0

@sonek Proszę bardzo,dość łatwe derby się trafiły już po tej 1 bramce.

1

Ładnie trafia ten ArT z Furii.

1

Fc Porto wygrywa derby Porto z Boavistą 4:1 na ich terenie,wygrywać derby z nimi to zawsze miłe uczucie :)

0

@Rewolucja123 Nic prostego grać od strony Heroic rywalom i przeciwko całemu stadionowi który liczy 16K ludzi.

1

@Rewolucja123 Zaczęli od 0:3,a mają już 7:3 i to od strony CT.

1

Klubem Porto jest Fc Porto,2 miejsce przed mundialem obronione.

1

@Emhyr Patrząc po tym co Oni grają w tym sezonie,to ten mecz jest troszkę karą dla nich za to co odpierdzielają w tym sezonie,a z drugiej strony mogą jeszcze sobie odpaść co byłoby kolejnym ciosem w klub i samego Cholo Simeone.

0

@Emhyr Czemu powinni wywieźć do Choroszczy? Przecież jak On by wystawił rezerwy,i odpadł z jedynego pucharu jaki mogą zdobyć,to by się jeszcze bardziej skompromitował.

1

Publiczność w Rio nie przyszła po nic innego,niż po finał dla Furii.

0

@MESSIah16 Chciałbym aby podtrzymali taką dyspozycję na europejskie puchary 2023,bo w takiej formie to do grupowej fazy ligi europejskiej powinni wejść.

0

@sonek Postaramy się wygrać te derby,bo chcemy na mistrzostwa być chociaż na drugim miejscu.

0

W ekstraklasie to dawno nie przypominam sobie zespołu jak Raków,aby miał taką rundę jesienną,z tak gigantyczną przewagą i był tak dominującym zespołem.Czy ostatnim takim zespołem dominującym naszą ligę w rundzie jesiennej,była jeszcze Wisła Kraków Macieja Skorży z sezonu 2007/2008?

0

Rafał Gikiewicz tak domagał się powołania do kadry,że ze złości strzelił samobója xd.

0

Raków Częstochowa goool na 1:0 z Zagłębiem.Zamiatają pod dywan całą naszą ligę.

1

@Comentateiro Lech,to po wygraniu zaległego meczu może doskoczyć nawet do Legii na 2 miejscu.

0

@koksik2700 Paweł Kukiz ma fajną muzykę i często słucham w radiu,ale lepiej dla niego jakby od polityki odszedł...

0

@MESSIah16 Znając naszą "przewidywalną" ligę to różnie może być z tym że Lech już o mistrza nie walczy.Lech jak wejdzie na podium po słabym początku sezonu to będzie dość duży sukces,patrząc że jeszcze reprezentują Polskę w pucharze trzeciej kategorii,ale to zawsze jakiś europejski puchar :)

0

@Zoker Chyba tak,ale i tak Xavi do grudnia( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Goool od Szymczaka na 2:1 dla Lecha w Białymstoku,w 91 minucie meczu.Kolejorz ma szansę na 1 zwycięstwo w Białymstoku od 2013 roku!

2

@Comentateiro "Wystarczy tylko, że Liverpool wygra 5 meczów z rzędu, Arsenal przegra 5 meczów z rzędu"...tylko i aż tylko xd.

1

@Comentateiro Ale coś się zmieniło w Xavim do grudnia? czy tylko do grudnia i naura?

3

@Comentateiro Xavi i tak tylko do grudnia.

0

Myślałem że na Majorze,to publiczność jest głośna jak wczoraj na tej Furii,ale widzę że tylko za gospodarzami jest tak żywiołowo,jak przychodzi do innych drużyn to jest troszkę biblioteka Rio De Janeiro.

3

@Przemek2323 Wina Tuska!

0

@takisobiektos O 21:30 to derby Porto są! Pomiędzy Boavistą a Fc Porto! Ale major niech sobie w tle leci xd.

11

@Rust_Cohle Pio! Pio! Pio! ¡El miedo de los mexicanos!

1

Lewy zawieszony na trzy mecze La liga? Czyli będzie mógł wypocząć po zwycięskim mundialu,do praktycznie końcówki stycznia 2023.

0

@DonMatteo901 Biały kolor ma coś w tych końcówkach,Legia też ostatnio polubiła takie coś...

0

Kogutki dziobią,dziobią,dziobią i wydziobały prowadzenie 4:3,pomimo iż przegrywali 0:1,1:2 i 2:3.

0

@Firestone Moim zdaniem,można i wydziobać sobie oczy,ale Ja uważam że przed przerwą Qatarską wygrają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?