0

Czemu w meczu Legii było doliczonych prawie 20 minut do drugiej połowy?

3

Sebastian Szymański gigachad Feyenoordu Rotterdam!

0

Czesiu! dowołaj tego Pawełka Dybałę do Qataru!

0

Gooool dla As Roma na 1:1.

0

Jose na trybuny,i jeszcze zmarnowany karny od Bellottiego,no ładnie...

0

@Barca1992 Łukasz Fabiański! Wracaj z tej emerytury zatem!

0

Wisła Kraków w 1 lidze ma bilans 6-6-6,niestety to nie wróży szybkiego powrotu do ekstraklasy.

3

@PatrychoO Mamma mia... mamma mia :(

0

Kacperek Ruud z Norwegii o krok od wyjścia z grupy finalsów.

0

@Inko To też,derby Pomorza też brzmią ciekawie xD.

3

@Sulimo Ten Kuciak to najlepsze lata w ekstraklasie ma już dawno za sobą,z Legią też zrobił babola xd.

0

Pierwsze przełamanie w finalsach "wywalczone" podwójnym błędem od FAA...

2

Lechia Gdańsk szykuje się do spadku z ekstraklasy i derbów Pomorza z Arką Gdynia w 1 lidze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Bartłomiej Drągowski... i przez taką kontuzję kostki ominie go impreza życia :( Kamil Grabara dostaje nową szansę na mundial,Czesiu działaj!

0

@TheNekro94 Po nastrojach kibiców przed mundialem,to pierwszy raz w tym wieku nie ma żadnego pompowanego balonika,bo po prostu większość nie ma żadnych oczekiwań na ten mundial i liczy że szybko odpadniemy po trzech meczach.W 2002,2006 i 2018 nie było takiej sytuacji.

1

@FabianMrozek Jest to dość prawdopodobny scenariusz ,bo to jest mundial a wielkie reprezentacje lubią się męczyć z tymi nieco słabszymi.My przy najlepszej defensywie od Euro 16 mamy szansę na wyjście z grupy.

1

W piłkarskim Giro D'Italia Napoli uciekło na dość długi dystans od goniącego go dużego peletonu,ciekawe czy jak w Kolarstwie,peleton po prostu dogoni uciekiniera.

0

@barcelonaLM Mi się ostatnio nie podobają za bardzo wybory takich dziadków typowych.Dla mnie wybory 2020 w USA,to pachniały mi troszkę wyborem na Papieża a nie prezydenta największego kraju na świecie.Może Ten DeSantis zmieniłby to troszkę,choć Ja przewiduję że w 2024 będzie rewanż Trumpa na Bidenie,i tym razem On wygra wybory.

1

@norbi77 U mnie prezydent rządzi 40 lat,i klub jest wciąż na stabilnym poziomie,bez huśtawek.

0

@barcelonaLM Czyli tak samo w wyborach prezydenckich rządzący prezydent USA straci władzę?

0

Ostatni dzień klubowy przed Qatarskim mundialem.Już za tydzień w niedzielę o godzinie 17:00,Qatar otworzy mistrzostwa przeciwko Ekwadorowi!

0

O kuźwa! Ace został zrobiony,i tak jak łatwo!

0

Chyba Heroic wygra tę mapę i będzie 1-1.

2

@Mario96w CT wtedy wygrywają rundę.

1

@Mario96w Dobrze robi,trzeba wspierać gospodarzy :)

0

Heroic to chyba myślami na drugiej mapce xd.

0

Co ta Furia za rundę wyrwała przy 13-6???

0

Rozbroić pakę na profesjonalnych rozgrywkach to jest coś praktycznie nierealnego.

0

@HighestInTheRoom Z pistolami double kill gościu porobił?!

0

@sonek Proszę bardzo,dość łatwe derby się trafiły już po tej 1 bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?