FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 I niech tam zostanie w tej Arabii! :)
0
To taki Polska vs Meksyk mecz otwarcia w grupie G xd.
1
Szkoda że Korea Południowa nie wygrała :)
1
한국은 이번 경기에서 지지 않는다 - Korea nie przegra tego meczu!
0
Czekam w tym meczu,na pierwszy strzał na bramkę,dostanę go?
3
@notte_amante Incheon
1
Korea Południowa jak widać nie tylko w e-sporcie chce być mocna.
0
@maroon Brazylię stawiałem na miejscu pierwszym,Kamerun na drugim a Europejskie reprezentację postawiłem pod Kamerunem,ale widzę że to Kamerun oglądał plecy Europy.
1
Ehh...a Ja stawiałem że Kamerun wyjdzie z tej grupy na 2 miejscu :(
0
@P33ck Jest jakakolwiek drużyna w historii,która wyszła z grupy z bilansem bramek 0-0?
0
@Medium Ja aż tak szalony w samochodzie nie Jestem aby latać bokiem po takim lodzie xd.
0
Ale ślisko na drogach przez tę zimę!
0
Oby Team Canada strzeliła jakiegoś gola,bo troszkę słabo przy takich okazjach nic nie zdobyć.
0
Fajne gra Team Canada,tylko nieskutecznie :(
1
Kanada marnuje okazji na potęgę,dochodzą do pola karnego z łatwością,ale przy bramce już nie wiedzą co zrobić.Może boją się Courtois?
0
Dzisiaj w meczu Belgia-Kanada,będę za nowicjuszach czyli za Team Canada. Do boju Eustaquio i Kanadyjczycy.
1
La Espana Rules.
2
@Kapitan hawk Ten najważniejszy karny musiał nie siąść cholerka jasna...Ale spokojnie! Jeszcze mu siądzie w meczach z Arabią i Argentyną!
0
@mekston Może się okazać że Prusy pograją z Kostaryką w meczu o honor :)
0
Czyli 1 miejsce w grupie Hiszpańskiej dobrze ustawiłem że Oni ją wygrają,tylko Japonii nie planowałem umieścić na drugim miejscu.
1
Mecz otwarcia,mecz o wszystko,mecz o honor.I mówię tutaj o reprezentacji Niemiec...
1
Jednak Niemcy mogą szybko zakończyć ten turniej,patrząc na dyspozycję Hiszpanów xd.W niedzielę Prusy grają mecz o wszystko!
0
@IMBALEO Napisałem że "jak nie wychodzisz na prowadzenie 2-0" przy wyniku 1-0.
0
Jak nie wychodzisz na prowadzenie 2-0,to przegrywasz 1-2 taka teoria tego mundialu .Ciekawe czy Hiszpania zaprzeczy tej teorii.
1
Mój faworyt z golem.I mój jeden z głównych faworytów czyli Hiszpania.
1
Polska ma więcej punktów po 1 kolejce niż finaliści mistrzostw świata 2014 razem wzięci-factos!
1
@Kapitan hawk Gratuluję zwycięstwa Samurajskich wojowników z Anime.
1
Prusy Auf Wiedersehen!
6
@MesQueUnClub96 No to somsiedzie,Prusy na deskach xd.
5
Może i My gramy brzydką piłkę,ale przynajmniej nie przegrywamy jak nasi zachodni somsiedzi ;)