2

CzesioBus zadzwonił pod numer ratunkowy 711,i jak zwykle się prześlizgnęliśmy xd.

3

Pora pokonać mistrzów świata z Francji.Argentyna 4 lata temu w 1/8 finału nie dała rady,ale My wygramy na 100%! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Nie wiem kim jest ten Arab który strzelił,ale wiem że go już lubię.Francja? to już przeszłość xdd.

0

Dziękuję Arabio Saudyjsko za wciągnięcie Meksyku do domu! Danke Arabia!

0

Arabia Saudyjska,Jesteś kuźwa wielką reprezentacją,dzięki za tę bramkę!

0

Do boju Arabio Saudyjsko!

1

Spalony Meksyku na 3-0.

0

Jaki my kuźwa mieliśmy plan na ten mecz dobry Boże...

0

Jak My mimo wszystko odpadniemy to wyrąbane mam już na ten mundial.

1

Arabia,dawajcie gola na 1-2!

0

Meksyk miał na pustą ehh...

0

Idę do internetu obejrzeć,może tutaj będzie lepiej...

1

Pomóżcie Szczęsnemu Polacy,bo sam to On tego nie dowiezie!

6

Dziwię się że czerwonej kartki nie wyjął za ten brutalny,zabójczy atak Szczęsnego na Leo Messim :)

0

Tak to My nie dowieziemy tego 0-0.Tutaj jest Szczęsny i 10 innych,ale z drugiej strony nic prostego grać gdy sędzia sprzyja Argentynie.

0

#SzukamPunktówZArgentyną

1

Ten bramkarz Australii,jak pamiętam te karne z Peru w czerwcu 2022 to był niezły kocurek,niczym Jurek Dudek potańcował sobie w jedenastkach.

3

Dania na mundialu 2022,to taka Turcja z Euro 2021,niby czarny konik nawet z perspektywą półfinału,a jednak jedna z najsłabszych reprezentacji na turnieju.

2

@Patryczek1426 W przypadku wygranej grupy,gramy w sobotę 3 grudnia o 20:00 przeciwko Australii,w przypadku 2 miejsca w grupie,gramy w niedzielę 4 grudnia o 16:00 przeciwko Francji.

1

@Barca_Big_Moment Argentyna nie ma po co przed czarnym konikiem wychodzić na boisko.

2

Ja już nie mogę się doczekać tego pojedynku,w 1/8 finału pomiędzy Argentyną i Danią-ale to będzie meczycho! I jeszcze Dania-czarny konik wygra! Pewne info!

0

Dania czy Australia,Dania czy Australia do fazy pucharowej hmmm...a może Tunezja?

1

@Criss18Barca W przypadku remisu w meczu Dania-Australia,Tunezja w przypadku wygranej przechodzi do fazy pucharowej.

0

Oby Dania dowiozła ten korzystny remis.

0

W grupie D,stawiam że z 1 miejsca wyjdzie Francja,a z drugiego miejsca wyjdzie...Dania.

2

@FabianMrozek Ja biorę jakikolwiek awans z grupy,bo faza pucharowa mundialu to jest niespełnione Polskie marzenie od upadku komuny,mam szczerze w 4 literach na kogo tam trafimy.

1

@Deviler Najlepiej jakby Polska wygrała po golu Arkadiusza Milika z główki jak trafił osiem lat temu z Prusami w Warszawie.

0

Byle te pieprzone Arabusy w turbanach nie wyszły z grupy,które pokrzyżowały plany w tej grupie.

3

@macio_944 Robert Lewandowski,sprawia wrażenie jakby myślał o czymś innym...

0

Jeśli Cristiano Ronaldo przejdzie do jakieś Al Nasser,to całe moje marzenie o Cristiano w Porto legnie w gruzach :C

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?