FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1978,1986 i 2022.Mi się wydaje to dość prawdopodobne jeśli chodzi o nowych mistrzów świata.
0
@Emhyr Niestety,ale tutaj robię sobie miłą propagandę PZPNowską.Przykro mi że Jesteś bezdomny,ale nie martw się! Teraz na pewno się uda!
0
@Poversky1000 Ja uważałem że są faworytem tej grupy z taką kadrą,i po 3 miejscu w 2018 pójdą w podobną drogę,ale jak widać przeliczyłem się.
0
W niedzielę Barbórkową pokonamy Mistrzów świata z Francji 2:0.
0
Maroko namieszało troszkę w planach grupy F,któraś z Europejskich mocnych drużyn Chorwacja/Belgia już dzisiaj zakończy mundial (*)
1
@Emhyr Nie muszę wrzucać Polski do tej grupy,bo wychodzi na to że Jesteśmy lepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
To ciekawe że Belgia która pokonała Polaków 6:1 niecałe pół roku temu nie wyjdzie z grupy w przeciwieństwie do nas...
0
Salem Al-Dawsari,Szanuję tego faceta.
1
I bardzo dobrze że awansowaliśmy dalej,po pierwsze pomogliśmy Meksykowi przerwać klątwę odpadania w 1/8 finału,po drugie zrobiliśmy to w najbardziej Polski sposób w jaki się dało,z grupy dość trudnej przede wszystkim poradziliśmy sobie z głównymi rywalami.Niestety nie mamy szans na tych największych i tutaj leży główny problem.
2
Awans jest nasz! Lalalala! xdd
2
CzesioBus zadzwonił pod numer ratunkowy 711,i jak zwykle się prześlizgnęliśmy xd.
3
Pora pokonać mistrzów świata z Francji.Argentyna 4 lata temu w 1/8 finału nie dała rady,ale My wygramy na 100%! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Nie wiem kim jest ten Arab który strzelił,ale wiem że go już lubię.Francja? to już przeszłość xdd.
0
Dziękuję Arabio Saudyjsko za wciągnięcie Meksyku do domu! Danke Arabia!
0
Arabia Saudyjska,Jesteś kuźwa wielką reprezentacją,dzięki za tę bramkę!
0
Do boju Arabio Saudyjsko!
1
Spalony Meksyku na 3-0.
0
Jaki my kuźwa mieliśmy plan na ten mecz dobry Boże...
0
Jak My mimo wszystko odpadniemy to wyrąbane mam już na ten mundial.
1
Arabia,dawajcie gola na 1-2!
0
Meksyk miał na pustą ehh...
0
Idę do internetu obejrzeć,może tutaj będzie lepiej...
1
Pomóżcie Szczęsnemu Polacy,bo sam to On tego nie dowiezie!
6
Dziwię się że czerwonej kartki nie wyjął za ten brutalny,zabójczy atak Szczęsnego na Leo Messim :)
0
Tak to My nie dowieziemy tego 0-0.Tutaj jest Szczęsny i 10 innych,ale z drugiej strony nic prostego grać gdy sędzia sprzyja Argentynie.
0
#SzukamPunktówZArgentyną
1
Ten bramkarz Australii,jak pamiętam te karne z Peru w czerwcu 2022 to był niezły kocurek,niczym Jurek Dudek potańcował sobie w jedenastkach.
3
Dania na mundialu 2022,to taka Turcja z Euro 2021,niby czarny konik nawet z perspektywą półfinału,a jednak jedna z najsłabszych reprezentacji na turnieju.
2
@Patryczek1426 W przypadku wygranej grupy,gramy w sobotę 3 grudnia o 20:00 przeciwko Australii,w przypadku 2 miejsca w grupie,gramy w niedzielę 4 grudnia o 16:00 przeciwko Francji.
1
@Barca_Big_Moment Argentyna nie ma po co przed czarnym konikiem wychodzić na boisko.