0

O kuźwa! Ace został zrobiony,i tak jak łatwo!

0

Chyba Heroic wygra tę mapę i będzie 1-1.

2

@Mario96w CT wtedy wygrywają rundę.

1

@Mario96w Dobrze robi,trzeba wspierać gospodarzy :)

0

Heroic to chyba myślami na drugiej mapce xd.

0

Co ta Furia za rundę wyrwała przy 13-6???

0

Rozbroić pakę na profesjonalnych rozgrywkach to jest coś praktycznie nierealnego.

0

@HighestInTheRoom Z pistolami double kill gościu porobił?!

0

@sonek Proszę bardzo,dość łatwe derby się trafiły już po tej 1 bramce.

1

Ładnie trafia ten ArT z Furii.

1

Fc Porto wygrywa derby Porto z Boavistą 4:1 na ich terenie,wygrywać derby z nimi to zawsze miłe uczucie :)

0

@Rewolucja123 Nic prostego grać od strony Heroic rywalom i przeciwko całemu stadionowi który liczy 16K ludzi.

1

@Rewolucja123 Zaczęli od 0:3,a mają już 7:3 i to od strony CT.

1

Klubem Porto jest Fc Porto,2 miejsce przed mundialem obronione.

1

@Emhyr Patrząc po tym co Oni grają w tym sezonie,to ten mecz jest troszkę karą dla nich za to co odpierdzielają w tym sezonie,a z drugiej strony mogą jeszcze sobie odpaść co byłoby kolejnym ciosem w klub i samego Cholo Simeone.

0

@Emhyr Czemu powinni wywieźć do Choroszczy? Przecież jak On by wystawił rezerwy,i odpadł z jedynego pucharu jaki mogą zdobyć,to by się jeszcze bardziej skompromitował.

1

Publiczność w Rio nie przyszła po nic innego,niż po finał dla Furii.

0

@MESSIah16 Chciałbym aby podtrzymali taką dyspozycję na europejskie puchary 2023,bo w takiej formie to do grupowej fazy ligi europejskiej powinni wejść.

0

@sonek Postaramy się wygrać te derby,bo chcemy na mistrzostwa być chociaż na drugim miejscu.

0

W ekstraklasie to dawno nie przypominam sobie zespołu jak Raków,aby miał taką rundę jesienną,z tak gigantyczną przewagą i był tak dominującym zespołem.Czy ostatnim takim zespołem dominującym naszą ligę w rundzie jesiennej,była jeszcze Wisła Kraków Macieja Skorży z sezonu 2007/2008?

0

Rafał Gikiewicz tak domagał się powołania do kadry,że ze złości strzelił samobója xd.

0

Raków Częstochowa goool na 1:0 z Zagłębiem.Zamiatają pod dywan całą naszą ligę.

1

@Comentateiro Lech,to po wygraniu zaległego meczu może doskoczyć nawet do Legii na 2 miejscu.

0

@koksik2700 Paweł Kukiz ma fajną muzykę i często słucham w radiu,ale lepiej dla niego jakby od polityki odszedł...

0

@MESSIah16 Znając naszą "przewidywalną" ligę to różnie może być z tym że Lech już o mistrza nie walczy.Lech jak wejdzie na podium po słabym początku sezonu to będzie dość duży sukces,patrząc że jeszcze reprezentują Polskę w pucharze trzeciej kategorii,ale to zawsze jakiś europejski puchar :)

0

@Zoker Chyba tak,ale i tak Xavi do grudnia( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Goool od Szymczaka na 2:1 dla Lecha w Białymstoku,w 91 minucie meczu.Kolejorz ma szansę na 1 zwycięstwo w Białymstoku od 2013 roku!

2

@Comentateiro "Wystarczy tylko, że Liverpool wygra 5 meczów z rzędu, Arsenal przegra 5 meczów z rzędu"...tylko i aż tylko xd.

1

@Comentateiro Ale coś się zmieniło w Xavim do grudnia? czy tylko do grudnia i naura?

3

@Comentateiro Xavi i tak tylko do grudnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?