1

Szkoda że przez pracę to nie mogłem tych skoków zobaczyć :C.Na szczęście Król Dawid wciąż jest Wielki!

1

@adi7adi8 Czyli to jest niewykonalne praktycznie...

0

Zwycięzcą meczu Anglia-USA jest Iran.Anglia o krok od awansu,Walia musi liczyć na cud,USA musi wygrać jakkolwiek z Iranem.

0

W meczu o awans USA-Iran,oczywiście Jestem za Team Iran!

1

W grze Polski na mundialu na razie jest ściernisko...ale będzie San Francisco i wyjdziemy z grupy! Hurra!

0

Beka by była,jeśli to Iran będzie w stanie wygrać tę grupę po tym laniu z 1 kolejki xd.

2

@dv7wisnia Więc zapowiada się pasjonujący mecz o awans!

1

@bodzio10 Iran klepnie Jankesów.

1

@FabianMrozek Jutro Polska wygra 1:0 z Arabią Saudyjską.

0

@arasz1819 Holandia na fazę pucharową,to musi zdecydowanie poprawić grę bo mogą szybko odpaść.

0

@Janiama Polska 1:0 Gol Pio Pio Pio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Barca1992 Bilans żółtych kartek wtedy decyduje.Kto ma więcej,ten jest niżej w tabeli.

1

Wciąż nie ma drużyny z pewnym awansem do fazy pucharowej.Natomiast jest pewność że Qatar po 6 dniach odpada z dalszej rywalizacji.Jako 1 drużyna zagrają mecz o honor...z Holandią :)

1

Ekwador był w tym meczu lepszy od Holendrów,jednak remis to remis.

1

Co się odwlecze,to nie uciecze! Ekwador 1:1,teraz już bez żadnego spalonego.

0

@Colin94 Ja mam najłatwiejszą drogę na świecie.Pokonać Arabię,oraz nie przegrać z Argentyną.

1

Katar jako pierwszy zespół odpadnie z mistrzostw świata (*). Bardzo gościnni Ci gospodarze.

0

No nic,Holandia i tak wygra ten mecz,1:0 lub 2:1.

0

To niezły spalony.W jaki sposób to nie zostało uznane? Bo Ekwadorczyk który praktycznie nie brał udziału w tej akcji stał obok bramkarza który był bez szans na interwencję?

1

Chyba ten Kataloński trener Qataru zostanie zesłany na środek nieznanej pustyni i pozostawiony przez Panów w Turbanach...

1

@AbelKabel Też go nie lubię słuchać.Piłkarz taki sobie,komentator również xd.

0

@Faro Chciałbym jednak aby zagrali na bramkę przeciwnika troszkę częściej :)

0

Jutro Polska zagra na podobnej intensywności jak Iran ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takim pędem na bramkę :)

0

@FCB24 Ja bym postawił w tym meczu na wynik 0-0.

1

@AmigoBlancos Zagra zagra! Zagra z Francją,a co w tym meczu się wydarzy? Opowiem Ci w grudniu po południu...

0

@Fabik87 Ja nie kreuję się na eksperta,tylko na co najwyżej Fana,tak jak mam w nicku.

2

Iran/Kanada-oby te zespoły wyszły z grupy.

0

Ja typowałem przed meczem,że Iran wygra 2:1.Jednak Walia i Golfista po prostu nie dali rady.

1

Oby Irańczycy pokonali USA i wyszli z grupy.Przeciwko Anglii zagrali zbyt bojaźliwie.Taki Iran chcę oglądać!

1

2:0 Panowie! Brawa dla Persji!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?