FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Novak troszkę pokpił sprawę tym wolejem.
1
@Sysia11 Wiem tylko,że w styczniu 2023 zdobędzie La decimę w Australii,i wyrówna się z Nadalem w szlemach,reszta pozostaje tajemnicą.
0
Semedo gooool dla Radomiaka na 2:0.Widzew Łódź zapomniał jak się w piłkę gra.
1
@Sysia11 W tym roku to Djokovic,Nadala nie wyprzedzi,bo kolejny szlem w styczniu 2023 roku.
0
@Atencjuszek Co za żenadix...co znowu? buty? kostium za luźny?
1
Dawid Kubacki wygrywa kolejne kwalifikacje w Wiśle-Malince.
0
Ładnie Holger...dwa podwójne błędy z rzędu i oddanie za darmo gema dla Novaka,to zwiastun porażki.
0
Książę Paryża,Kylian Mbappe bohatersko uciekł do szatni.
0
North London Rules,boys.
0
Manchester City usiądzie zatem po tej kolejce na fotelu wicelidera :)
3
Manchester City,usiądzie po tej kolejce na fotelu lidera Premier League.
0
@PIWOSZ89 Deft nie zrobił 1v9,miał wybitnych pomocników jak MVP Kingen,Pyosika który miał genialny turniej,najlepszego midlanera na świecie Zekę,oraz tego chorego BeryLa.Fani T1,zaś mają na jakieś pół roku złamane serca.
0
@Essos Strzelił,stary pijany Brazol.
0
@Comentateiro Liverpool wygra z Kogutkami,Xavi do grudnia?
0
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem ma szanse,bo jednak to jest tylko do 2 setów,a Djokovic nie wyglądał wczoraj z Grekiem najlepiej,więc Duńczyk ma szanse wygrać ten turniej.
0
@Colon To prawda,ma taką zadziorność w sobie że już podczas Roland Garros 2022 mi imponował,to jakie tam akcje odstawiał z tym odesłaniem z trybun swojej rodziny to jedno,ale drugie to jest jego waleczność.Zupełne przeciwieństwo Huberta Hurkacza.
1
Duńczyk Holger Rune,w przypadku zwycięstwa w turnieju Paryskim przeciwko Djokoviciowi,wyprzedzi rzutem na taśmie Hurkacza w rankingu o 6 punktów.
0
@AmigoBlancos Ja mam nadzieję że właśnie wychodzimy z grupy!
2
@AmigoBlancos Polska mistrz świata 2022.
0
@cules100pro Wygrał na koniec kariery,jedyne brakujące mu trofeum do kolekcji,ale za to te największe w karierze każdego Lolmana.
0
Zawodnicy,sztab i wszyscy fani T1,mają na jakiś czas złamane serca po tych worldsach 2022.
0
@Malibu Mam nadzieję że na jakieś kilka lat nie będzie mistrzostw w Ameryce tylko gdzieś indziej.Mam nadzieję że mistrzostwa 2023,odbędą się Korei/Chinach,ale w szczególności niech będzie to Korea Południowa,z uwagi na tegoroczne worldsy,i to że dawno ich tam nie było.
0
T1 na mistrzostwach świata 2021 prowadziło z Damwon w półfinałach 2-1 w serii,przegrali tę serię w pięciu mapach.MSI 2022 finał,również T1 przegrywa po pięciu mapach,Finał mistrzostw świata 2022,prowadzili 1-0 i 2-1,a mimo to również przegrali w piątej mapie.Ta piąta mapa staje się jakimś przekleństwem najlepszej organizacji w historii Lola.
0
@icon3520 Draft DRX w piątej mapie był dużo lepszy.
0
@Comfortable_ Bo G2 to nie należy do tej grupy Koreańskich gigantów.
0
W 2016 to SKT T1 wygrało taką piątą mapę na czerwonej strefie,2021 EDG tak zrobiło,teraz DRX 2022 również piątą mapę na czerwonej strefie.Wiem już na kogo postawić na piątej mapie na kolejnych finałach xd.
1
@Comfortable_ Ja tą piątą mapę,obejrzałem wiesz o której godzinie? Jak się obudziłem o 6:03 xdd.Bo obejrzeć całych finałów nie miałbym żadnych szans,jak jeszcze w sobotę byłem w robocie.
0
@Comfortable_ Najlepsze worldsy w historii,jedynym ich minusem,to miejsce rozgrywania tych mistrzostw...Ameryka...przecież ten region w League of Legends nie istnieje...
0
DRX Aatrox,DRX Kindred,DRX Sylas,DRX Caitlyn,DRX Soraka.Takie skiny typuję dla nowych mistrzów świata.
0
@Comfortable_ Ja przyznam że kibicuję zwykle Gen.G,lecz ich porażka w półfinale była w 100% zasłużona na jak się okazało nowych mistrzów świata.