1

Lewy zawieszony na trzy mecze La liga? Czyli będzie mógł wypocząć po zwycięskim mundialu,do praktycznie końcówki stycznia 2023.

0

@DonMatteo901 Biały kolor ma coś w tych końcówkach,Legia też ostatnio polubiła takie coś...

0

Kogutki dziobią,dziobią,dziobią i wydziobały prowadzenie 4:3,pomimo iż przegrywali 0:1,1:2 i 2:3.

0

@Firestone Moim zdaniem,można i wydziobać sobie oczy,ale Ja uważam że przed przerwą Qatarską wygrają :)

0

@Firestone Może Kogutki jednak nie przegrają z tymi Leedsami i wydziobią sobie komplet punktów?

0

@Rust_Cohle Postawiłem przed sezonem że Liverpool będzie mistrzem Anglii 2023,może nie wszystko stracone? xd

0

@MESSIah16 Tak,tam zaczynają sezon gdzieś w marcu/kwietniu a kończą go teraz.Więc gdyby kiedyś weszli na mundial,będą mieli okazję po mundialu dojść do siebie.

3

Drużyna Przemysława Banaszka,26 letniego napastnika mistrzem Uzbekistanu 2022-Paxtakor.Taki to pożyje,i jeszcze mistrzem jest! hurra!

0

@koziar Tak,skąd Wiedziałeś? :) @Rust_Cohle Ty na LFC sio Liverpoolczyku!

2

@Medium Górnik Zabrze to Janosik ekstraklasy,zabiera bogatym lecz oddaje biednym.

0

Czyżby Miedź Legnica,jednak nie chciała tak szybko spaść bez walki?

0

@koziar Ja tam i tu,promuję Fc Porto ale oglądam również innych w akcji,nie kibicuję ani Realowi ani Barcelonie,tylko Fc Porto.

0

Dziesięć kolejnych zwycięstw Napoli w Serie A,powoduje że mocno odjechali reszcie,pod taką formą po mundialu,mogą te mistrzostwo zdobyć dość szybko.

1

@Rust_Cohle Ten skurczybyk z Benfici Lizbona...

0

Napoli zaś,w dwie minutki z 3:0,wypuszcza wynik już tylko na 3-2.

0

Czy Manchester City "zRealował" ten mecz z Brentfordem?

1

Liverpool rozpoczyna gonitwę za Manchesterem City!

0

@jakubkuba07 Najman odklepie.

1

@Luciano99 Czekają już na sezon 2029/2030,i tam zdobędą swoje 18 mistrzostwo NBA-mark my words xd.

1

Może Ja czegoś nie wiem,ale czy Lakersi z LeBronem na czele tankują po młodszą wersję LeBrona?

1

@Rewolucja123 Może po prostu ta publiczność po prostu ich peszyła i wyprowadzała z równowagi.Bo widziałem na nuke'u jeszcze jak NaVi było w terro,to upuścili negeva,nie wiadomo czemu. @ranger3120 Wyobraź sobie,że to był Mój 1 mecz obejrzany w csa majorowego od ośmiu lat xd.

2

@Przemek2323 Ja miałem okazję kilka razy przed pandemią być na Pogoni,wychodzi na to że znów trzeba na stadion zawitać,bo pewnie będzie komplet publiczności,jeśli to będzie w Siedlcach.

0

Koniec,16-14 dla tych NaVi,fajny csik w najlepszym wydaniu.

0

Ale NaVi teraz zrobiło clutch na pistoletówkach,całkiem wyrównana mapka.

2

Brazylijczycy wychodzą na prowadzenie 14-13 zatem,ładnie uclutchowali ;)

1

Lyon zremisował z potężną Niceą.

0

Chyba lekki comeback nastąpił,było 8-13 a już jest remisik.

1

@ptrx Ja pierwszy raz od dawna odpaliłem takiego majora z csa,nieźle to wygląda.

1

No no,12-13 już tylko od strony gospodarzy ;)

2

Publiczność dodaje skrzydeł tym Furiom,i w sumie info też xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?