FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Najlepiej dla obydwu drużyn,jakby Brazylia wygrała,bo ewentualny triumf Szwajcarii troszkę pokrzyżuje plany.
1
Czy w remisie Kamerunu z Serbią 3:3 jest dwóch przegranych?
4
Polska wygra z Argentyną 1:0,po golu niezawodnego Arkadiusza Milika! Hurra!
2
Dzisiaj jest rocznica 100-lecia Polskiego senatu.Za drugiej rzeczpospolitej dokładnie 28 listopada 1922 roku powstała druga izba Polskiego parlamentu.
0
No no! Serbia wychodzi na prowadzenie! Dwie brameczki do szatni,i nagle Kamerun jest w drodze do domu...
0
Serbia 1:1! Czarny Kucyk/Koń wraca do żywych w tej grupie!
3
@Comentateiro Tam gdzie Turcja z Euro 2021 xd.
0
@jareksk100 Szkoda że komentator tenisa-Jacek Jońca nie komentuje,wtedy byś zobaczył jak wygląda opowiadanie bajek na dobranoc :)
0
Serbia to jest dobra w tenisa co najwyżej...
1
Cameroon goooooool na 1:0!
0
Kazimierz Węgrzyn-"Przy piłce hehehe,Chupo Moting,hehehe,jakie ładne podanie hehehe,ale powalczył hehehe,jednak przejmuje hehehe Serb Mitrović hehehe.Ale ładnie powalczył hehehe,ale jednak hehehe faul odgwizdany hehehe.
0
@Survier Mimo to,mamy spore szanse na wyjście z grupy! a nie jak Kanada która gra tylko efektownie,lecz nie efektywnie.
0
@gumaz Mecz Meksyk-Polska lub Urugwaj-Korea Południowa.
0
Jak to jest z tą Polską reprezentacją...Kiedy okoliczności nie są zbyt sprzyjające(patrz komuna,stan wojenny) to Nasi potrafili wystrzelić na 3 miejsce mundialu.Teraz kiedy przyszła wojna na Ukrainie,świat ledwo wyszedł z Covid-19,Nasi nagle przypomnieli sobie że na mistrzostwach jednak da się wygrywać.Kiedy okoliczności mieliśmy sprzyjające na mundialach 2002,2006 i 2018 to byliśmy jedną z najgorszych reprezentacji na całym turnieju.Czy Nasi reprezentanci nie potrafią sobie radzić z presją i paraliżem naszych oczekiwań?
0
Wciąż wszyscy mogą w tej grupie wyjść.Ja typuję tę grupę przed ostatnią kolejką tak. 1.Hiszpania 2.Niemcy.3 Japonia 4.Kostaryka.
0
Widzę że grupa Hiszpańska punktowo jak Polska.
1
@siuuu Przedsmak zabawy sylwestrowej-normalka.
0
Słyszałem że podobno w Brukseli jakieś zamieszki kibiców z policją po nieudanym meczu z Maroko.
0
Team Canada,jako drużyna z pewnym odpadnięciem z fazy grupowej mundialu.Mecz z Maroko dla nich,to będzie mecz o honor (*)
0
@mekston Tylko ich rywalem już nie jest Maroko/Kanada,a jednak Chorwaci którzy byli obok Belgii głównym faworytem grupy.Niełatwy mecz się szykuje dla Belgów.
0
Chorwaci ładnie się nakręcili.W pełni zasłużone 3-1,Belgia powinna być w strachu przed wicemistrzem świata,bo z taką grą to Oni mogą odpaść już w grupie.
0
@AmigoBlancos W ekstraklasie takie granie przynosi powodzenie.
4
Kazimierz"hehehe"Węgrzyn.
1
Chorwaci nieźle sobie radzą pod presją i wychodzą na prowadzenie 2-1.
2
@AmigoBlancos Kazimierz Węgrzyn to taki Piotrek Żyła komentarza.
7
CzesioBus>>Obrona Team Canada
1
Oby Team Canada strzeliła jeszcze kolejną bramkę.
0
Mecz Belgia-Chorwacja może nie być o żadne 1 miejsce,a o wyjście z grupy xd.
0
W fazie grupowej mistrzostw świata jak widać o zwycięstwo nie jest łatwo dla każdego,nawet dla Belgów.
4
@Colon Cieszy mnie,że po tych wszystkich nieudanych turniejach i wątpliwościach,Wojtek Szczęsny jest takim kozakiem!