FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Oni wykminili na polu karnym Chile...kuźwa szkoda.TurboGrosik?!
1
@Firestone Nasz el miedo de los mexicanos! Vamos!
0
Polska wygra ten mecz z Chile 1-0.
1
Żurkowski to troszkę zabrudził koszulkę xd.
0
@SelloutCrowd Jakie My mamy oczekiwania na reprezentację,skoro przy remisie 0-0 z Chile i tak Jesteśmy dziadami xd?
0
@Deviler To powiem tak,od dawien dawna reprezentacja Polski tak wygląda.Mimo pomysłu na grę za Sousy,to nie miał za sobą za wielu zwolenników u dziennikarzy.
0
Entra Pio Pio Pio, el miedo de los mexicanos.
1
@Deviler Od kiedy oglądasz reprezentację Polski?
2
@Barca1992 Nasi na mundialu pykną sobie więcej niż trzy mecze.
1
#NaMundialuBędzieLepiej
0
Dobry pomysł od Żurka.
2
@Katalończyk 99 Dlatego,Ja nie będę po tym sparingu przewidywał jakichś katastroficznych wizji,bo to tylko sparing.W dodatku jeszcze rezerwowym składem,bo reszta szykuje się już na wtorek.
2
Sąsiedzi z Prus również remisują 0-0,tylko że Oni z potężnym Omanem remisują.
0
Spokojnie,na mundialu będzie lepiej.
2
@_Specjalista Bo dach narodowy zawiódł.
1
@Kinginiesta Może mu po prostu zimno po cieplutkiej Włoskiej jesieni :)
1
@MarioVeB! Sousa nie wróci,bo nie ma do czego wracać.
1
Na stadionie Legii Warszawa,to nawet Real Madryt nie zdołał wygrać,więc dont worry,be happy.
0
@Emhyr 1-0 zwycięstwo bierę w ciemno,i jeśli tak będą grali przy wygranej,to pogodzę się z tym.
0
@Kinginiesta Zmęczony?! 33 minuty meczu i już zmęczony?
3
@Fizzy Womack Nie jesteśmy dziadami.
0
248 podań ma Chile,a My nawet setki nie mamy,co to kur jest? W meczu towarzyskim,oczekiwałbym próby nieco bardziej otwartej piłki.Na mundialu to może być granie na 0-0,ale nie w meczu sparingowym...
1
Żurek...czemu Ty wypuściłeś tę piłkę tak daleko przed siebie :(
2
@Lionel_Messi10 Szykuj powtórki bramek dla Polaków.
3
Ci co przychodzą tu z meczów Argentyny,czy Fc Barcelony to muszą mieć twarde lądowanie xd.
2
Przecież to podchodziło pod czerwoną kartkę dla tego Soto taki faul...
0
@umtiti Ja mam nadzieję że wyjdziemy z grupy na drugim miejscu.
0
Pierwszy strzał od Arkadiusza Milika,co prawda dość niecelny ale jest pierwsza próba wreszcie.
0
@Ptasior Najważniejsze to nie przegrać z nimi,bo to mecz otwarcia.Jeśli przegramy mecz otwarcia,to będzie jak zawsze.Remis z Meksykiem to będzie dobry wynik i szansa na wyjście z grupy.
0
@AmigoBlancos Ja rozumiem szacunek do rywala,ale Ja nie wiem jak mamy wyjść z grupy jeśli stracimy punkty z Arabią Saudyjską.Mamy pokonać Meksyk...albo Argentynę xd?