0

Co Oni wykminili na polu karnym Chile...kuźwa szkoda.TurboGrosik?!

1

@Firestone Nasz el miedo de los mexicanos! Vamos!

0

Polska wygra ten mecz z Chile 1-0.

1

Żurkowski to troszkę zabrudził koszulkę xd.

0

@SelloutCrowd Jakie My mamy oczekiwania na reprezentację,skoro przy remisie 0-0 z Chile i tak Jesteśmy dziadami xd?

0

@Deviler To powiem tak,od dawien dawna reprezentacja Polski tak wygląda.Mimo pomysłu na grę za Sousy,to nie miał za sobą za wielu zwolenników u dziennikarzy.

0

Entra Pio Pio Pio, el miedo de los mexicanos.

1

@Deviler Od kiedy oglądasz reprezentację Polski?

2

@Barca1992 Nasi na mundialu pykną sobie więcej niż trzy mecze.

1

#NaMundialuBędzieLepiej

0

Dobry pomysł od Żurka.

2

@Katalończyk 99 Dlatego,Ja nie będę po tym sparingu przewidywał jakichś katastroficznych wizji,bo to tylko sparing.W dodatku jeszcze rezerwowym składem,bo reszta szykuje się już na wtorek.

2

Sąsiedzi z Prus również remisują 0-0,tylko że Oni z potężnym Omanem remisują.

0

Spokojnie,na mundialu będzie lepiej.

2

@_Specjalista Bo dach narodowy zawiódł.

1

@Kinginiesta Może mu po prostu zimno po cieplutkiej Włoskiej jesieni :)

1

@MarioVeB! Sousa nie wróci,bo nie ma do czego wracać.

1

Na stadionie Legii Warszawa,to nawet Real Madryt nie zdołał wygrać,więc dont worry,be happy.

0

@Emhyr 1-0 zwycięstwo bierę w ciemno,i jeśli tak będą grali przy wygranej,to pogodzę się z tym.

0

@Kinginiesta Zmęczony?! 33 minuty meczu i już zmęczony?

3

@Fizzy Womack Nie jesteśmy dziadami.

0

248 podań ma Chile,a My nawet setki nie mamy,co to kur jest? W meczu towarzyskim,oczekiwałbym próby nieco bardziej otwartej piłki.Na mundialu to może być granie na 0-0,ale nie w meczu sparingowym...

1

Żurek...czemu Ty wypuściłeś tę piłkę tak daleko przed siebie :(

2

@Lionel_Messi10 Szykuj powtórki bramek dla Polaków.

3

Ci co przychodzą tu z meczów Argentyny,czy Fc Barcelony to muszą mieć twarde lądowanie xd.

2

Przecież to podchodziło pod czerwoną kartkę dla tego Soto taki faul...

0

@umtiti Ja mam nadzieję że wyjdziemy z grupy na drugim miejscu.

0

Pierwszy strzał od Arkadiusza Milika,co prawda dość niecelny ale jest pierwsza próba wreszcie.

0

@Ptasior Najważniejsze to nie przegrać z nimi,bo to mecz otwarcia.Jeśli przegramy mecz otwarcia,to będzie jak zawsze.Remis z Meksykiem to będzie dobry wynik i szansa na wyjście z grupy.

0

@AmigoBlancos Ja rozumiem szacunek do rywala,ale Ja nie wiem jak mamy wyjść z grupy jeśli stracimy punkty z Arabią Saudyjską.Mamy pokonać Meksyk...albo Argentynę xd?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?