FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te dwa dni mundialu to coś pięknego dla kuponów xd.
0
Nichts ist passiert, hey Deutschland, nichts ist passiert!
1
Mali Japońscy ludzie jak w anime ogrywają tyranów na końcu odcinka...znaczy meczu xd.
0
Japonia gooooool! 2:1 dla Azjatów! Powtórka meczu wczorajszego Arabii z Argentyną!
1
Japonia przetrwała Niemieckie bombardowania,i w końcówce jak w anime może wygrać!
0
Co nachwalone Niemców to nachwalone...Japonia 1:1.
2
@against_modern_football @kynio302 Oj będzie będzie bronił Krzysio Stanowski,jeszcze dojdzie do hejt parku z Maciejem S. ,w którym tego tematu nie poruszy,a będzie mówił o jego karierze piłkarskiej i wszystkim dookoła byle nie o tym.Będzie HP jak z Michniewiczem gdy Szymon Jadczak podał te informacje o 711 itd.
1
@kynio302 Maciej S. "uczciwy,pracowity" PDW!
2
@MesQueUnClub96 Nie nie zmierza,bo Harry Maguire i Anglicy zatrzymują Prusaków!
1
Prusacy chyba planują powrócić do grona faworytów mundialu po katastrofie z 2018.
0
Deutschland in Führung!
1
Kolejne 0-0,czyli wychodzi na to że Jesteśmy na poziomie Chorwacji i Danii.
0
Zwycięstwo Anglii 6:2 to jak widać jednorazowy wyskok...ciężko o punkty na tym mundialu dla każdego.
0
Zapowiada się na trzeci bezbramkowy remisik na mundialu.
1
@daniel32778 Cristiano będzie chciał pewnie wcisnąć się jeszcze do fazy pucharowej ligi mistrzów.Więc wybierze Benficę albo Fc Porto.
0
Polska pokona Arabię Saudyjską 1:0 i po dwóch meczach będzie miała cztery punkty...tylko niech wpuści Krzycha Piątka!
0
Prusy po 14:00 będą miały problemy z Japończykami jak Azjaci włączą tryb anime.Bójcie się Prusaki!
0
@tristan87 Wygra wygra,przyda się to światowej piłce klubowej :)
1
@barcelonaLM A ktoś poza Herve Renardem,bo żadnego interesu w tym żeby Arabia go wypuszczała nie ma.
0
@barcelonaLM Kto byłby według Ciebie dobrym zastępcą Michniewicza?
0
Polska wyjdzie z grupy,takie mam przeczucie.
0
Zapiszę sobie na pamiątkę,przynajmniej do soboty."My jako jedna z trzech najgorszych drużyn na mundialu,mamy o punkcik więcej niż Argentyna w pełnym składzie z Messim w wybornej formie"
0
Czyżby Prezesik Kanału Sportowego i nieskazitelny wieloletni sekretarz generalny PZPN-Maciej Sawicki będzie od dzisiaj "Maciej Sawicki PDW"?
3
W przeciwieństwie do Argentyny,Polacy na Arabię wyjdą na 100% a nie jak Argentyna co najwyżej na jakieś 60% swoich możliwości.Moim zdaniem wygramy 1:0 albo 2:1.
0
@MesQueUnClub96 Oby ten scenariusz się spełnił,tylko jakoś nie wierzę w te "podkulenie" Argentyny xd.
1
Lewy nie musi zdobywać gola w grupie mundialowej,jeśli Polska wyjdzie z grupy.
1
@Deviler O kibicach Iranu i Kanady też nie zapominaj!
1
Nie zadzieraj z mistrzem świata,chcieli powiedzieć Francuzi.
1
@barcelonaLM Polska z mistrzostw może i wyleci,ale gdzieś w fazie pucharowej...
5
Piotr Zieliński mnie mimo wszystko rozczarował w tym meczu,serce płacze lata lecą,a Piotrek wciąż rozczarowuje na wielkich turniejach :(