0

@Colin94 Ja mam najłatwiejszą drogę na świecie.Pokonać Arabię,oraz nie przegrać z Argentyną.

1

Katar jako pierwszy zespół odpadnie z mistrzostw świata (*). Bardzo gościnni Ci gospodarze.

0

No nic,Holandia i tak wygra ten mecz,1:0 lub 2:1.

0

To niezły spalony.W jaki sposób to nie zostało uznane? Bo Ekwadorczyk który praktycznie nie brał udziału w tej akcji stał obok bramkarza który był bez szans na interwencję?

1

Chyba ten Kataloński trener Qataru zostanie zesłany na środek nieznanej pustyni i pozostawiony przez Panów w Turbanach...

1

@AbelKabel Też go nie lubię słuchać.Piłkarz taki sobie,komentator również xd.

0

@Faro Chciałbym jednak aby zagrali na bramkę przeciwnika troszkę częściej :)

0

Jutro Polska zagra na podobnej intensywności jak Iran ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takim pędem na bramkę :)

0

@FCB24 Ja bym postawił w tym meczu na wynik 0-0.

1

@AmigoBlancos Zagra zagra! Zagra z Francją,a co w tym meczu się wydarzy? Opowiem Ci w grudniu po południu...

0

@Fabik87 Ja nie kreuję się na eksperta,tylko na co najwyżej Fana,tak jak mam w nicku.

2

Iran/Kanada-oby te zespoły wyszły z grupy.

0

Ja typowałem przed meczem,że Iran wygra 2:1.Jednak Walia i Golfista po prostu nie dali rady.

1

Oby Irańczycy pokonali USA i wyszli z grupy.Przeciwko Anglii zagrali zbyt bojaźliwie.Taki Iran chcę oglądać!

1

2:0 Panowie! Brawa dla Persji!

0

Wreszcie kuźwa mać,praktycznie do końca trzeba było czekać...kurka wodna...20 strzałów i dopiero 1 gol xd.Oby wyszli z grupy jak typowałem na nich.

0

Gooooooool dla Irańczyków na 1:0 Gooool!

0

Bardzo niespokojny jest Iran w ofensywie...

0

Nic nie chce wejść temu Iranowi...

4

Pierwsza czerwona kartka na tym turnieju.Za taki impet żółta byłaby zbyt delikatną kartką dla bramkarza.

1

Czerwona dla bramkarza Ty gwizdku cholerny!

0

@AbelKabel Ale Żewłakow w obecnym meczu nie komentuje :)

1

Przeciwko Polsce to Panie Robercie żadna sztuka,być dobrze zorganizowanym xd.

0

Dawać Irańczycy,trzeba tutaj wygrać!

0

No no Persowie! Po klęsce z Anglikami,pora pokonać tym razem drugą drużynę z wysp i nie ma to tamto! Książę Persji-Mehdi Taremi z Fc Porto,prosimy o bramkę.

0

Iran wygra dzisiaj z Walią 2:1.

0

@tristan87 Zapomniałem o tych skurczybykach...może dlatego że grali ze słabiutkim Qatarem xd.

0

Brazylia ratuje honor Ameryki Południowej.Richarlison co przygrzmocił gola na 2:0...po prostu przepiękne.

4

Brasil! La La La La La!

1

W tym meczu na razie jest ściernisko,ale oby było San Francisco!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?