FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pozostaje mi tylko Argentynie kibicować,bo już reszta moich ulubionych drużyn sobie poodpadała.
5
Harry Kane przy drugim rzucie karnym,pokazał czemu ma tak pokaźną gablotę trofeów.Jak coś to złapałem tę piłkę! ;)
1
Chciałbym wierzyć że Anglicy wyrównają,ale Francuzi są zbyt zdyscyplinowani i widać że mają doświadczenie nad Anglikami.Synowie Albionu raczej dostaną kontrę na 0:2 i już.
0
No nic,Anglia wychodzi na to że odpadnie :(
0
Mistrzowie świata w grze o bycie pierwszą ekipą w XXI która skutecznie obroni mistrzostwo świata.
0
@Cule1234 Goodbye Fernando.Thank you for Euro 2016,and good luck in future!
0
Chciałbym wygranej Anglików oczywiście,ale wiem że faworytem są mistrzowie świata z Francji na czele z Mekambe :(
0
@MESSIah16 Najbardziej chciałbym finału Argentyna-Anglia.Obydwa zespoły lubię bardzo,i przy takim finale czułbym się wygrany już przed meczem.
1
Wciąż zatem,jest nadzieja że w finale mundialu żadna reprezentacja z Europy nie zagra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MESSIah16 Liczę na odbudowę jego i Pepe(po tym idiotycznym wywiadzie o Panu sędzi).
2
Czy tylko mnie irytował komentator Maciej Iwański,kiedy podczas gdy zostało 8 minut do meczu,potem 6 minut a następnie 4 minuty że zostało już tylko kilka sekund! Kilka sekund! Bo mnie mocno to irytowało w końcówce.
0
@MESSIah16 Jesteśmy dziadami...
0
Wychodzi na to,że największym winnym odpadnięcia Portugalii jest...bramkarz Fc Porto-Diogo Costa.Ehh...Desculpe Português :(
1
@sebo939 Mają cztery dni na regenerację.Realnie uważam,że jeżeli do 60 minuty meczu mogą dobrze trzymać się w meczu.Końcówka meczu,co jest zrozumiałe będzie bardzo ciężka,nie wspominam o dogrywkach itd.
5
Tak na chłodno.Maroko nie zagrało antyfutbolu w meczu z Portugalią.Ich kontry są imponujące.3-4 okazje bardzo dobre też zmarnowali.
0
@takisobiektos Nie ma szans,do 2027 roku nigdzie z Porto się nie rusza!
0
Mundial trzech kontynentów wciąż trwa.Po raz pierwszy od 2002 roku taka sytuacja.
1
Bayern szuka bramkarza po Manu Neuerze.Może by tak,tego Bono ściągnąć na pół roku?
1
@gacper Też nie lubię takiej gry,ale w tym momencie Oni są bohaterami turnieju,niezależnie od tych półfinałów. @takisobiektos Portugalia w 1 połowie też dała im pograć piłeczką :)
0
Francja/Anglia wcale mogą nie mieć łatwego półfinału z Marokiem.Wbić gola Maroko to nic prostego.
1
Ja po prostu nie wiem jak Afrykanie to zrobili.Dojść do półfinału w tak trudnej drabince...Chorwacja i Belgia w grupie,później 120 minut biegania za tiki-taką Hiszpańską,i jeszcze w ćwierćfinale wysłanie CR7 na emeryturę.Historia niezwykła.
7
Maroko jest najlepszą reprezentacją drużyn z Afryki w historii piłki nożnej tego kontynentu,jeśli chodzi o obronę i o wynik na mundialu.
0
Według mnie,to jest praktycznie koniec kariery Cristiano Ronaldo.
0
@MesQueUnClub96 Ale chodzi mi o to,że potrafili być wyżej od nich w tabeli i nie przegrać z nimi.
3
Chorwacja,Belgia,Hiszpania i Portugalia przerzucona za plecy.Przecież to jest niewiarygodna historia,co tutaj się wydarzyło.Przepraszam potężne Maroko że w was nie wierzyłem!
0
@Zoker Wiem,dlatego od razu z wejścia usunąłem komentarz.
1
Bramkarz Portugalii? Widać Fc Porto.Ale spokojnie! Nie jest aż taki zły!
1
@takisobiektos Zdecydowanie +1.Chce dać szansę Afrykanom na medal.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nie pogardzę mundialem trzech kontynentów w półfinałach.