FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma takiej możliwości aby Barca się w takim meczu potknęła.
0
Mr.Ter Stegen w Hiszpanii tylko z Realem straci bramkę,i z nikim więcej!
0
To niezły Fernando Valverde xd.Orłowski jak Szpakowski?
0
Hmm,czy Raków Częstochowa chce być jak Widzew z lat 90.?
1
@bartas97 Przecież 4:1 jest dopiero,to jak 6:1 będzie?
0
U mnie Porto 4:0,Barca przebije ten wynik?
0
Wisła Płock rozpoczyna remontadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Vladek Gutkovskis 4:0 Wisła Płock w pierwszej połowie!
1
@Emhyr Taki Białoruski Tebas.Siwy,a głupi.
0
Jeżeli któryś z tych dwóch klubów nie zdobędzie mistrzostwa w swoim kraju-Raków i Napoli,to poczekają sobie kolejne pół wieku na taką szansę.
0
Ten Natan dżemem się ubrudził? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Janiama Fc Porto 4:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nie tylko Porto strzelające gola na 2:0 jest dobrą wiadomością,ale bramkarza Diogo Costę,żadne Manchestery United od Mojego klubu nie kupią! Dopiero po czerwcu 2027 roku,będzie można pogadać na temat sprzedaży golkipera Porto.
1
@MESSIah16 No niestety tak :) Bo Porto i Lizbona nie pozwalają byle komu być mistrzem :)
0
@mekston Rafa Nadal chce się zgłosić bo musi się synem zająć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 Wiem,ale Benfica jest w formie kosmicznej,a Porto w lidze Portugalskiej lubi troszkę frajerzyć,w lidze mistrzów już jest lepiej na tym etapie niż rok temu,ale liga póki co poza wygranymi z Bragą i Sportingiem Lizboną taka sobie.
0
@MESSIah16 Somsiady z Porto,Boavista Porto 2001.
0
@MesQueUnClub96 Ale to tylko w Paryżu,bo jednak Novak potrafił wygrywać już w wieku 24 lat inne szlemy.
0
Pora aby Fc Porto troszkę nadrobiło ligowe zaległości,i powalczyło o wicelidera bo mistrzostwo raczej już pojechało do czerwonej Lizbony :(
1
@wasacz Otóż to,lepiej dla Novaka i jego fanów że nic nie obstawiłem,bo możliwe że wtedy Grek zamiast sfrajerzyć,to by mu coś w głowie przeskoczyło i by wygrał.
0
@MESSIah16 Grek sfrajerzył? Ale przecież to jest coś normalnego :)
0
@wasacz Nie mam pojęcia,przyjmijmy że obstawianie się zlagowało,następnym razem obstawię!
2
Novak Djokovic w finale Paryskiego turnieju po raz kolejny,moje 7-4 w tiebreaku dobrze się sprawdziło :)
1
@wasacz Ponieważ tak właśnie się skończyło :)
0
Dwie piłki meczowe dla Novaka przy stanie 6-4 i własnym serwisie.
1
Stawiam że tiebreak wygra Novak Djokovic wynikiem 7-4.
0
A zatem Novak,będzie musiał utrzymać podanie,a następnie wygrać tiebreak aby znów zagrać w finale Hali Bercy.
0
Górnik Zabrze-ekstraklasowy Robin Hood,zabiera bogatym punkty,ale oddaje biednym.
0
@KacperVEB Kupon wisi zatem na włosku!
0
@KacperVEB Grecki Choker mnie zaskakuje,bo dzisiaj w trzecim secie jest raczej Grecki Clutcherem.