1

8 drużyna PKO ekstraklasy>>8 drużyna La ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Compadre Ostatnio Legia Warszawa w lidze europy 2017,niestety odpadli z Ajaxem już w 1/16 finału :( Później Ajax co ciekawe dotarł do finału z United Jose Mourinho który jednak przegrał.

0

@IronSanHybrid Przy prowadzeniu Lecha,nikogo te prowadzenie nie obchodzi :)

8

Drugi upadek Quique Setiena.

2

Skóraś!! 2:0 dla Kolejorza!

0

Albo będzie wielka szyderka :( ,albo wielka radość :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 To akurat prawda,będzie ostra szyderka jak Lech odpadnie :( ale za to będzie wielkie wsparcie dla Kolejorza jak Lech awansuje dalej ;) norma.

0

Pierwszy upadek Quique Setiena.

0

A więc Lechici,mistrzostwo może i już przegrane,ale chociaż awansujcie dalej i grajcie jak najdłużej w pucharach.

1

Jak to bez kartki było Panie sędzio?

0

Czyli Lech nie może przegrać,bo nie będzie wiosny w pucharach :(

0

@okiemtypera_lucaxx95 To mają Villarealowi i Hiszpanom kibicować?

1

Gooool na 1:0 dla Lecha!

0

Ishak,czemu Ty tak marnujesz :(

0

@AmigoBlancos Kto będzie komentował?

1

Kariera Gerarda Pique w Fc Barcelona według mnie,ma dwie fazy.Faza pierwsza-lata 2009-do początku maja 2019 przed rewanżem z Liverpoolem.To była najlepsze 10 lat w historii Fc Barcelona jak i samego Gerarda.Wygrał wszystko co jest do wygrania z Barceloną,Hiszpanią.Można doliczyć też mistrza Anglii oraz ligę mistrzów 2008 z United,ale tutaj miał mniejszy wkład.W Fc Barcelona był legendą w tej pierwszej fazie.Druga faza ta od rewanżu na Anfield w maju 2019,jest tą fazą dużo dużo dużo gorszą.Niestety był jedną z twarzy tych wpadek,kompromitacji i zjazdu klubu do takiego stanu.Był malutki sukces w postaci Pucharu Króla 2021,a w szczególności tej bramki z Sevillą w 95 minucie rewanżu półfinałowego który dał dogrywkę,a później sukces Barcelony i ostatecznie puchar Króla,ale ta druga faza była zdecydowanie nieudana i zmierzchem kariery Gerarda.Uważam jednak że Camp Nou,5 listopada powinno zrobić mu owacje na stojąco,bo Pique Barcelonę ma w sercu i jest jedną z legend klubu.

0

@MesQueUnClub96 Właśnie,przez kwestie z motywacja uważam że akurat Novak jest w stanie pograć do czterdziestki,jego omijają kontuzje.Poza problemami z łokciem od połowy 2016 do początku 2018 roku,w zasadzie nie ma żadnej kontuzji.Od kiedy zmienił dietę i styl gry na przełomie 2010 i 2011 roku,to jest niezniszczalny.

0

@KrwawiaceoczyVEB Oby Kolejorz zatopił żółtą łódź podwodną.

1

@MesQueUnClub96 Z drugiej strony,to może i lepiej dla samego Novaka,bo mam obawy że w przypadku złotego wielkiego szlema 2021,mógłby przez kwestię szczepień szybciej zakończyć karierę,coś jak Pete Sampras po Us Open 2002.Przez to że nie zdobył tych osiągnięć,mam nadzieję zobaczyć go w akcji,do sezonu 2025 a nawet 2026,bo oglądanie takiego geniusza w akcji jest cudowne dla oka.

2

Oby Lech nie dał się Villarealom,bo chciałbym zobaczyć Polski klub w fazie pucharowej jakichkolwiek pucharów,bo dawno nie było dane oglądać "Polską" wiosnę w pucharach.Teraz niewyobrażalnym osiągnięciem wydaje się faza pucharowa z sezonu 2011/2012,gdzie Legia i Wisła grały w 1/16 finału ligi europy.

2

@MesQueUnClub96 Moim zdaniem Novak 2015 i 2011 jest równie mocny,albo nawet i mocniejszy.Mentalnie,rzeczywiście obecnie ma swój prime,jego nie da się pokonać praktycznie w wielkim szlemie.

0

@Atencjuszek W sumie racja,chyba pierwszy raz od 2014 powrócili do playoffów ligi mistrzów.

0

@AmigoBlancos To ten Amerykańsky optymizm życia.

1

@kubix05 Są wciąż niepokonani w tym sezonie,co mnie martwi,bo ich nie lubię a są w tym sezonie niesamowici. @lucas/catalan Jak sprzedali Nuneza,to myślałem że nieco spuszczą z tonu,ale widzę że te świętowanie mistrzostwa przez Porto na ich stadionie w maju 2022,ich jeszcze wzmocniło tylko.

0

@Atencjuszek Milan? przecież tę grupę mieli dość prostą.A przynajmniej takie moje zdanie jest.

0

Czy Benfica jest największym zwycięzcą tej fazy grupowej ligi mistrzów? Bo Atletico jest dla mnie największym przegranym.

0

Czy Zbigniew Boniek wciąż uważa że PSG wygrało tę grupę i zdania nie zmienił?

0

@Barca_bwo Na youtubie,a w poniedziałek 22 odcinek 11 sezonu.

0

@Black_Wolf_95 To może Fc Porto trzeba będzie kibicować na fazę pucharową? :)

3

@IronSanHybrid W tym kraju i na tak nie ma na kogo głosować.Dlatego Ja zagłosowałbym na Prezydenta Stanów Zjednoczonych Polski,a niech rządzi sobie chłop xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?