0

Matty Cash,dzięki za 1 połowę ale usiądź na ławkę...

1

@SteuerFreiMoney Na chillku kolego,na chillku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Łatwe prowadzenie Rzeczpospolitej Polski 1:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Mógłby mecz już się skończyć,bo Mój wynik wsiada ;)

1

@FabianMrozek Jak skomentujesz meczyk? Jak źle gra nasza reprezentacja? Jakie błędy popełniła?

5

Trzeba nie zArgentynować tego prowadzenia i poszukać drugiego gola.

0

Piotrek Zieliński i Wojtek Szczęsny Top!

0

Sędzia po stronie Arabii Saudyjskiej,może z małym odstępstwem na Mattyego Casha.

2

Tu na razie przed meczem jest ściernisko...ale po meczu będzie San Francisco!

1

Arkadiuszu Miliku,Ja cię proszę.Zamknij mi twarz i strzel złotego gola na 1:0! Do Boju Polskoo!

1

@Janiama Wygramy 1:0!

0

#SzukamTrzechPunktówzArabią.

1

@Faro Jasne że wierzymy,musimy wygrać bo inaczej Będziemy w drodze do odpadnięcia.Zdaję sobie sprawę z tego że Arabia była dużo lepsza w drugiej połowie od Argentyny,ale sorry,gdzieś trzeba poszukać zwycięstwa.

0

@Deviler Wtedy Robert Lewandowski-Król Polski.

0

Niezwyciężone! To barwy Biało-Czerwone! Dzisiaj tylko zwycięstwo! 1:0,ale tylko zwycięstwo! Remis będzie smakował jak porażka.

0

@Janiama Polska dzisiaj wygrywa 1:0 i daje mi radość!

0

@Oskar00 Chciałbym abyś miał rację,a Ja chciałbym aby Pan Arkadiusz Milik zamknął mi twarz jakimś golem.

1

@Deviler Oby strzelił,jego gol na mundialu na pewno dałby radość wszystkim Polakom.

1

@Emhyr Ja bardziej liczę na Piątka,niż na Milika który poza jednym golem w roku,nie ma niczego do zaoferowania...

0

@Emhyr Przykre że wiek nie pozwala naszej rakiecie z zębu włączyć się do walki o sukces i o 40 triumf w pucharze świata i pobicie rekordu Małysza.

1

Żałuję że selekcjoner Czesław nie wystawił Michała Skórasia oraz Krzycha Piątka :(

0

@Emhyr Król Piotrek też jest wielki.To już jest lepszy sezon na tym etapie niż cały nieudany poprzedni.

1

Szkoda że przez pracę to nie mogłem tych skoków zobaczyć :C.Na szczęście Król Dawid wciąż jest Wielki!

1

@adi7adi8 Czyli to jest niewykonalne praktycznie...

0

Zwycięzcą meczu Anglia-USA jest Iran.Anglia o krok od awansu,Walia musi liczyć na cud,USA musi wygrać jakkolwiek z Iranem.

0

W meczu o awans USA-Iran,oczywiście Jestem za Team Iran!

1

W grze Polski na mundialu na razie jest ściernisko...ale będzie San Francisco i wyjdziemy z grupy! Hurra!

0

Beka by była,jeśli to Iran będzie w stanie wygrać tę grupę po tym laniu z 1 kolejki xd.

2

@dv7wisnia Więc zapowiada się pasjonujący mecz o awans!

1

@bodzio10 Iran klepnie Jankesów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?