6

@Benz Skoro to Prusy,to bym powiedział że troszkę te zamki wyglądają jak Malbork.

0

@Emhyr Nie chcę,ale z drugiej strony to gdzie On ma trafić? Bo w United drzwi są zamknięte dla CR7.

0

@Janiama Tu może nie chodzi o same przyzwyczajenie się do klimatu,lecz o przyzwyczajenie się do gry w takich warunkach.Meczem pierwszym,będzie jednak praktycznie mecz o wszystko z Meksykiem.

0

@Emhyr Mój klub nie upadnie,nawet jeśli przyszedłby stary dziadek z Portugalii.Stary dziadek,ale czasem laską potrafi uderzyć!

3

@hayek Ciekawe,jak chłopaki poradzą sobie w pięć dni z drastyczną zmianą temperatury i możliwym szokiem termicznym.Jednak to jest spora zmiana,od 0 stopni do +30 xd.

0

@tristan87 Szykuje się na na transfer do Fc Porto! Potwierdzone info!

4

Mr.Stephen Curry rzucił 50 punktów w Arizonie,jednak bez wsparcia kolegów,nie mógł pokonać prawdziwego monolitu z Phoenix,i jego Wojownicy przegrali 119-130.

7

Skoro Świat według Kiepskich zakończył się w 2022 (*)...to może Polsat by zastanowił się nad powrotem teleturnieju "Awantura o kasę" na wiosnę 2023? Bo na Polsacie to za bardzo nie ma co oglądać :/

2

@Emhyr Niech mają te 70% posiadania piłki,ale wynik ma być po naszej stronie.

2

@tristan87 W sumie ciężko się nie zgodzić,ale na mistrzostwach świata liczą się zwycięstwa a nie piękny futbol.

0

Tymczasem Meksyk w Hiszpańskiej Gironie gra ze znajomymi Polski-Szwecją.Po 20 minutach jak narazie 0-0.

0

@GeneralXavi Wiele osób pisało,zresztą bardzo słusznie,żeby już wstawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@fart Tak jak mówiłem z godzinkę temu,ktoś musi zrobić przed fazą pucharową Leo Messiemu i Argentynie zimny prysznic,i oby była to krytykowana zimna Polska.

1

@fart Seria zatrzyma się na 38 spotkaniach.

0

@Janiama Tylko to były eliminacje,Euro i Mundial to Szczęsny jest bardziej NieSzczęsny :(

1

Na mundialu nie mamy nic do stracenia.Niestety nie Będziemy faworytem meczu z Meksykiem,więc trzeba przynajmniej nie przegrać,a będzie dobrze.

1

#NaMundialuBędzieLepiej Meksykanie,szykujcie się na Pio Pio Pio!

2

Łukaszu Skorupski,nie schodź z bramki na Meksyk.Wojtek niech troszkę odpocznie bo może jest zmęczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Mówiłem w 70 minucie że wygramy 1:0,i wiedziałem co mówię,łatwa wygrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Nie liczy jak się zaczyna,a jak kończy :)

0

Dwie minuty doliczone xdd.Czy to jest pierwsza połowa?

0

Medel uspokój się przed El Terrorem los Mexico!

1

Jeszcze ktoś ma wątpliwości nad Rzeczpospolitą Polską na mundialu?

0

el Terror de Mexico-Pio Pio Pio!

1

Gooooool na 1:0 od Pio Pio Pio!

0

Kurka! ale był kocioł w polu karnym,prawie mogło być moje 1-0.

0

Prusy strzeliły na 1:0 po 80 minutach gry :(

0

@adi7adi8 Będzie jazda po kadrze Czesława...ale nie zakładam jazdy po samym Czesławie,bo ma tam być Krzysztof Stanowski-Michniewicz.

3

@barcanawieki Niech lecą do Qataru.Ktoś musi zimny prysznic Messimu i Argentynie przed fazą pucharową zrobić.

0

Co Oni wykminili na polu karnym Chile...kuźwa szkoda.TurboGrosik?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?