0

1978,1986 i 2022.Mi się wydaje to dość prawdopodobne jeśli chodzi o nowych mistrzów świata.

0

@Emhyr Niestety,ale tutaj robię sobie miłą propagandę PZPNowską.Przykro mi że Jesteś bezdomny,ale nie martw się! Teraz na pewno się uda!

0

@Poversky1000 Ja uważałem że są faworytem tej grupy z taką kadrą,i po 3 miejscu w 2018 pójdą w podobną drogę,ale jak widać przeliczyłem się.

0

W niedzielę Barbórkową pokonamy Mistrzów świata z Francji 2:0.

0

Maroko namieszało troszkę w planach grupy F,któraś z Europejskich mocnych drużyn Chorwacja/Belgia już dzisiaj zakończy mundial (*)

1

@Emhyr Nie muszę wrzucać Polski do tej grupy,bo wychodzi na to że Jesteśmy lepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

To ciekawe że Belgia która pokonała Polaków 6:1 niecałe pół roku temu nie wyjdzie z grupy w przeciwieństwie do nas...

0

Salem Al-Dawsari,Szanuję tego faceta.

1

I bardzo dobrze że awansowaliśmy dalej,po pierwsze pomogliśmy Meksykowi przerwać klątwę odpadania w 1/8 finału,po drugie zrobiliśmy to w najbardziej Polski sposób w jaki się dało,z grupy dość trudnej przede wszystkim poradziliśmy sobie z głównymi rywalami.Niestety nie mamy szans na tych największych i tutaj leży główny problem.

2

Awans jest nasz! Lalalala! xdd

2

CzesioBus zadzwonił pod numer ratunkowy 711,i jak zwykle się prześlizgnęliśmy xd.

3

Pora pokonać mistrzów świata z Francji.Argentyna 4 lata temu w 1/8 finału nie dała rady,ale My wygramy na 100%! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Nie wiem kim jest ten Arab który strzelił,ale wiem że go już lubię.Francja? to już przeszłość xdd.

0

Dziękuję Arabio Saudyjsko za wciągnięcie Meksyku do domu! Danke Arabia!

0

Arabia Saudyjska,Jesteś kuźwa wielką reprezentacją,dzięki za tę bramkę!

0

Do boju Arabio Saudyjsko!

1

Spalony Meksyku na 3-0.

0

Jaki my kuźwa mieliśmy plan na ten mecz dobry Boże...

0

Jak My mimo wszystko odpadniemy to wyrąbane mam już na ten mundial.

1

Arabia,dawajcie gola na 1-2!

0

Meksyk miał na pustą ehh...

0

Idę do internetu obejrzeć,może tutaj będzie lepiej...

1

Pomóżcie Szczęsnemu Polacy,bo sam to On tego nie dowiezie!

6

Dziwię się że czerwonej kartki nie wyjął za ten brutalny,zabójczy atak Szczęsnego na Leo Messim :)

0

Tak to My nie dowieziemy tego 0-0.Tutaj jest Szczęsny i 10 innych,ale z drugiej strony nic prostego grać gdy sędzia sprzyja Argentynie.

0

#SzukamPunktówZArgentyną

1

Ten bramkarz Australii,jak pamiętam te karne z Peru w czerwcu 2022 to był niezły kocurek,niczym Jurek Dudek potańcował sobie w jedenastkach.

3

Dania na mundialu 2022,to taka Turcja z Euro 2021,niby czarny konik nawet z perspektywą półfinału,a jednak jedna z najsłabszych reprezentacji na turnieju.

2

@Patryczek1426 W przypadku wygranej grupy,gramy w sobotę 3 grudnia o 20:00 przeciwko Australii,w przypadku 2 miejsca w grupie,gramy w niedzielę 4 grudnia o 16:00 przeciwko Francji.

1

@Barca_Big_Moment Argentyna nie ma po co przed czarnym konikiem wychodzić na boisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?