0

Nie ma takiej możliwości aby Barca się w takim meczu potknęła.

0

Mr.Ter Stegen w Hiszpanii tylko z Realem straci bramkę,i z nikim więcej!

0

To niezły Fernando Valverde xd.Orłowski jak Szpakowski?

0

Hmm,czy Raków Częstochowa chce być jak Widzew z lat 90.?

1

@bartas97 Przecież 4:1 jest dopiero,to jak 6:1 będzie?

0

U mnie Porto 4:0,Barca przebije ten wynik?

0

Wisła Płock rozpoczyna remontadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Vladek Gutkovskis 4:0 Wisła Płock w pierwszej połowie!

1

@Emhyr Taki Białoruski Tebas.Siwy,a głupi.

0

Jeżeli któryś z tych dwóch klubów nie zdobędzie mistrzostwa w swoim kraju-Raków i Napoli,to poczekają sobie kolejne pół wieku na taką szansę.

0

Ten Natan dżemem się ubrudził? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Janiama Fc Porto 4:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Nie tylko Porto strzelające gola na 2:0 jest dobrą wiadomością,ale bramkarza Diogo Costę,żadne Manchestery United od Mojego klubu nie kupią! Dopiero po czerwcu 2027 roku,będzie można pogadać na temat sprzedaży golkipera Porto.

1

@MESSIah16 No niestety tak :) Bo Porto i Lizbona nie pozwalają byle komu być mistrzem :)

0

@mekston Rafa Nadal chce się zgłosić bo musi się synem zająć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 Wiem,ale Benfica jest w formie kosmicznej,a Porto w lidze Portugalskiej lubi troszkę frajerzyć,w lidze mistrzów już jest lepiej na tym etapie niż rok temu,ale liga póki co poza wygranymi z Bragą i Sportingiem Lizboną taka sobie.

0

@MESSIah16 Somsiady z Porto,Boavista Porto 2001.

0

@MesQueUnClub96 Ale to tylko w Paryżu,bo jednak Novak potrafił wygrywać już w wieku 24 lat inne szlemy.

0

Pora aby Fc Porto troszkę nadrobiło ligowe zaległości,i powalczyło o wicelidera bo mistrzostwo raczej już pojechało do czerwonej Lizbony :(

1

@wasacz Otóż to,lepiej dla Novaka i jego fanów że nic nie obstawiłem,bo możliwe że wtedy Grek zamiast sfrajerzyć,to by mu coś w głowie przeskoczyło i by wygrał.

0

@MESSIah16 Grek sfrajerzył? Ale przecież to jest coś normalnego :)

0

@wasacz Nie mam pojęcia,przyjmijmy że obstawianie się zlagowało,następnym razem obstawię!

2

Novak Djokovic w finale Paryskiego turnieju po raz kolejny,moje 7-4 w tiebreaku dobrze się sprawdziło :)

1

@wasacz Ponieważ tak właśnie się skończyło :)

0

Dwie piłki meczowe dla Novaka przy stanie 6-4 i własnym serwisie.

1

Stawiam że tiebreak wygra Novak Djokovic wynikiem 7-4.

0

A zatem Novak,będzie musiał utrzymać podanie,a następnie wygrać tiebreak aby znów zagrać w finale Hali Bercy.

0

Górnik Zabrze-ekstraklasowy Robin Hood,zabiera bogatym punkty,ale oddaje biednym.

0

@KacperVEB Kupon wisi zatem na włosku!

0

@KacperVEB Grecki Choker mnie zaskakuje,bo dzisiaj w trzecim secie jest raczej Grecki Clutcherem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?