FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
CzesioBus zadzwonił pod numer ratunkowy 711,i jak zwykle się prześlizgnęliśmy xd.
3
Pora pokonać mistrzów świata z Francji.Argentyna 4 lata temu w 1/8 finału nie dała rady,ale My wygramy na 100%! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Nie wiem kim jest ten Arab który strzelił,ale wiem że go już lubię.Francja? to już przeszłość xdd.
0
Dziękuję Arabio Saudyjsko za wciągnięcie Meksyku do domu! Danke Arabia!
0
Arabia Saudyjska,Jesteś kuźwa wielką reprezentacją,dzięki za tę bramkę!
0
Do boju Arabio Saudyjsko!
1
Spalony Meksyku na 3-0.
0
Jaki my kuźwa mieliśmy plan na ten mecz dobry Boże...
0
Jak My mimo wszystko odpadniemy to wyrąbane mam już na ten mundial.
1
Arabia,dawajcie gola na 1-2!
0
Meksyk miał na pustą ehh...
0
Idę do internetu obejrzeć,może tutaj będzie lepiej...
1
Pomóżcie Szczęsnemu Polacy,bo sam to On tego nie dowiezie!
6
Dziwię się że czerwonej kartki nie wyjął za ten brutalny,zabójczy atak Szczęsnego na Leo Messim :)
0
Tak to My nie dowieziemy tego 0-0.Tutaj jest Szczęsny i 10 innych,ale z drugiej strony nic prostego grać gdy sędzia sprzyja Argentynie.
0
#SzukamPunktówZArgentyną
1
Ten bramkarz Australii,jak pamiętam te karne z Peru w czerwcu 2022 to był niezły kocurek,niczym Jurek Dudek potańcował sobie w jedenastkach.
3
Dania na mundialu 2022,to taka Turcja z Euro 2021,niby czarny konik nawet z perspektywą półfinału,a jednak jedna z najsłabszych reprezentacji na turnieju.
2
@Patryczek1426 W przypadku wygranej grupy,gramy w sobotę 3 grudnia o 20:00 przeciwko Australii,w przypadku 2 miejsca w grupie,gramy w niedzielę 4 grudnia o 16:00 przeciwko Francji.
1
@Barca_Big_Moment Argentyna nie ma po co przed czarnym konikiem wychodzić na boisko.
2
Ja już nie mogę się doczekać tego pojedynku,w 1/8 finału pomiędzy Argentyną i Danią-ale to będzie meczycho! I jeszcze Dania-czarny konik wygra! Pewne info!
0
Dania czy Australia,Dania czy Australia do fazy pucharowej hmmm...a może Tunezja?
1
@Criss18Barca W przypadku remisu w meczu Dania-Australia,Tunezja w przypadku wygranej przechodzi do fazy pucharowej.
0
Oby Dania dowiozła ten korzystny remis.
0
W grupie D,stawiam że z 1 miejsca wyjdzie Francja,a z drugiego miejsca wyjdzie...Dania.
2
@FabianMrozek Ja biorę jakikolwiek awans z grupy,bo faza pucharowa mundialu to jest niespełnione Polskie marzenie od upadku komuny,mam szczerze w 4 literach na kogo tam trafimy.
1
@Deviler Najlepiej jakby Polska wygrała po golu Arkadiusza Milika z główki jak trafił osiem lat temu z Prusami w Warszawie.
0
Byle te pieprzone Arabusy w turbanach nie wyszły z grupy,które pokrzyżowały plany w tej grupie.
3
@macio_944 Robert Lewandowski,sprawia wrażenie jakby myślał o czymś innym...
0
Jeśli Cristiano Ronaldo przejdzie do jakieś Al Nasser,to całe moje marzenie o Cristiano w Porto legnie w gruzach :C