FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comfortable_ Goat League of Legends chce dzisiaj 4 raz podnieść Puchar Przywoływacza,i bardzo dobrze! Będzie mógł się pośmiać się z Europejsko-Amerykańskich nadziei na mistrzostwo...
1
@PIWOSZ89 ??? Deft 1v9? A co z Zeką który jest totalnym gigachadem mistrzostw ? Co z Pyosikiem który ma turniej życia? co z BeryLem dla którego to trzeci finał worldsów z rzędu,i jest jednym z głównodowodzących DRX w teamfightach? Co z Aatroxem Kingena na topie?
0
Bardzo zmienne warunki wietrzne,raz zawodnicy mają po prawie 10 punktów dodanych,a skoczek później ma już około 10 odjętych,może być różnie w drugiej serii.
0
Dawid Kubacki,na oczach Pana Prezydenta wygrywa 1 serię,jak widać dobrze czuje się na zielonym zeskoku :)
0
@mekston To możliwe,że w styczniu 2023 osiągnie swoje 1000 zwycięstwo.
2
Novak Djokovic,walczy dzisiaj nie tylko o kolejny finał mastersa w Paryżu,ale również o 991 wygraną w rozgrywkach ATP,możliwe że zwycięstwo numer 1000 przyjdzie mu w wielkoszlemowym Australian Open 2023,gdzie możliwe że tym razem zagra.
0
@Sulimo Miedź Legnica robi wszystko aby spaść bez walki...
18
@Criss18Barca Oj Grzesiu Grzesiu,Ty się nie wyrywaj na pojedynki z Messim :)
0
@lukaszmatusiewicz Moim zdaniem Hiszpania wygra mistrzostwa świata 2022.
0
Co się Włoch nacieszył z przełamania,to jego xd.
0
@takisobiektos I dobrze że nie będzie żadnego rowerka,oby Włoch spróbował skorzystać z szansy i powalczył o trzeciego seta.
1
Włoch Musetti po oddaniu 1 seta praktycznie bez walki,w drugim secie nie składa tak łatwo broni przeciwko Goatowi Djokoviciowi!
0
@Barca_bwo Urywki na DarylDixonTV na youtubie,albo na kanale FOX.Lub jeszcze AMC+.
1
@Kitek1640 Zdecydowane +1,szkoda że nie jest w mecie mistrzostw świata,ale może w 2023 w rękach np.Fakera czy Zeki będzie znów kosiła.
1
@Criss18Barca Przydałoby się w końcu jakiś konkurs naszym skoczkom wygrać.Bo sezon 2021/2022 był katastrofą,i tylko ten brązowy medal Kubackiego z Pekinu był malutkim pocieszeniem.
0
@Criss18Barca Nie za dużo kluby ekstraklasy dostaną?
1
Skoro wszyscy dookoła mówią że to będą najgorsze mistrzostwa,to znaczy że mogą być całkiem niezłe.Skoro wszyscy mówią że nie liczą na wyjście naszych z grupy,to może to być ten rok.Jestem dobrej myśli na te mistrzostwa Qatarskie.
3
@Rust_Cohle Niech Pan Piotrek Żyła nie traci swojego humoru,nawet pomimo różnych słabszych występów,a Pan Dawid Kubacki niech lata wysoko,tylko nie spada za szybko!
3
Panie Kamilu Stochu-rakieto z zębu,Pokaż tym młodym co to znaczą prawdziwe dalekie skoki w różnych warunkach,i w wieku 35 lat zdobądź trzecią i niestety pewnie ostatnią kryształową kulę.
0
If you going to San Francisco...na finał mistrzostw świata w League of Legends 2022.Odbędzie się On z soboty na niedzielę o 1:00 w nocy Polskiego czasu,pomiędzy dwoma Koreańskimi drużynami,2 seedem czyli T1 oraz 4 seedem czyli DRX.Dla T1 to 5 finał mistrzostw świata,a w zasadzie dla Fakera,jego bilans w finałach wynosi 3-1,jednak nigdy nie wygrał w formule 5 banów,do tej pory wygrywał w latach 2013,2015 i 2016 jednak to była formuła jeszcze 3 banów,moim zdaniem w 2022 to On po raz 4 zostanie mistrzem świata,oraz reszta jego fenomenalnych kolegów z T1.Po przeciwnej stronie stoją underdogowie,którzy są 1 drużyną w historii która zagra w finałach jako ekipa jeszcze z play-inów.W tej drużynie tylko BeryL zna smak finałów,dla niego to trzeci z rzędu pojedynek o puchar mistrzowski.W latach 2020-2021 w barwach Damwon raz wygrał, a raz przegrał mecz o tytuł,teraz w barwach nowej drużyny która nie zna smaku grania meczu o taką stawkę spróbuje dać im możliwość wygrania Worldsów 2022.Dla Ad Carry DRX Defta,to będzie ostatnia szansa na tytuł,gdyż po imprezie tak jak Khan w zeszłym roku wyrusza do wojska i odchodzi z Lola,więc zapowiada się dobry i pasjonujący finał.Ja stawiam na 3-2 dla T1. Finał odbędzie się w San Francisco na stadionie mistrzów NBA Golden state Warriors w Chase Center.
0
@Ojciec5tkidzieci Kibice zagłuszyli genialne pomysły taktyczne Pana Igora XDD.
0
@betonito Myślę że zdecydowanie,to dopiero jego początek drogi w Villarealu...drogi krzyżowej xd.
0
Jakież to było nieporozumienie z mojej strony o tym przyjściu Quique Setiena do Fc Porto-powiedziane dla beki,lecz brzmi jak jakiś bardzo ponury żart :)
0
Czy Quique Setien,robi karierę na jednym wygranym przez swój Betis pięknym meczu z Fc Barceloną na Camp Nou 4:3?
0
@SuperPatsonFCB AEK Larnaca albo rewanż z Karabachem.Fajne to będą lutowe czwartki i fajne próby dla Kolejorza aby trafić jeszcze wyżej.
0
Fajnie byłoby,aby w 1/16 finału Lech zmierzył się z Cypryjskim AEK Larnaka albo rewanż z Karabachem.Bo przejście chociaż jednej rundy wiosennej będzie sukcesem już bardzo dużym jak na Polską piłkę.
1
@Irmscher10 Ja bym powiedział że już zdjęty z krzyża Poznańskiego xd.
2
Przyjemny to był wieczór do oglądania Polskiego zespołu w pucharach.Nie zapomnę go nigdy,oby Lech w 1/16 finału dostał możliwość rewanżu na Qarabachu Agdam.
0
Lech w fazie pucharowej ligi konferencji europy!
0
Quique Setien do krzyża przybity (*)