1

Skończy się pewnie jakimś 2:0,i Kangury wyKangurują do Australii z Kataru.

1

Polska przynajmniej nie straciła bramki w 1 połowie przeciwko Argentynie...

0

Szymon Marciniak bardzo dobrze sędziuje!

1

Troszkę przykry fakt,ale Australia już więcej zrobiła w tym meczu,raptem przed 30 minutą niż Polska przez cały mecz xd.

0

Ciekawe jak Szymon"Varciniak"Marciniak będzie sędziował.

0

Zapowiada się bardzo ciekawy meczyk.Z jednej strony Argentyna która nie może przegrać,a z drugiej Australia która stara się grać dość ciekawą piłkę.Chciałbym ujrzeć dogrywkę w tym meczyku,a jest pozytyw przed meczem,Polska będzie dłużej w turnieju niż któraś z tych dwóch drużyn xd.

0

@ChampionLW Bardzo dobry pomysł.Krzysztof Stanowski będzie dumny z powodu,kontynuacji pięknej Polskiej piłki.

1

@Janiama Australia 2:1 xd.

1

Jutro przynajmniej nasi mogą robić faule,a nie tak jak z Argentyną trzeba było nie dostać kartki,tutaj wszystkie chwyty dozwolone.

1

Jutro Rzeczpospolita Polska (Posterunek 2022) wygra z mistrzami świata Francuzami-2:0.

1

Goodbye United States of America-Im so proud!

0

@dawid16dkk Jak widać to jest dość skuteczna taktyka,może nie jest to dla oka miły widok takie granie,lecz liczy się wynik.

0

Czyli USA najpewniej odpadnie szybciej niż My.

3

I dlatego właśnie Europa na ostatnich mundialach nie pozwala reszcie świata dojść do prawdziwej walki o puchar świata.Amerykanie sobie ładnie grają piłką,ale jak Kanada nic z tego nie wynika,a @arasz1819 i jego Holandia strzela sobie dwie bramki,jakie to proste? :)

2

Przed meczem,tu na razie jest ściernisko! Ale będzie po meczu z Francją San Francisco i ćwierćfinał Hurra! Hej!

0

@Aragorn33 Pierdoła ruska.

1

@Cule1234 Zamienił stryjek,siekierkę na kijek.

0

Legenda brzmi,że Prezydent Korei Północnej Europy-Władimir Putin spadł ze schodów (*)

0

@MESSIah16 Nudne obstawianie,bo sami faworyci przechodzą,u mnie wyżej jest ciekawiej!

1

@P33ck Czyli powinny dwa jakieś przypadkowe siąść,bo faza grupowa pokazała mi że bez niespodzianek się nie obejdzie :)

6

Niech zatem będzie u mnie takie obstawianie.
USA
Australia
Japonia
Korea Południowa
Senegal
Polska
Maroko
Szwajcaria

2

Szwajcarzy grają bardzo ciekawą piłkę,nie wzruszyli się stratą prowadzenia i awansu przy 1-2,i dość łatwo ograli Serbów,mogą dla Portugalii być dość ciężkim rywalem.

1

@Janiama ... a Ja w 57 minucie podałem właściwy wynik Korei Południowej że wygra przypadkiem 2:1...kiedyś mi się uda!

0

Może się okazać że Brazylia i Kamerun wspólnie wyjdą z grupy G.

2

@Emhyr Nie chciałbyś,hehehe Messi przy piłce hehehe?

1

Chciałbym aby mecz Argentyny z Australią komentowali Dariusz Szpakowski z Kazimierzem Węgrzynem.To byłoby wombo-combo!

1

Trener Serbii ciężko oddycha tym zawrotnym tempem meczu.

1

Widzę że za szybko z awansu to nie ma co się cieszyć,bo sytuacja zmienia się błyskawicznie.

1

Szybko się Szwajcaria nacieszyła tym awansem xd.

2

@Piorun Wystarczy 3:0 Szwajcarii i porażka 0:1 Brazylii,i to Szwajcarzy wygrają grupę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?