FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matty Cash,dzięki za 1 połowę ale usiądź na ławkę...
1
@SteuerFreiMoney Na chillku kolego,na chillku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Łatwe prowadzenie Rzeczpospolitej Polski 1:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Mógłby mecz już się skończyć,bo Mój wynik wsiada ;)
1
@FabianMrozek Jak skomentujesz meczyk? Jak źle gra nasza reprezentacja? Jakie błędy popełniła?
5
Trzeba nie zArgentynować tego prowadzenia i poszukać drugiego gola.
0
Piotrek Zieliński i Wojtek Szczęsny Top!
0
Sędzia po stronie Arabii Saudyjskiej,może z małym odstępstwem na Mattyego Casha.
2
Tu na razie przed meczem jest ściernisko...ale po meczu będzie San Francisco!
1
Arkadiuszu Miliku,Ja cię proszę.Zamknij mi twarz i strzel złotego gola na 1:0! Do Boju Polskoo!
1
@Janiama Wygramy 1:0!
0
#SzukamTrzechPunktówzArabią.
1
@Faro Jasne że wierzymy,musimy wygrać bo inaczej Będziemy w drodze do odpadnięcia.Zdaję sobie sprawę z tego że Arabia była dużo lepsza w drugiej połowie od Argentyny,ale sorry,gdzieś trzeba poszukać zwycięstwa.
0
@Deviler Wtedy Robert Lewandowski-Król Polski.
0
Niezwyciężone! To barwy Biało-Czerwone! Dzisiaj tylko zwycięstwo! 1:0,ale tylko zwycięstwo! Remis będzie smakował jak porażka.
0
@Janiama Polska dzisiaj wygrywa 1:0 i daje mi radość!
0
@Oskar00 Chciałbym abyś miał rację,a Ja chciałbym aby Pan Arkadiusz Milik zamknął mi twarz jakimś golem.
1
@Deviler Oby strzelił,jego gol na mundialu na pewno dałby radość wszystkim Polakom.
1
@Emhyr Ja bardziej liczę na Piątka,niż na Milika który poza jednym golem w roku,nie ma niczego do zaoferowania...
0
@Emhyr Przykre że wiek nie pozwala naszej rakiecie z zębu włączyć się do walki o sukces i o 40 triumf w pucharze świata i pobicie rekordu Małysza.
1
Żałuję że selekcjoner Czesław nie wystawił Michała Skórasia oraz Krzycha Piątka :(
0
@Emhyr Król Piotrek też jest wielki.To już jest lepszy sezon na tym etapie niż cały nieudany poprzedni.
1
Szkoda że przez pracę to nie mogłem tych skoków zobaczyć :C.Na szczęście Król Dawid wciąż jest Wielki!
1
@adi7adi8 Czyli to jest niewykonalne praktycznie...
0
Zwycięzcą meczu Anglia-USA jest Iran.Anglia o krok od awansu,Walia musi liczyć na cud,USA musi wygrać jakkolwiek z Iranem.
0
W meczu o awans USA-Iran,oczywiście Jestem za Team Iran!
1
W grze Polski na mundialu na razie jest ściernisko...ale będzie San Francisco i wyjdziemy z grupy! Hurra!
0
Beka by była,jeśli to Iran będzie w stanie wygrać tę grupę po tym laniu z 1 kolejki xd.
2
@dv7wisnia Więc zapowiada się pasjonujący mecz o awans!
1
@bodzio10 Iran klepnie Jankesów.