FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Benz Skoro to Prusy,to bym powiedział że troszkę te zamki wyglądają jak Malbork.
0
@Emhyr Nie chcę,ale z drugiej strony to gdzie On ma trafić? Bo w United drzwi są zamknięte dla CR7.
0
@Janiama Tu może nie chodzi o same przyzwyczajenie się do klimatu,lecz o przyzwyczajenie się do gry w takich warunkach.Meczem pierwszym,będzie jednak praktycznie mecz o wszystko z Meksykiem.
0
@Emhyr Mój klub nie upadnie,nawet jeśli przyszedłby stary dziadek z Portugalii.Stary dziadek,ale czasem laską potrafi uderzyć!
3
@hayek Ciekawe,jak chłopaki poradzą sobie w pięć dni z drastyczną zmianą temperatury i możliwym szokiem termicznym.Jednak to jest spora zmiana,od 0 stopni do +30 xd.
0
@tristan87 Szykuje się na na transfer do Fc Porto! Potwierdzone info!
4
Mr.Stephen Curry rzucił 50 punktów w Arizonie,jednak bez wsparcia kolegów,nie mógł pokonać prawdziwego monolitu z Phoenix,i jego Wojownicy przegrali 119-130.
7
Skoro Świat według Kiepskich zakończył się w 2022 (*)...to może Polsat by zastanowił się nad powrotem teleturnieju "Awantura o kasę" na wiosnę 2023? Bo na Polsacie to za bardzo nie ma co oglądać :/
2
@Emhyr Niech mają te 70% posiadania piłki,ale wynik ma być po naszej stronie.
2
@tristan87 W sumie ciężko się nie zgodzić,ale na mistrzostwach świata liczą się zwycięstwa a nie piękny futbol.
0
Tymczasem Meksyk w Hiszpańskiej Gironie gra ze znajomymi Polski-Szwecją.Po 20 minutach jak narazie 0-0.
0
@GeneralXavi Wiele osób pisało,zresztą bardzo słusznie,żeby już wstawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@fart Tak jak mówiłem z godzinkę temu,ktoś musi zrobić przed fazą pucharową Leo Messiemu i Argentynie zimny prysznic,i oby była to krytykowana zimna Polska.
1
@fart Seria zatrzyma się na 38 spotkaniach.
0
@Janiama Tylko to były eliminacje,Euro i Mundial to Szczęsny jest bardziej NieSzczęsny :(
1
Na mundialu nie mamy nic do stracenia.Niestety nie Będziemy faworytem meczu z Meksykiem,więc trzeba przynajmniej nie przegrać,a będzie dobrze.
1
#NaMundialuBędzieLepiej Meksykanie,szykujcie się na Pio Pio Pio!
2
Łukaszu Skorupski,nie schodź z bramki na Meksyk.Wojtek niech troszkę odpocznie bo może jest zmęczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Mówiłem w 70 minucie że wygramy 1:0,i wiedziałem co mówię,łatwa wygrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nie liczy jak się zaczyna,a jak kończy :)
0
Dwie minuty doliczone xdd.Czy to jest pierwsza połowa?
0
Medel uspokój się przed El Terrorem los Mexico!
1
Jeszcze ktoś ma wątpliwości nad Rzeczpospolitą Polską na mundialu?
0
el Terror de Mexico-Pio Pio Pio!
1
Gooooool na 1:0 od Pio Pio Pio!
0
Kurka! ale był kocioł w polu karnym,prawie mogło być moje 1-0.
0
Prusy strzeliły na 1:0 po 80 minutach gry :(
0
@adi7adi8 Będzie jazda po kadrze Czesława...ale nie zakładam jazdy po samym Czesławie,bo ma tam być Krzysztof Stanowski-Michniewicz.
3
@barcanawieki Niech lecą do Qataru.Ktoś musi zimny prysznic Messimu i Argentynie przed fazą pucharową zrobić.
0
Co Oni wykminili na polu karnym Chile...kuźwa szkoda.TurboGrosik?!