FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten weekend będzie udany w pełni,jeśli Niemcy jutro przegrają z Hiszpanią po golu Ferrana,oraz Japonia nie przegra z Kostaryką,a wtedy zachodni kochani somsiedzi powrócą do domku :)
0
@Siro Niejaki Sławomir Kwiatkowski,chyba wczuwa się w mecze,szkoda że nie komentuje z Kazkiem Węgrzynem xd.
0
@wasacz To tak napisał? To nawet nie widziałem tego xd.
1
Łatwa wygrana Polski z Arabią Saudyjską,pełna kontrola gry i łatwo obroniony karny :)
1
@Luciano99 Przykro mi za przegrany kupon,ale to była łatwa wygrana Rzeczpospolitej Polski!
1
Polska liderem grupy bez straty gola-factos.
0
Polska-Argentyna 0:0 w środę :)
2
Łatwa wygrana z Arabusami.Przed meczem było ściernisko,a po meczu jest San Francisco! Mówiłem!
0
Jeszcze Polska nie zginęła na mundialu!
0
Lewy Czemu kurka :(
0
Nie łatwo się gra Panowie przeciwko stadionowi,sędziemu i technicznym Arabom...oraz pewnemu Polskiemu twitterowi :)
0
Czesiu...Ja wiem że masz kamienną twarz ale zdejmij że tego Casha!!!!
1
Pio Pio Pio! Na obronę wyniku!
1
Przeciwko Arabii,sędziemu i pechowi...
0
Jak pech to pech...Lewy również przeklęty,tylko na mundialu.
2
Arkadiusz Milik to jest chyba przeklęty w tym strzelaniu goli...szkoda chłopa.
1
Za Zielińskiego zmiana? Mogę zapytać czemu?
0
Ludzie,koncentracja! Nie przysypiamy na boisku! Czesiu zmiany prosimy!
0
Wojciech Szczęsny wreszcie Gigachad turnieju!
1
Trener Renard już aerobic przy linii robi xd?
2
Pora Panowie na taktykę "CzesioBus" i bronimy tego wyniku xd.
0
Druga połowa będzie cięższa od tej pierwszy,bo będzie trzeba utrzymać koncentrację na tym samym poziomie.
0
Matty Cash,dzięki za 1 połowę ale usiądź na ławkę...
1
@SteuerFreiMoney Na chillku kolego,na chillku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Łatwe prowadzenie Rzeczpospolitej Polski 1:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Mógłby mecz już się skończyć,bo Mój wynik wsiada ;)
1
@FabianMrozek Jak skomentujesz meczyk? Jak źle gra nasza reprezentacja? Jakie błędy popełniła?
5
Trzeba nie zArgentynować tego prowadzenia i poszukać drugiego gola.
0
Piotrek Zieliński i Wojtek Szczęsny Top!
0
Sędzia po stronie Arabii Saudyjskiej,może z małym odstępstwem na Mattyego Casha.