0

Te dwa dni mundialu to coś pięknego dla kuponów xd.

0

Nichts ist passiert, hey Deutschland, nichts ist passiert!

1

Mali Japońscy ludzie jak w anime ogrywają tyranów na końcu odcinka...znaczy meczu xd.

0

Japonia gooooool! 2:1 dla Azjatów! Powtórka meczu wczorajszego Arabii z Argentyną!

1

Japonia przetrwała Niemieckie bombardowania,i w końcówce jak w anime może wygrać!

0

Co nachwalone Niemców to nachwalone...Japonia 1:1.

2

@against_modern_football @kynio302 Oj będzie będzie bronił Krzysio Stanowski,jeszcze dojdzie do hejt parku z Maciejem S. ,w którym tego tematu nie poruszy,a będzie mówił o jego karierze piłkarskiej i wszystkim dookoła byle nie o tym.Będzie HP jak z Michniewiczem gdy Szymon Jadczak podał te informacje o 711 itd.

1

@kynio302 Maciej S. "uczciwy,pracowity" PDW!

2

@MesQueUnClub96 Nie nie zmierza,bo Harry Maguire i Anglicy zatrzymują Prusaków!

1

Prusacy chyba planują powrócić do grona faworytów mundialu po katastrofie z 2018.

0

Deutschland in Führung!

1

Kolejne 0-0,czyli wychodzi na to że Jesteśmy na poziomie Chorwacji i Danii.

0

Zwycięstwo Anglii 6:2 to jak widać jednorazowy wyskok...ciężko o punkty na tym mundialu dla każdego.

0

Zapowiada się na trzeci bezbramkowy remisik na mundialu.

1

@daniel32778 Cristiano będzie chciał pewnie wcisnąć się jeszcze do fazy pucharowej ligi mistrzów.Więc wybierze Benficę albo Fc Porto.

0

Polska pokona Arabię Saudyjską 1:0 i po dwóch meczach będzie miała cztery punkty...tylko niech wpuści Krzycha Piątka!

0

Prusy po 14:00 będą miały problemy z Japończykami jak Azjaci włączą tryb anime.Bójcie się Prusaki!

0

@tristan87 Wygra wygra,przyda się to światowej piłce klubowej :)

1

@barcelonaLM A ktoś poza Herve Renardem,bo żadnego interesu w tym żeby Arabia go wypuszczała nie ma.

0

@barcelonaLM Kto byłby według Ciebie dobrym zastępcą Michniewicza?

0

Polska wyjdzie z grupy,takie mam przeczucie.

0

Zapiszę sobie na pamiątkę,przynajmniej do soboty."My jako jedna z trzech najgorszych drużyn na mundialu,mamy o punkcik więcej niż Argentyna w pełnym składzie z Messim w wybornej formie"

0

Czyżby Prezesik Kanału Sportowego i nieskazitelny wieloletni sekretarz generalny PZPN-Maciej Sawicki będzie od dzisiaj "Maciej Sawicki PDW"?

3

W przeciwieństwie do Argentyny,Polacy na Arabię wyjdą na 100% a nie jak Argentyna co najwyżej na jakieś 60% swoich możliwości.Moim zdaniem wygramy 1:0 albo 2:1.

0

@MesQueUnClub96 Oby ten scenariusz się spełnił,tylko jakoś nie wierzę w te "podkulenie" Argentyny xd.

1

Lewy nie musi zdobywać gola w grupie mundialowej,jeśli Polska wyjdzie z grupy.

1

@Deviler O kibicach Iranu i Kanady też nie zapominaj!

1

Nie zadzieraj z mistrzem świata,chcieli powiedzieć Francuzi.

1

@barcelonaLM Polska z mistrzostw może i wyleci,ale gdzieś w fazie pucharowej...

5

Piotr Zieliński mnie mimo wszystko rozczarował w tym meczu,serce płacze lata lecą,a Piotrek wciąż rozczarowuje na wielkich turniejach :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?