0

Czemu ta Brazylia tak się spieszy? Przecież mają 0-0 i jeszcze wiele czasu przed nimi,a grają tak jakby dostawali już 0-1 i gonili wynik.

1

Przed Luką Modriciem jeszcze minimum dwa mundiale-pewne info.

7

Vini i Neymar próbują rozerwać blok defensywny Chorwatów.W międzyczasie po raz czwarty odbyły się wybory.Piąte z Sebastianem Milą.

0

Są wybory,lecz jeszcze nie ma klarownych okazji w meczu.

0

Przeciwko Europejskim reprezentacjom Brazylii gra się dużo ciężej.Wybory po raz trzeci!

3

Wybory po raz drugi są,zapowiada się ich wiele!

1

Usłyszałem 1 raz słowo "Wybory"

2

Chorwaci czekają już na rzuty karne,jeszcze tylko 115 minut!

0

Tak na poważnie,na godzinkę przed startem ćwierćfinałów,to typuję to tak.
Brazylia-Argentyna i Anglia-Portugalia.

0

To tak.Według mnie wygrają te ćwierćfinały takie drużyny.(Z przymrużeniem oka)
Chorwacja
Holandia
Maroko
Anglia

0

@sergio5 @Xxxbarca4ever Aa,to na szczęście jeszcze Dawid będzie skakał ubrany na żółto ;)

0

Dobra,2 miejsce też dobre.Co prawda chyba Anze Lanisek zostanie nowym liderem pucharu świata :(

0

Anze! Ląduj już! Dla bezpieczeństwa nie leć za wysoko!

0

OOOOOO kurka! Dawid Kubuś Kubacki odpalił teraz prawdziwą petardę! 144 metry!

0

Piotrek Żyła! Piotrek Żyła! Ale ładnie i daleko na 136 metr doleciał!

1

@Kondziubarca Oby nie przedłużył tego kontraktu w takim razie i przeszedł tam gdzie trzeba...czyli do Fc Porto :) @LambiPL Rzuciłem z tym Messim tak dla żartów,bo wiem doskonale że to byłoby ciężkie rozwiązanie tak po prostu ściągnąć go tutaj z powrotem.

0

@Emhyr Gdzie na tej liście jest Lionel Andres Messi Cuccittini?!

0

@lucca87 Jak się Ryoyu rozpędzi to może znowu wszystko zabrać dla siebie...

0

@TheNekro94 @lucca87 W tym przypadku zagrało troszkę szczęścia i umiejętności u tych dwóch skoczków.Lanisek jest aktualnie niezwykle mocny.Kubackiego może i troszkę zjadła go presja konkursowa :(

0

@TheNekro94 Przekręcili nie tylko Kubackiego,ale czołową piętnastkę/dwudziestkę Pucharu świata puszczając ich w beznadziejnych warunkach.

0

Sędziowie trollują zawodników,puszczając ich w takich warunkach.

2

@gaucho104 Ja kocham Polską reprezentację,lecz uważam że za miejsca 9-16 na mundialu to troszkę za mało aby dostać premię od Pana Premiera.Gdyby tak było,to najbardziej pokrzywdzeni powinni czuć się siatkarze,którzy pomimo 3 finału z rzędu siatkarskiego mundialu od Pana Premiera nie dostali nic.

0

@marcin62 Myślałem że ludzie urodzeni z mojego znaku "Bliźnięta" to kochają ludzi.Jednak Pan Prezes zmienił moje zdanie :(

0

@Rust_Cohle Jeszcze młody 37 letni Luka Modrić zagra dogrywkę,i będzie biegał jak zajączek przez całe boisko...Oby tak nie było!

0

Czekam dzisiaj na Brazylijską Sambę nad wyślizganymi do granic możliwości Chorwatami.

0

Turek co poleciał.Pewnie do 2 serii z takim skokiem się zakwalifikuje.

1

Moim zdaniem Dawid Kubuś Kubacki jest faworytem piątkowego konkursu w Titisse-Neustadt.

0

Fc Porto wciąż w grze o poczwórną koronę na 2023 rok-powinno się udać.

2

Fc Porto goooool!

4

Zgadzam się bez szydery z selekcjonerem Michniewiczem...Ta akcja Zielińskiego...czemu to wtedy nie weszło :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?