0

Mogę zapytać o coś? Jak do tego doszło bo nie wiem,że Dawid Kubacki wylądował na szóstym miejscu po 2 serii? Aż tak trudne warunki miał? Pytam bo byłem w Kościele i nie oglądałem 2 serii w Kuusammo :(

0

@Criss18Barca Wreszcie leci wysoko nad zeskokiem i nie ląduje tak szybko,jak to miał w zwyczaju robić.

0

Król Dawid Kubacki gigachad! Nie oglądałem wczoraj jego 1 skoku,ale tutaj znakomicie! Zaskoczeniem jest tak wysokie miejsce Japończyka Naokiego Nakamury który ładnie wykorzystał wiatr pod narty.

0

Troszkę wytchnienia dla głowy od różnych mundialowych wariantów naszej grupy w postaci skoków się przyda.

1

@Mavcin1980 W Benfice Lizbona jest młodym kozakiem,i lepiej nie zwlekać i podkupić zanim konkurencja sprzątnie go sprzed nosa.

0

@Pustelnik Ja bym tam nie gdybał,bo mogło by być różnie.Zamiast gdybania będzie trzeba wywalczyć 0-0 z Argentyną albo korzystną porażkę 0:1,przydałoby się wykorzystywać jakiekolwiek okazje w meczu.

0

@Kozinho. Gdyby Piękny Żiru,bo wczorajszym meczu od razu z Qataru przy +30 stopniach z nożnej,przerzucił się dzień później na zimne skoki w Kuusamo na -6 i tak skoczył,to byłby jednym z Iron-Manów!

0

Ja wiem że kwalifikacji się nie ogląda,ale widzę że Granerud poleciał do 150.5 metra!

3

@Herbert Tylko wtedy w 1 połowie niejaki Gary Lineker zepchnął nas na trzecie miejsce swoim hattrickiem.My nie możemy zostać w tym wypadku zostać zepchnięci na trzecie miejsce bo odpadniemy,co byłoby dla mnie dość rozczarowujące :C

2

Można ze spokojnym sercem pójść spać po udanym mundialowym dniu,a jutro wstawać z rana na skoki narciarskie dla wytchnienia głowy od piłki.

5

Czterech punktów w grupie mundialowej nie zdobyliśmy od równo 40 lat! Oby Polska nawiązała do tamtego sukcesu :)

0

Japonia około południa może wbić nóż w plecy Prusakom,którzy będą musieli za wszelką cenę pokonać Hiszpanów.Remis to im nic ciekawego nie da...

3

Życzę Meksykowi wygranej 1:0 w środę,i nic więcej!

0

Ta grupa jest dość ciężka do wyjścia dla każdego.W 1 kolejce Arabia była wielka,po 2 kolejce jest mniejsza.Argentyna po 1 kolejce była na deskach,ale z Messim na czele odrodziła się z Meksykiem.Póki co Meksyk jeszcze się nie odpalił w tej grupie.Ciekawe czy na Arabię się odpalą,bo jak nie teraz to już nigdy.

0

Będzie dużo oglądania nie tylko meczu Polski ale i Arabskich bojów z Meksykanami.Remisy w tej grupie na 3 kolejkę biorę w ciemno.Remis Arabii i ewentualna porażka 0-1 z Argentyną też nie będzie zła.

2

Bardzo ważna bramka na 2-0 dla Argentyny,to jest już lepszy wynik dla naszych!

0

Meksyk wreszcie przełamie klątwę odpadania w 1/8 finału.Nie wyjdą z grupy,zawsze to jakieś złamanie tej klątwy czwartego meczu.

1

Remisy w ostatniej kolejce grupy C biorę w ciemno!

0

Strzał Messiego po prostu przepiękny,z jaką łatwością On to robi...

0

De Paul zobaczył chyba ducha,bo nie wiem do kogo podawał.

3

Zdobywanie punktów w tej grupie to prawdziwa udręka.

0

Prawdziwa gehenna ta faza grupowa dla Argentyny.

2

Czesław już zapisuje."Grać na De Paula"

0

@Transu96 O Prusach Mówisz?

2

@Janiama Argentyna 4:1 Meksyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Francja przerywa klątwę mistrzów świata kończących na kolejnym mundialu w grupie.

0

To może w końcówce,Allez...Denmark xD?

0

Dania wyrównuje stan rywalizacji na 1-1 z Francuzami.To ich pierwszy gol strzelony,oraz stracony na turnieju.

0

Allez France! Allez Mbapee! 1:0 Francja!

0

@VegetaPolska Niezależnie od wyniku Argentyny z Meksykiem,to czy wyjdziemy zdecyduje się w środę o 20:00,w Andrzejki okaże się czy wyjdziemy.Ja wierzę że wyjdziemy oczywiście!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?