FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kuźwa! Ace został zrobiony,i tak jak łatwo!
0
Chyba Heroic wygra tę mapę i będzie 1-1.
2
@Mario96w CT wtedy wygrywają rundę.
1
@Mario96w Dobrze robi,trzeba wspierać gospodarzy :)
0
Heroic to chyba myślami na drugiej mapce xd.
0
Co ta Furia za rundę wyrwała przy 13-6???
0
Rozbroić pakę na profesjonalnych rozgrywkach to jest coś praktycznie nierealnego.
0
@HighestInTheRoom Z pistolami double kill gościu porobił?!
0
@sonek Proszę bardzo,dość łatwe derby się trafiły już po tej 1 bramce.
1
Ładnie trafia ten ArT z Furii.
1
Fc Porto wygrywa derby Porto z Boavistą 4:1 na ich terenie,wygrywać derby z nimi to zawsze miłe uczucie :)
0
@Rewolucja123 Nic prostego grać od strony Heroic rywalom i przeciwko całemu stadionowi który liczy 16K ludzi.
1
@Rewolucja123 Zaczęli od 0:3,a mają już 7:3 i to od strony CT.
1
Klubem Porto jest Fc Porto,2 miejsce przed mundialem obronione.
1
@Emhyr Patrząc po tym co Oni grają w tym sezonie,to ten mecz jest troszkę karą dla nich za to co odpierdzielają w tym sezonie,a z drugiej strony mogą jeszcze sobie odpaść co byłoby kolejnym ciosem w klub i samego Cholo Simeone.
0
@Emhyr Czemu powinni wywieźć do Choroszczy? Przecież jak On by wystawił rezerwy,i odpadł z jedynego pucharu jaki mogą zdobyć,to by się jeszcze bardziej skompromitował.
1
Publiczność w Rio nie przyszła po nic innego,niż po finał dla Furii.
0
@MESSIah16 Chciałbym aby podtrzymali taką dyspozycję na europejskie puchary 2023,bo w takiej formie to do grupowej fazy ligi europejskiej powinni wejść.
0
@sonek Postaramy się wygrać te derby,bo chcemy na mistrzostwa być chociaż na drugim miejscu.
0
W ekstraklasie to dawno nie przypominam sobie zespołu jak Raków,aby miał taką rundę jesienną,z tak gigantyczną przewagą i był tak dominującym zespołem.Czy ostatnim takim zespołem dominującym naszą ligę w rundzie jesiennej,była jeszcze Wisła Kraków Macieja Skorży z sezonu 2007/2008?
0
Rafał Gikiewicz tak domagał się powołania do kadry,że ze złości strzelił samobója xd.
0
Raków Częstochowa goool na 1:0 z Zagłębiem.Zamiatają pod dywan całą naszą ligę.
1
@Comentateiro Lech,to po wygraniu zaległego meczu może doskoczyć nawet do Legii na 2 miejscu.
0
@koksik2700 Paweł Kukiz ma fajną muzykę i często słucham w radiu,ale lepiej dla niego jakby od polityki odszedł...
0
@MESSIah16 Znając naszą "przewidywalną" ligę to różnie może być z tym że Lech już o mistrza nie walczy.Lech jak wejdzie na podium po słabym początku sezonu to będzie dość duży sukces,patrząc że jeszcze reprezentują Polskę w pucharze trzeciej kategorii,ale to zawsze jakiś europejski puchar :)
0
@Zoker Chyba tak,ale i tak Xavi do grudnia( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Goool od Szymczaka na 2:1 dla Lecha w Białymstoku,w 91 minucie meczu.Kolejorz ma szansę na 1 zwycięstwo w Białymstoku od 2013 roku!
2
@Comentateiro "Wystarczy tylko, że Liverpool wygra 5 meczów z rzędu, Arsenal przegra 5 meczów z rzędu"...tylko i aż tylko xd.
1
@Comentateiro Ale coś się zmieniło w Xavim do grudnia? czy tylko do grudnia i naura?
3
@Comentateiro Xavi i tak tylko do grudnia.