FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu w meczu Legii było doliczonych prawie 20 minut do drugiej połowy?
3
Sebastian Szymański gigachad Feyenoordu Rotterdam!
0
Czesiu! dowołaj tego Pawełka Dybałę do Qataru!
0
Gooool dla As Roma na 1:1.
0
Jose na trybuny,i jeszcze zmarnowany karny od Bellottiego,no ładnie...
0
@Barca1992 Łukasz Fabiański! Wracaj z tej emerytury zatem!
0
Wisła Kraków w 1 lidze ma bilans 6-6-6,niestety to nie wróży szybkiego powrotu do ekstraklasy.
3
@PatrychoO Mamma mia... mamma mia :(
0
Kacperek Ruud z Norwegii o krok od wyjścia z grupy finalsów.
0
@Inko To też,derby Pomorza też brzmią ciekawie xD.
3
@Sulimo Ten Kuciak to najlepsze lata w ekstraklasie ma już dawno za sobą,z Legią też zrobił babola xd.
0
Pierwsze przełamanie w finalsach "wywalczone" podwójnym błędem od FAA...
2
Lechia Gdańsk szykuje się do spadku z ekstraklasy i derbów Pomorza z Arką Gdynia w 1 lidze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Bartłomiej Drągowski... i przez taką kontuzję kostki ominie go impreza życia :( Kamil Grabara dostaje nową szansę na mundial,Czesiu działaj!
0
@TheNekro94 Po nastrojach kibiców przed mundialem,to pierwszy raz w tym wieku nie ma żadnego pompowanego balonika,bo po prostu większość nie ma żadnych oczekiwań na ten mundial i liczy że szybko odpadniemy po trzech meczach.W 2002,2006 i 2018 nie było takiej sytuacji.
1
@FabianMrozek Jest to dość prawdopodobny scenariusz ,bo to jest mundial a wielkie reprezentacje lubią się męczyć z tymi nieco słabszymi.My przy najlepszej defensywie od Euro 16 mamy szansę na wyjście z grupy.
1
W piłkarskim Giro D'Italia Napoli uciekło na dość długi dystans od goniącego go dużego peletonu,ciekawe czy jak w Kolarstwie,peleton po prostu dogoni uciekiniera.
0
@barcelonaLM Mi się ostatnio nie podobają za bardzo wybory takich dziadków typowych.Dla mnie wybory 2020 w USA,to pachniały mi troszkę wyborem na Papieża a nie prezydenta największego kraju na świecie.Może Ten DeSantis zmieniłby to troszkę,choć Ja przewiduję że w 2024 będzie rewanż Trumpa na Bidenie,i tym razem On wygra wybory.
1
@norbi77 U mnie prezydent rządzi 40 lat,i klub jest wciąż na stabilnym poziomie,bez huśtawek.
0
@barcelonaLM Czyli tak samo w wyborach prezydenckich rządzący prezydent USA straci władzę?
0
Ostatni dzień klubowy przed Qatarskim mundialem.Już za tydzień w niedzielę o godzinie 17:00,Qatar otworzy mistrzostwa przeciwko Ekwadorowi!
0
O kuźwa! Ace został zrobiony,i tak jak łatwo!
0
Chyba Heroic wygra tę mapę i będzie 1-1.
2
@Mario96w CT wtedy wygrywają rundę.
1
@Mario96w Dobrze robi,trzeba wspierać gospodarzy :)
0
Heroic to chyba myślami na drugiej mapce xd.
0
Co ta Furia za rundę wyrwała przy 13-6???
0
Rozbroić pakę na profesjonalnych rozgrywkach to jest coś praktycznie nierealnego.
0
@HighestInTheRoom Z pistolami double kill gościu porobił?!
0
@sonek Proszę bardzo,dość łatwe derby się trafiły już po tej 1 bramce.