FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda że przez pracę to nie mogłem tych skoków zobaczyć :C.Na szczęście Król Dawid wciąż jest Wielki!
1
@adi7adi8 Czyli to jest niewykonalne praktycznie...
0
Zwycięzcą meczu Anglia-USA jest Iran.Anglia o krok od awansu,Walia musi liczyć na cud,USA musi wygrać jakkolwiek z Iranem.
0
W meczu o awans USA-Iran,oczywiście Jestem za Team Iran!
1
W grze Polski na mundialu na razie jest ściernisko...ale będzie San Francisco i wyjdziemy z grupy! Hurra!
0
Beka by była,jeśli to Iran będzie w stanie wygrać tę grupę po tym laniu z 1 kolejki xd.
2
@dv7wisnia Więc zapowiada się pasjonujący mecz o awans!
1
@bodzio10 Iran klepnie Jankesów.
1
@FabianMrozek Jutro Polska wygra 1:0 z Arabią Saudyjską.
0
@arasz1819 Holandia na fazę pucharową,to musi zdecydowanie poprawić grę bo mogą szybko odpaść.
0
@Janiama Polska 1:0 Gol Pio Pio Pio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Barca1992 Bilans żółtych kartek wtedy decyduje.Kto ma więcej,ten jest niżej w tabeli.
1
Wciąż nie ma drużyny z pewnym awansem do fazy pucharowej.Natomiast jest pewność że Qatar po 6 dniach odpada z dalszej rywalizacji.Jako 1 drużyna zagrają mecz o honor...z Holandią :)
1
Ekwador był w tym meczu lepszy od Holendrów,jednak remis to remis.
1
Co się odwlecze,to nie uciecze! Ekwador 1:1,teraz już bez żadnego spalonego.
0
@Colin94 Ja mam najłatwiejszą drogę na świecie.Pokonać Arabię,oraz nie przegrać z Argentyną.
1
Katar jako pierwszy zespół odpadnie z mistrzostw świata (*). Bardzo gościnni Ci gospodarze.
0
No nic,Holandia i tak wygra ten mecz,1:0 lub 2:1.
0
To niezły spalony.W jaki sposób to nie zostało uznane? Bo Ekwadorczyk który praktycznie nie brał udziału w tej akcji stał obok bramkarza który był bez szans na interwencję?
1
Chyba ten Kataloński trener Qataru zostanie zesłany na środek nieznanej pustyni i pozostawiony przez Panów w Turbanach...
1
@AbelKabel Też go nie lubię słuchać.Piłkarz taki sobie,komentator również xd.
0
@Faro Chciałbym jednak aby zagrali na bramkę przeciwnika troszkę częściej :)
0
Jutro Polska zagra na podobnej intensywności jak Iran ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takim pędem na bramkę :)
0
@FCB24 Ja bym postawił w tym meczu na wynik 0-0.
1
@AmigoBlancos Zagra zagra! Zagra z Francją,a co w tym meczu się wydarzy? Opowiem Ci w grudniu po południu...
0
@Fabik87 Ja nie kreuję się na eksperta,tylko na co najwyżej Fana,tak jak mam w nicku.
2
Iran/Kanada-oby te zespoły wyszły z grupy.
0
Ja typowałem przed meczem,że Iran wygra 2:1.Jednak Walia i Golfista po prostu nie dali rady.
1
Oby Irańczycy pokonali USA i wyszli z grupy.Przeciwko Anglii zagrali zbyt bojaźliwie.Taki Iran chcę oglądać!
1
2:0 Panowie! Brawa dla Persji!