FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colin94 Ja mam najłatwiejszą drogę na świecie.Pokonać Arabię,oraz nie przegrać z Argentyną.
1
Katar jako pierwszy zespół odpadnie z mistrzostw świata (*). Bardzo gościnni Ci gospodarze.
0
No nic,Holandia i tak wygra ten mecz,1:0 lub 2:1.
0
To niezły spalony.W jaki sposób to nie zostało uznane? Bo Ekwadorczyk który praktycznie nie brał udziału w tej akcji stał obok bramkarza który był bez szans na interwencję?
1
Chyba ten Kataloński trener Qataru zostanie zesłany na środek nieznanej pustyni i pozostawiony przez Panów w Turbanach...
1
@AbelKabel Też go nie lubię słuchać.Piłkarz taki sobie,komentator również xd.
0
@Faro Chciałbym jednak aby zagrali na bramkę przeciwnika troszkę częściej :)
0
Jutro Polska zagra na podobnej intensywności jak Iran ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takim pędem na bramkę :)
0
@FCB24 Ja bym postawił w tym meczu na wynik 0-0.
1
@AmigoBlancos Zagra zagra! Zagra z Francją,a co w tym meczu się wydarzy? Opowiem Ci w grudniu po południu...
0
@Fabik87 Ja nie kreuję się na eksperta,tylko na co najwyżej Fana,tak jak mam w nicku.
2
Iran/Kanada-oby te zespoły wyszły z grupy.
0
Ja typowałem przed meczem,że Iran wygra 2:1.Jednak Walia i Golfista po prostu nie dali rady.
1
Oby Irańczycy pokonali USA i wyszli z grupy.Przeciwko Anglii zagrali zbyt bojaźliwie.Taki Iran chcę oglądać!
1
2:0 Panowie! Brawa dla Persji!
0
Wreszcie kuźwa mać,praktycznie do końca trzeba było czekać...kurka wodna...20 strzałów i dopiero 1 gol xd.Oby wyszli z grupy jak typowałem na nich.
0
Gooooooool dla Irańczyków na 1:0 Gooool!
0
Bardzo niespokojny jest Iran w ofensywie...
0
Nic nie chce wejść temu Iranowi...
4
Pierwsza czerwona kartka na tym turnieju.Za taki impet żółta byłaby zbyt delikatną kartką dla bramkarza.
1
Czerwona dla bramkarza Ty gwizdku cholerny!
0
@AbelKabel Ale Żewłakow w obecnym meczu nie komentuje :)
1
Przeciwko Polsce to Panie Robercie żadna sztuka,być dobrze zorganizowanym xd.
0
Dawać Irańczycy,trzeba tutaj wygrać!
0
No no Persowie! Po klęsce z Anglikami,pora pokonać tym razem drugą drużynę z wysp i nie ma to tamto! Książę Persji-Mehdi Taremi z Fc Porto,prosimy o bramkę.
0
Iran wygra dzisiaj z Walią 2:1.
0
@tristan87 Zapomniałem o tych skurczybykach...może dlatego że grali ze słabiutkim Qatarem xd.
0
Brazylia ratuje honor Ameryki Południowej.Richarlison co przygrzmocił gola na 2:0...po prostu przepiękne.
4
Brasil! La La La La La!
1
W tym meczu na razie jest ściernisko,ale oby było San Francisco!