0

@Krzysztof1987 Jakieś zadupie Europy xD

2

@ElvisPresley Mówili że nie Żyjesz! Kłamali! Elvis wiecznie Żywy!

2

@Luciano99 Znaczy że są dobre xD

17

@Krzysztof1987 To jest dwukrotny zdobywca Pucharu Europy,30-krotny Mistrz Portugalii :) I drużyna która gra w fazie pucharowej ligi mistrzów! :)

7

@ElvisPresley Co jeśli nie kibicuję ani Barcelonie ani Realowi tylko Fc Porto? xd

1

Raków mistrz 2023!

0

@bartas97 Atakowanie Arturem Sobiechem raczej nie powinno skończyć się za dobrze xd

1

Raków przyjechał po trzy punkty,Lech zagrał na remis i przegrał.

0

Ręka,a to oznacza że wciąż liga ciekawsza :)

0

Czyli liga jednak nie będzie ciekawsza,a Raków to bierze zasłużenie!

1

@Rewolucja123 Czyli wina sędziego.

0

@bartas97 Czemu nie? Liga byłaby ciekawsza przynajmniej,bo Raków już może odjechać na dość sporą przewagę.

0

@bartas97 Aa,bo 1:1 się zrobiło xDD,to może wyłączyć znów?

1

Włączę Lecha,bo chcę zobaczyć jak Raków wygrywa.

0

@AmigoBlancos Spokojnie,przynajmniej dla postronnego kibica liga będzie jeszcze ciekawsza.Przynajmniej nie zremisowałem sam :)

1

@AmigoBlancos Zwolnić Ancelottiego? xd

0

Przynajmniej nie zremisuję sam w tej kolejce! :)

0

@Rust_Cohle Liverpool nie chciał ze mną wczoraj zremisować xD?

0

Przełączyłem na Lecha z Rakowem,ale skoro znów remis Realu,to włączę ten mecz :) może Real ze mną zremisuje w tej kolejce.

0

@Corr To prawda,Faker na Ryzie wycarrował T1 do finałów.Botlane T1 był zdecydowanie lepszy od gry 2.Zeus poza słabszą 1 grą był użyteczniejszy dla Koreańczyków,bo 369 poza Jaxem w 1 grze był bezradny.

1

@ranger3120 08:31.

0

Dzisiejszy drugi Koreański półfinał mistrzostw świata między Gen.G a DRX,stawiam na 3:0 dla Gen.G

0

@PeteR10 Kibicuję im od 2014,pod różnymi nazwami,w tym roku już ich na lato potrafili pokonać 3:0,jednak finały mogą być bardzo bliskie.Jeśli Gen.G dzisiaj przejdzie dalej,możliwe pięciomeczowe finały.Jeśli jednak to DRX przejdzie znów cudem jakimś,to Faker podniesie czwarte mistrzostwo świata,bo DRX z Gen.G i T1 ma malutkie szanse na triumf.

0

Ja stawiałem na 3:2 dla T1,ale Koreańczycy ograli JDG 3:1.Czwarta gra to był już walec T1 i w pełni zasłużenie po raz pierwszy od 2017 zagrają w finałach mistrzostw świata.To ich ogółem będzie piąty finał mistrzostw świata.Bilans Fakera i T1 w finałach to 3-1,jedyna porażka to ostatnie finały przegrane w 2017 0:3 na SSG i Rulerem jako MVP .Reszta to: 2013-3:0na Royal Club ,2015 na Koo Tigers 3:1,2016 3:2 na...Samsung Galaxy z Rulerem na adc.Szykuje się Koreański finał,również 1 od pięciu lat.

0

Xavi do grudnia taką taktykę wymyślił,aby w 94 minucie dograć na Lewego.Brawo Xavi do grudnia! :)

0

Lewandowski przepędził nietoperze ze stadionu!

0

Może chcecie razem ze mną zremisować xD

0

Liverpool jednak wolał przegrać zamiast ze mną zremisować ;(

0

Myślałem że Liverpool chce ze mną zremisować razem,a tutaj widzę że chce nawet i przegrać xD

0

Pedri chyba lekko zmęczony xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?