FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szymon Marciniak zdecydowanie Top! Ci co gwiżdżą to niech uciszą się...
5
Gianni Infantino? Buuuuuuuuuuuuuu!
3
Zaraz On podniesie ten Puchar świata!
5
Najlepszy finał w historii mistrzostw świata oraz najlepszy arbiter na turnieju!
0
Lepsza drużyna ten finał po prostu wygrała.W 90 minutach byli lepsi.W dogrywce również byli nieznacznie lepsi,oraz oczywiście w rzutach karnych.Nic dodać nic ująć!
1
Prezydent Marcon pociesza Kyliana Mbappe.
12
Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej z Pucharem świata i MVP turnieju wywalczonym w absolutnie szalonych okolicznościach!
0
Roller-coaster prawdziwy w tych finałach.Nie wyobrażam sobie,jak piłkarze mogą udźwignąć taką odpowiedzialność.
1
Argentyna nie może przegrać tych karnych! Ileż Oni razy mieli tych Francuzów w garści...
0
Najlepszy finał w historii mistrzostw świata.
3
Oby Argentyna tego nie wypuściła z rąk,i spróbowała jeszcze w drugiej części dogrywki strzelić.Nie podawajcie do tego Lautaro cholernego! Przez niego psycha siada...
5
Ehhh...a było już tak pięknie.I nagle przyszła 79 minuta i wskazanie na rzut karny...Dobry finał obiektywnie stwierdzając.Francja była już na deskach,ale podniosła się dzięki Kylianowi.Błagam! Niech Argentyna tego nie wypuści z rąk!
0
Mogę zapytać czemu Francuzi zrobili w 40 minucie od razu podwójną zmianę?
1
Nie jest u mnie proste oglądanie tego meczu z dwoma fanami Francuzów :) Ale Ja jako kibic Argentyny mam jak na chwilkę obecną dobry humor.Oczywiście gardło mi zawiodło na ten weekend i kuruję się :(
6
Piękny wynik.Piękny Di Maria.Piękny Leo Messi.Piękne 2:0.Piękna Argentyna.Argentyna nie ma rywala na boisku w tym finale.
1
A więc pora zaczynać najważniejszy mecz czterolecia w piłce nożnej.
0
Sebastian Mila/Walduś Kiepski ma okazję skomentować sobie finał...i od razu mistrzostw świata,i gitarka! Sebek! Pamiętamy Twojego gola z Prusami z 2014! Obyście dobrze z Darkiem Szpakowskim skomentowali ten finał.
6
Przewagą kibicowską będzie miała zdecydowaną Argentyna.
0
O 16:00 rozpocznie się zażarta walka o 2 miejsce na mundialu.Szykujcie się!
0
Skoki w weekend siadły.Fc Porto w weekend i odpadnięcie Benfici siadło.Ale jest najważniejsza część całego weekendu,czy Leo Messi i Argentyna siądzie z mistrzostwem świata?
3
I gitara! Dawid Kubacki nie wypuścił zwycięstwa z rąk.Drugi skok,spokojniejszy na 135.5 metra,ale jest czwarte zwycięstwo w sezonie.Pora aby w Turnieju Czterech Skoczni,powalczył o drugi triumf w całej generalce.
0
Szkoda że Kamil Stoch został wypuszczony w tak beznadziejnych warunkach,bo nie miał szans w nich za daleko odlecieć.Oby miał więcej szczęścia na Turniej 4 skoczni.
0
Dawid Kubacki is the beest! Dawid Kubacki is the beest! Ten facet skacze póki co fenomenalnie.
0
Kuba Wolny w formie za specjalnej w ostatnim czasie to nie jest :(
0
Paweł Wąsek niestety z powodu dyskwalifikacji w kwalifikacjach nie wystąpi w drugim konkursie w Engelbergu :(
2
@HarveySpecter Na Eleven Sports proszę Pana.
0
Mój klub-Fc Porto jest chętny do kupienia Sergio Busquetsa.Po ile sprzeda go Fc Barcelona?
7
Fc Porto wciąż w grze o cztery trofea w jednym roku,a Benfica już nie! Humor dobry.Ale humor nie będzie dobry jeśli to Francuzi zdobędą mistrzostwo świata.Nie chcę się czuć jak po przegranym finale mundialu 2014 :(
1
@IronSanHybrid Ja będę wzruszony,jeżeli finał wygra Argentyna.Pożegnanie Messiego i Szpakowskiego,to dla wielu może to być pożegnanie się z piłką nożną w formie obecnej.
3
@Comentateiro Xavi do grudnia i Czesławizmo do grudnia.