FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Śnieżna pogoda+jeszcze zawieje śnieżne to idealna pogoda do oglądania sportów zimowych,w szczególności skoków narciarskich.
0
@Emhyr Smuci mnie to,że tak szybko musi polecieć...przecież On nawet 12 miesięcy nie trenuje.Przejmował kadrę 31 stycznia 2022 lekko rozbitą po dymisji Paulo Sousy z 2021,i moim zdaniem powinien dostać coś więcej niż tylko 12 meczów...
0
@Emhyr Syn Pana ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro-Janek miał wtedy luz w dupie!
0
@Criss18Barca Jak Szwajcarski Engelberg generalnie służy Polakom,i naszym tam się zawsze dobrze skakało i Nasi tam budowali swoją formę na Turniej 4 skoczni,tak Dawidowi wyjątkowo ta skocznia nie sprzyja.Pora to zmienić!
2
@DonCarletto Jeszcze pewnie Czesławizmo z reprezentacji Polski poleci :(
2
I gitarka! Polak Szymon Marciniak będzie sędziował ten finał mistrzostw świata.Ale miło,zwłaszcza po tych problemach przez które nie sędziował na Euro 2021.
3
@Cule1234 Nie uda się,bo Cezary Kulesza nie umie Angielskiego xd.
1
@kulek22 Niech spieprza ten Makkellele na 3 miejsce.Oby Szymon Marciniak miał szansę sędziować finał mistrzostw świata!
0
@Inko A się śmiali ze mnie! xd @Roni/VEB Jak widzisz nie było to trudne. @koziar Byli tacy,którzy liczyli na klątwę odpadania mistrzów świata w kolejnym turnieju na fazie grupowej.
0
A się śmiali ze mnie jak mówiłem że Francja,nie tylko wygra swoją grupę,ale znów zdobędzie minimum medal,a tutaj proszę! Mają już minimum srebro.Szkółka piłkarska we Francji jest od kilku lat na najwyższym poziomie.Może się okazać że skala tych sukcesów może jeszcze potrwać do Euro 2024,albo nawet do mundialu 2026.
0
@MesQueUnClub_87 Mogła być superliga,i zachwiać rządami tych dwóch organizacji.Jednak na własne życzenie ten pomysł w zasadzie upadł,bo "kibice" nagle się przejęli.
0
@deyna2018 Na kanale FOX Polska winno już być.
0
Więc Fifa i Uefa będą mogły rządzić piłką nożna jak im się podoba.Nie mogę się doczekać już kolejnych Superpucharów rozgrywanych w Arabii Saudyjskiej i innych Qatarach :)
6
Argentyna z Francją zagrają o swoje trzecie mistrzostwo świata.Wychodzi na to że gdyby nie Francja i Argentyna,to Polska byłaby minimum w finale!
2
Dobrze,niech wykorzystają limit szczęścia na ten mecz.Oby w niedzielę im tego zabrakło!
1
@bartas97 Marcin"Walka Pożegnalna"Najman to Polak z Krwi Kości...i odklepania!
0
Oby mecz finałowy odbył się bez varu.
0
Maroko troszkę jak Polska gra.Lepsza w meczu,lecz przegrywa.
1
Var oszczędzany jest na finał,aby się nie przegrzał system.
1
@HERORICH2 Co to jest puchar drugiej ligi?
0
@LeoMessi1994 Twój nick i awatar jest lepszy,a dlatego że obydwaj piłkarze powyżej nie są tak dobrzy jak Leo.
0
@Cule1234 Proponuję aby Czesław Michniewicz skorzystał z tej szansy!
9
Skoro Argentyna wzięła rewanż 3:0 z Chorwacją za 2018,to z Francją weźmie rewanż wygrywając 4:3 przeciwko drużynie tego Mekambe.
1
@Janiama Maroko 1:0 xd.
1
@wasacz Ja też,bo nie chciałbym mieć racji w tym że przed ćwierćfinałami najbliższy mi był właśnie finał im.Polski czyli Argentyna-Francja xd.
1
@Faro I niech buczą nawet przez 120 minut i karne!
0
@GeneralXavi Po tym jak mają kadrę przetrzebioną kontuzjami w obronie,i wymordowaną po pokonaniu tak trudnych drużyn,jak Belgia,Hiszpania czy Portugalia,teraz stawiam że na mistrzów świata z Francji może im starczyć sił tylko na jakieś 60/70 minut,a potem jeżeli wynik byłby korzystny to będzie jasne że będą chcieli dojechać do dogrywki bądź karnych.Francja jest jednak z Europy tą najlepszą reprezentacją.
5
I dzięki Argentynie,dla mnie znów nabiera rumieńców,bo wiem komu będę kibicował w 100%.Co prawda dzisiaj nie obraziłbym się jakby Maroko spróbowało powalczyć o finał,wiadomo że nie mają szans tam zagrać,ale dla nich sama walka o medale jest wynikiem historycznym oraz dla Afryki.
0
Nie wiem czy Boston Celtics od wynik 84-66 czy nie zapomniał jak się gra w koszykówkę z Lakersami...
3
Cztery lata temu,w 1/8 finału mistrzostw świata było bardzo blisko aby to wówczas troszkę rozbita Argentyna pokonała Francję,prowadzili nawet 2:1 do strzału Pavarda.Wtedy było wyrównane 4:3.Ja uważam że Oni tym razem pokonają Francuzów bo mają bardziej zjednoczoną kadrę i po raz trzeci podniosą puchar świata.