0

@Emhyr Najlepiej dla obydwu drużyn,jakby Brazylia wygrała,bo ewentualny triumf Szwajcarii troszkę pokrzyżuje plany.

1

Czy w remisie Kamerunu z Serbią 3:3 jest dwóch przegranych?

4

Polska wygra z Argentyną 1:0,po golu niezawodnego Arkadiusza Milika! Hurra!

2

Dzisiaj jest rocznica 100-lecia Polskiego senatu.Za drugiej rzeczpospolitej dokładnie 28 listopada 1922 roku powstała druga izba Polskiego parlamentu.

0

No no! Serbia wychodzi na prowadzenie! Dwie brameczki do szatni,i nagle Kamerun jest w drodze do domu...

0

Serbia 1:1! Czarny Kucyk/Koń wraca do żywych w tej grupie!

3

@Comentateiro Tam gdzie Turcja z Euro 2021 xd.

0

@jareksk100 Szkoda że komentator tenisa-Jacek Jońca nie komentuje,wtedy byś zobaczył jak wygląda opowiadanie bajek na dobranoc :)

0

Serbia to jest dobra w tenisa co najwyżej...

1

Cameroon goooooool na 1:0!

0

Kazimierz Węgrzyn-"Przy piłce hehehe,Chupo Moting,hehehe,jakie ładne podanie hehehe,ale powalczył hehehe,jednak przejmuje hehehe Serb Mitrović hehehe.Ale ładnie powalczył hehehe,ale jednak hehehe faul odgwizdany hehehe.

0

@Survier Mimo to,mamy spore szanse na wyjście z grupy! a nie jak Kanada która gra tylko efektownie,lecz nie efektywnie.

0

@gumaz Mecz Meksyk-Polska lub Urugwaj-Korea Południowa.

0

Jak to jest z tą Polską reprezentacją...Kiedy okoliczności nie są zbyt sprzyjające(patrz komuna,stan wojenny) to Nasi potrafili wystrzelić na 3 miejsce mundialu.Teraz kiedy przyszła wojna na Ukrainie,świat ledwo wyszedł z Covid-19,Nasi nagle przypomnieli sobie że na mistrzostwach jednak da się wygrywać.Kiedy okoliczności mieliśmy sprzyjające na mundialach 2002,2006 i 2018 to byliśmy jedną z najgorszych reprezentacji na całym turnieju.Czy Nasi reprezentanci nie potrafią sobie radzić z presją i paraliżem naszych oczekiwań?

0

Wciąż wszyscy mogą w tej grupie wyjść.Ja typuję tę grupę przed ostatnią kolejką tak. 1.Hiszpania 2.Niemcy.3 Japonia 4.Kostaryka.

0

Widzę że grupa Hiszpańska punktowo jak Polska.

1

@siuuu Przedsmak zabawy sylwestrowej-normalka.

0

Słyszałem że podobno w Brukseli jakieś zamieszki kibiców z policją po nieudanym meczu z Maroko.

0

Team Canada,jako drużyna z pewnym odpadnięciem z fazy grupowej mundialu.Mecz z Maroko dla nich,to będzie mecz o honor (*)

0

@mekston Tylko ich rywalem już nie jest Maroko/Kanada,a jednak Chorwaci którzy byli obok Belgii głównym faworytem grupy.Niełatwy mecz się szykuje dla Belgów.

0

Chorwaci ładnie się nakręcili.W pełni zasłużone 3-1,Belgia powinna być w strachu przed wicemistrzem świata,bo z taką grą to Oni mogą odpaść już w grupie.

0

@AmigoBlancos W ekstraklasie takie granie przynosi powodzenie.

4

Kazimierz"hehehe"Węgrzyn.

1

Chorwaci nieźle sobie radzą pod presją i wychodzą na prowadzenie 2-1.

2

@AmigoBlancos Kazimierz Węgrzyn to taki Piotrek Żyła komentarza.

7

CzesioBus>>Obrona Team Canada

1

Oby Team Canada strzeliła jeszcze kolejną bramkę.

0

Mecz Belgia-Chorwacja może nie być o żadne 1 miejsce,a o wyjście z grupy xd.

0

W fazie grupowej mistrzostw świata jak widać o zwycięstwo nie jest łatwo dla każdego,nawet dla Belgów.

4

@Colon Cieszy mnie,że po tych wszystkich nieudanych turniejach i wątpliwościach,Wojtek Szczęsny jest takim kozakiem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?