FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
8 drużyna PKO ekstraklasy>>8 drużyna La ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Compadre Ostatnio Legia Warszawa w lidze europy 2017,niestety odpadli z Ajaxem już w 1/16 finału :( Później Ajax co ciekawe dotarł do finału z United Jose Mourinho który jednak przegrał.
0
@IronSanHybrid Przy prowadzeniu Lecha,nikogo te prowadzenie nie obchodzi :)
8
Drugi upadek Quique Setiena.
2
Skóraś!! 2:0 dla Kolejorza!
0
Albo będzie wielka szyderka :( ,albo wielka radość :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 To akurat prawda,będzie ostra szyderka jak Lech odpadnie :( ale za to będzie wielkie wsparcie dla Kolejorza jak Lech awansuje dalej ;) norma.
0
Pierwszy upadek Quique Setiena.
0
A więc Lechici,mistrzostwo może i już przegrane,ale chociaż awansujcie dalej i grajcie jak najdłużej w pucharach.
1
Jak to bez kartki było Panie sędzio?
0
Czyli Lech nie może przegrać,bo nie będzie wiosny w pucharach :(
0
@okiemtypera_lucaxx95 To mają Villarealowi i Hiszpanom kibicować?
1
Gooool na 1:0 dla Lecha!
0
Ishak,czemu Ty tak marnujesz :(
0
@AmigoBlancos Kto będzie komentował?
1
Kariera Gerarda Pique w Fc Barcelona według mnie,ma dwie fazy.Faza pierwsza-lata 2009-do początku maja 2019 przed rewanżem z Liverpoolem.To była najlepsze 10 lat w historii Fc Barcelona jak i samego Gerarda.Wygrał wszystko co jest do wygrania z Barceloną,Hiszpanią.Można doliczyć też mistrza Anglii oraz ligę mistrzów 2008 z United,ale tutaj miał mniejszy wkład.W Fc Barcelona był legendą w tej pierwszej fazie.Druga faza ta od rewanżu na Anfield w maju 2019,jest tą fazą dużo dużo dużo gorszą.Niestety był jedną z twarzy tych wpadek,kompromitacji i zjazdu klubu do takiego stanu.Był malutki sukces w postaci Pucharu Króla 2021,a w szczególności tej bramki z Sevillą w 95 minucie rewanżu półfinałowego który dał dogrywkę,a później sukces Barcelony i ostatecznie puchar Króla,ale ta druga faza była zdecydowanie nieudana i zmierzchem kariery Gerarda.Uważam jednak że Camp Nou,5 listopada powinno zrobić mu owacje na stojąco,bo Pique Barcelonę ma w sercu i jest jedną z legend klubu.
0
@MesQueUnClub96 Właśnie,przez kwestie z motywacja uważam że akurat Novak jest w stanie pograć do czterdziestki,jego omijają kontuzje.Poza problemami z łokciem od połowy 2016 do początku 2018 roku,w zasadzie nie ma żadnej kontuzji.Od kiedy zmienił dietę i styl gry na przełomie 2010 i 2011 roku,to jest niezniszczalny.
0
@KrwawiaceoczyVEB Oby Kolejorz zatopił żółtą łódź podwodną.
1
@MesQueUnClub96 Z drugiej strony,to może i lepiej dla samego Novaka,bo mam obawy że w przypadku złotego wielkiego szlema 2021,mógłby przez kwestię szczepień szybciej zakończyć karierę,coś jak Pete Sampras po Us Open 2002.Przez to że nie zdobył tych osiągnięć,mam nadzieję zobaczyć go w akcji,do sezonu 2025 a nawet 2026,bo oglądanie takiego geniusza w akcji jest cudowne dla oka.
2
Oby Lech nie dał się Villarealom,bo chciałbym zobaczyć Polski klub w fazie pucharowej jakichkolwiek pucharów,bo dawno nie było dane oglądać "Polską" wiosnę w pucharach.Teraz niewyobrażalnym osiągnięciem wydaje się faza pucharowa z sezonu 2011/2012,gdzie Legia i Wisła grały w 1/16 finału ligi europy.
2
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem Novak 2015 i 2011 jest równie mocny,albo nawet i mocniejszy.Mentalnie,rzeczywiście obecnie ma swój prime,jego nie da się pokonać praktycznie w wielkim szlemie.
0
@Atencjuszek W sumie racja,chyba pierwszy raz od 2014 powrócili do playoffów ligi mistrzów.
0
@AmigoBlancos To ten Amerykańsky optymizm życia.
1
@kubix05 Są wciąż niepokonani w tym sezonie,co mnie martwi,bo ich nie lubię a są w tym sezonie niesamowici. @lucas/catalan Jak sprzedali Nuneza,to myślałem że nieco spuszczą z tonu,ale widzę że te świętowanie mistrzostwa przez Porto na ich stadionie w maju 2022,ich jeszcze wzmocniło tylko.
0
@Atencjuszek Milan? przecież tę grupę mieli dość prostą.A przynajmniej takie moje zdanie jest.
0
Czy Benfica jest największym zwycięzcą tej fazy grupowej ligi mistrzów? Bo Atletico jest dla mnie największym przegranym.
0
Czy Zbigniew Boniek wciąż uważa że PSG wygrało tę grupę i zdania nie zmienił?
0
@Barca_bwo Na youtubie,a w poniedziałek 22 odcinek 11 sezonu.
0
@Black_Wolf_95 To może Fc Porto trzeba będzie kibicować na fazę pucharową? :)
3
@IronSanHybrid W tym kraju i na tak nie ma na kogo głosować.Dlatego Ja zagłosowałbym na Prezydenta Stanów Zjednoczonych Polski,a niech rządzi sobie chłop xd.