2

@fart Ja nie obawiam się Arabii.Bo najpierw gramy z Meksykiem.Po Meksyku zacznę obawiać się Arabii.

0

Medel,weź już zejdź z boiska.Idź już na urlop i nie fauluj naszych!

0

O kurczę,na dzień dobry mogliśmy stracić bramkę,dobra interwencja Skorupy ;)

0

@Bartula Trzeba jakieś znaleźć,przynajmniej będzie z czego się tłumaczyć :)

0

Zastanawiam się,czy aby najlepszym pomysłem jest rozgrywanie meczu,w temperaturze około zera stopni,a już za kilka dni przestawić się na temperaturę 32 stopni...

0

@mekston Moim zdaniem Roger Federer do tej trójki Goatów już nie należy.Jest wiele kwestii przez które może On być tym numerem 3 w historii,niemniej jednak z tą dwójką to niestety bardzo równać się nie może.Mecze bezpośrednie,przegrane finały.Rafa i Novak na swoich nawierzchniach ulubionych nie przegrywają finałów.Roger na Wimbledonie przegrał aż czterokrotnie w finałach,i to trzykrotnie z Novakiem,i raz z Rafą.Novak w Australii ma 9-0 w finałach,Rafa w Paryżu ma 14-0,więc moim zdaniem Roger grał na pewno piękniej niż ta dwójka,ale ciężko mi go zaliczyć do miana Goata.

0

@Pawel13sz @Kidd Oby to nie był stary dobry mecz towarzyski z listopada,czyli mroczny i senny sparing.

0

Słyszałem że murawa na stadionie Legii Warszawa nie będzie najlepsza w tym meczu towarzyskim :(

1

@ArterkHD Rafa Nadal z 22 wielkoszlemowymi tytułami się nie zgadza,dopóki Novak nie przebije go w liczbie szlemów,to wciąż Hiszpan będzie miał wątpliwości.

3

Nasz grupowy rywal mundialowy,Arabia Saudyjska przegrała z Chorwacją 0:1,po golu od Pana Andreja Kramarića w 82 minucie.

1

@AmigoBlancos Moim zdaniem Cristiano Ronaldo z uwagi na to że rozegra minimum cztery mecze na mundialu albo i nawet pięć w przypadku ćwierćfinału,powinien zdobyć te trzy bramki.

3

Chyba to jest jasne że Polska Polska Polska!

1

@FCBparasiempre Mi tam nie szkoda że wtedy akurat Barca przegrała ;)

0

Robert Lewandowski PDW!

2

@Comentateiro Xavi do grudnia :).

0

@Emhyr Lepsze to niż streamowanie i brak drużyny,drużyny Jankosa zwykle potrafiły dostać się do playoffów,więc i tutaj zakładam podobny scenariusz.

0

@Ojciec5tkidzieci Zagłosuję na niego w wyborach parlamentarnych 2023.Niech Prezydent Stanów Zjednoczonych Polski,rządzi Polską!

1

Jankos na wiosnę LEC 2023 będzie grał w Team Heretics-pewne info!

1

Jak mawiał poniżej @Kapitan hawk do Boju Polskooo!

0

@Bobo25 Dla nich to wciąż "Specjalna operacja wojskowa" ale wciąż nie przyznali się do ataku.Ale przyznam sam się do błędu,bo nie przypuszczałem że to Ukraińcy mogli przypadkiem zrobić nam takiego przypadkowego figla.

0

@Hosh Rzeczpospolita Obojga Narodów na bis? Chociaż w tym wypadku to może na PiS xd.

1

Jeśli to prawda z tą pomyłką Ukraińską,to żal mi ludzi którzy wczoraj tak kwapili się do pójścia na wojenne ścieżki :(

0

@MesQueUnClub_87 Ta dość niska temperatura będzie dla nas przewagą,bo My Jesteśmy przyzwyczajeni do takiej pogody.Nie wiem czy Amigosy z Chile Chi Chi Le są do tego gotowi,bo to jednak tylko mecz sparingowy.

1

@Kidd Numer 711 to magia nie do pokonania.Nawet Harry Potter by nie dał rady tego złamać.

0

@MesQueUnClub_87 Chile Chi Chi Le będzie zimno grać przy temperaturze bliskiej zeru.

0

@BorzyKrzys Kto analizuje ten analizuje :)

0

@Kidd Chile bez Chi Chi le nie będzie w stanie oprzeć się potędze myśli szkoleniowej selekcjonera Czesława.

0

Dzisiaj Chile,Chi Chi le,będzie musiało uznać wyższość Rzeczpospolitej Polskiej przegrywając 1:2.

0

@Bobo25 Ponieważ Oni zawsze mówią w razie jakiejś inwazji,że to nie Oni.Przyznali się do zaatakowania Ukrainy 24 lutego? Bo Ja nie mogę wciąż tego odnaleźć :)

0

@Criss18Barca Rosja w swoim stylu,przyznała się do tego że to Polska sprowokowała Rosję,czyli patrząc na odwróconą psychologię,przyznali się do ataku i do prowokacji ze strony Moskwy.Więc Rosja przyznała się do ataku rakietowego na Hrubieszów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?