęcia ostatecznie czwartego miejsce na mundialu 2022,zrobiło wynik dla Afryki,i częściowo Arabii który może się okazać że nie zostanie poprawiony przez wiele mundiali.Na kolejną szansę medalową dla Afryki to stawiam na jakiś 2054 rok.

0

@Homeopata8989 Chodzi o mecz w fazie pucharowej :)

0

Czyżby Dogrywkacja bez dogrywki wygrała jakiś mecz na mundialu wreszcie?

1

@Matheu12 To nie jest Reforma.To jest Deforma.Ale Uefa i Fifa będą rządziły jak im się podoba,i mają w nosie zdanie kibiców-proste.

0

@Kgorecki2500 Po co nam uspokojenie meczu? Nie lepiej podwyższenia emocji i remisu 2-2?

3

Dawid Kubacki jest the beeest! Ale Piotras Żyła wcale nie dużo gorszy.Natomiast w meczu Chorwacji z Marokiem jest szok,że aż tyle goli padło w 1 połowie.Wielu typowało na murowando 0-0,a tutaj 2-1 dla Chorwatów.

0

Oby zaś po raz 1 w karierze,w Engelbergu na podium stanął Dawid"Kubuś"Kubacki!

0

Chorwacja zajmie trzecie miejsce na mistrzostwach świata 2022,a Maroko zajmie czwarte miejsce.Jestem z przyszłości i widziałem już to!

0

@Emhyr Finanse są ważne.Ale przy wyborze selekcjonera,najważniejsze jest aby nowy selekcjoner mówił w języku zrozumiałym,dla Prezesa PZPN-Cezarego Kuleszy,czyli Polskim.

0

@Emhyr Ale to możesz akurat wpaść na najważniejszą część meczu,czyli dogrywkę ale karne,jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem :)

0

@Emhyr Po co marnować prąd na dwa monitory,gdzie na jednym będzie wynik niezmienny :)?

2

Najlepszym wyjściem dzisiaj będzie obejrzenie skoków po 16:00 w Engelbergu,a następnie po konkursie włączyć dogrywkę po godzinie 18:00 w meczu Chorwacja-Maroko gdzie będzie 0:0 może nawet do karnych :)

1

@Bogan Ja też wycofał bym czas do tego 2004 roku,kiedy Fc Porto było najlepszą drużyną na świecie.Piękne czasy.

0

@Transu96 Ja nie lubię się obijać w pracy.

0

Pora do pracy się szykować Panie i Panowie! Fc Porto wygrało wczoraj w mało znaczącym Pucharze ligi 4:0 z Vizelką,a więc pora troszkę popracować z rana!

2

100 lat temu,16 grudnia 1922 miało miejsce pierwsze zabójstwo w historii Prezydenta Polski.Gabriel Narutowicz-ówczesny Prezydent rządził krajem tylko przez 5 dni,gdyż został zastrzelony przez fanatyka prawicowej Endecji-Eligiusza Niewiadomskiego.Morderca prezydenta Narutowicza,został stracony 31 stycznia 1923.

0

Gdyby nie pandemia koronawirusa 2020-2021,to Klubowe mistrzostwa świata o których marzy Infantino w takiej formule miałyby miejsce najpewniej już w roku 2021,a tak zostały przesunięte o cztery lata.

0

@Jarema2000 Eurosport 1 o godzinie 15:45.

9

@Janiama Zaczął przygodę z komentowaniem od mistrzostw świata 1978 w Argentynie,kiedy gospodarze zdobyli 1 mistrzostwo.Klamrą jego kariery będzie finał mistrzostw świata 2022 które wygra Argentyna i zdobędzie trzecie mistrzostwo.

2

Oglądanie skoków+słuchanie Last Christmas i innych świątecznych piosenek-Top!

1

@HighestInTheRoom Jeszcze do jutra podobno ma sypać,od poniedziałku szykuje się temperatura na plusie,w okolicach 1,2 stopnia na dzień,a co za tym święta będą bardziej błotniste niż białe.

1

@HighestInTheRoom U mnie podobna pogoda,tylko jeszcze dosypuje śniegu.

2

@HighestInTheRoom U mnie już jest taka zima od półtora tygodnia,a jeszcze dosypuje śnieg,a więc trzeba odśnieżać u siebie w domciu oraz w pracy.Mi tam nie przeszkadza taka pogoda.Lubię mroźne zimy oraz gorące lato.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?