5

Chyba już wiem dlaczego,wyżej stawiałem w drużynach z Ameryki Południowej Brazylię...

1

Czyli widzę że w żadnym meczu grupowym nie Będziemy faworytem,może to i lepiej,przynajmniej Nasi nie będą czuli paraliżu faworyta.

6

@PIWOSZ89 Ja wolę żeby Polska wyszła z grupy i odpadła w ćwierćfinale bo Jestem Polakiem,nie Argentyńczykiem.

0

Co najciekawsze,to ten wynik nie jest żadnym przypadkiem patrząc na początek drugiej połowy,Tagliafico xdd.

0

@Rust_Cohle Zacznijmy od tego,że najpierw niech jakkolwiek wyjdą z grupy ;)

0

Arabia Saudyjska nie będzie chłopcem do bicia oj nie...

0

Polska i Arabia Saudyjska wyjdą zatem z grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Arabia Saudyjska goooooool!

0

Liczę dzisiaj o 17:00 na niespodziewane zwycięstwo naszej reprezentacji Polski.

0

Legenda brzmi,że Potężna Arabia Saudyjska w tym meczu nie odda nawet strzału.

0

Alvaro Morata zmienił obywatelstwo na Argentyńskie że aż tyle spalonych Argentyny?!

0

Przynajmniej nie będzie żadnego,żałosnego dopisywania punktów przed meczem w tej grupie dla naszych.Będzie trzeba na boisku wyrywać te punkty z każdym.

0

@Gwyn Zremisowaliśmy,ale to na Euro 2012,na mistrzostwach świata w XXI,zawsze dwa mecze otwarcia przegrywaliśmy,a mecze o pietruszkę wygrywaliśmy.

3

Dla tych,co nie czują hype'u na mundial powiem tak...Polska! Biało Czerwoni! Polska Biało Czerwoni! Polskaa! Biało Czerwoni! Dzisiaj pora na 1 zwycięski mecz otwarcia od prawie pół wieku,albo chociaż pierwszy nieprzegrany od 1986 roku.Do Boju Polskooo! Nie jesteśmy faworytem tego meczu z Meksykiem,ale może sprawimy miłą niespodziankę całemu światu pokonując Meksyk?

2

Piękny gol Amerykanów,jak rozegrali akcję ze środka pola,praktycznie na jeden kontakt.Chciałbym jutro taką bramkę od Polaków zobaczyć.

0

Holandia w grupie A zdobędzie dziewięć punktów.

0

Mehdi Taremi z Fc Porto jak na chwilę obecną współliderem klasyfikacji strzelców na mundialu-Factos!

0

@Roobo Jeszcze Ekwador był faworytem meczu,chyba że ktoś wierzył w Qatarczyków,bo Ja nie wierzyłem w nich od samego początku.Aby sędziowie mogli pomóc,to trzeba chociaż coś próbować grać,a nie jak Turbaniarze.

0

@bart_azz Liczę na taką niespodziankę,z całego serca trzymam kciuki.

1

Na chwilę obecną,faworyci wykonują swoją robotę na mundialu,gdzieś musi przydarzyć się niespodzianka,bo tak dobrze to nie powinno być.

1

@kosiarz92 Albo będzie niezła Polska ;)

1

@Criss18Barca Też tak myślę.

0

Pora zobaczyć jak gra,trauma Polaków z mundialu 2018 bez Sadio Mane.

0

@P33ck Ban do niczego mi się nie przyda :(

0

Oby Anglicy zdobyli mistrzostwo świata.Harry Maguire wtedy będzie mógł pokazywać hejterom już jako mistrz świata,jak się w piłkę kopie!

0

Remontada zakończyła się bardzo szybko xdd.

0

Dobrze że chociaż Mehdi"Fc Porto"Taremi dał im honorowego gola,oby na mecze z USA i Walią wyszli bardziej odważnie.

1

Iran rozpoczyna wreszcie remontadę Panowie!

3

Ciekawe kto był na tyle odważny,aby stawiać że Anglia nie wygra tej grupy xd.

0

Rewanż na mundialu Anglików za przegrany finał Euro 2021 u siebie,może być podobny do tego co zrobiła Francja w 2018 roku po przegranym Euro 2016 w swoim kraju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?